ספיידרמן ספיידרמן ספיידרמן 🕷️|ספיידר| (No Way Home)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי
אהבתי
התרגשתי
אבל אני רוצה גם לקום מחר בבוקר
ויש לי אינסטגרם של כל היום להשלים כי אני פחדתי להציץ בו היום מפחד ספוילרים

מילי08

Well-known member
יש לי כמה דקות לפני שמגיעים אנשים למשרד, אז אני מנצלת לדברים חשובים
אני מאוד מקווה שהגוף שלי יהיה מספיק חזק כדי לתת לי לנסוע לבית קולנוע ולשבת במהלך הסרט.
אם לא, אז תוכנית המגירה היא כרגע יום חמישי
יום חמישי זה היום. אני במתח להגיע להודעה האחרונה ולגלות אם ראית כבר או לא
(אתם אולי לא יודעים את זה, אבל אני די מחבב חלק מהקאסט של הסרט הזה)
שטחי שכמוך. חשבתי שאתה אוהב את ספיידרמן כי ספיידרמן
אבל אבל תתקן את הכותרת שיהיה יפה
כן, ניק. תתקן
טוב אני הולכת בינתיים לנצל את השרשור הזה להתלהב מזנדיה מלכת הסטייל|מאוהב|
וואו, החתיכת בד הזאת :-D ואיזו רגל היא שולחת החוצה :-D וגם המסיכה הזאת! סורי, זה בעיקר מצחיק אותי במקום שאני אחשוב שהיא סקסית
אבל זה כן יפה שהיא נאמנה למותג שהיא משחקת בו.
עם החליפה הורודה היא נראית יפה אבל ילדה...
וגם היא וטום כאלה חמודים ביחד|מאוהב|
מאוד
שמישהו יעדכן אותי אם אתם יודעים מי יופיע:love:.
:-D מתה עליך כשיוצאת ממך הפאנגירל
אוף זה כבר הולך להיות סרט מארוול מספר 3 שיהיה לי להשלים
אני אולי אצליח לגרור מתישהו את האחיינים לקולנוע, אבל לא חושבת שבקרוב. מקסימום שתינו נראה ביחד את שני אלה אצל הדודים (שאנג צ'י ראיתי)
חשבתי שזה הולך להיות הפתיח משנות ה-90
מגניב! לא זכרתי מזה כלום אבל תוך כדי צפייה היו לי פלשבקים. נוסטלגיה
אני פחות בקטע של הסטייל שלה
אבל יש לה גוף והיא יודעת את זה...
|כן|
תראיי שאנג צ'י
זה סרט טוב
|כן| אבל יש בו הרבה קרבות ולונה פחות אוהבת. מקווה שהיא תהנה כי העלילה שלו כן מעניינת
הגרסה הכי טובה זה בכלל זה:
:-D. אולי אני צריכה מתישהו להמשיך לראות את הסימפסונס
ואפילו יותר בעייתי זה שאני במצב שבו דברים מסויימים שבדרך כלל אני אוהב הם יותר מידי עבורי עכשיו.
|נחמה| באסה
לפחות פופקורן הוא לחלוטין מאכל שאני אוהב גם כשאני חולה.
באמת? לא מייבש לך את הצורה?
אבל זה מרגיש כל כך ישן... אם כי זה באמ הבסיס שעליו מבוססים דברים כמו זה:
|כן| גם ממש מתכתב עם הקומיקס
יאיי!

טוב, התחלתם לקשקש על ספולרים אז אני הולכת. ביי

אז הלכנו, הוא היא ואני. הם קנו כרטיסים, אני קניתי פופקורן, שתיה ומה לא?!
סרט ארוך, מלא בהפתעות. לכן לא אומר דבר. אם כי, וסליחה @טוני החתול , לא סובל ת'ספיידר הנוכחי, השחקנים טובים. חלקם יותר חלקם פחות. לענ"ד ספיידי הנוכחי לא מוצלח כקודמיו [הקול המצפצף, רררררר, אבל גוף יפה בתחתונים] אבל יש בו מעט כריזמה. אהבתי את המכשף, שמשחק אותו השחקן עם שם הגבינה הצרפתית המסובך [יאללה שיהיה כבר ג'יימס בונד] [קמברבראנץ'].
המלצה, אל תצאו מהסרט עד שנגמר כל זמן ההקרנה [כולל קרדיטים וכו' וכו'].
לא חובה לאלה שאינם חובבי ספיידי משוגעים כמוני וכמו הבן שלי.

LeR@nch

Well-known member
מרוב התרגשות וזה שחשבתי כל היום על הסרט שכחתי לגמרי להגיב כאן. עדי סיכמה את הסרט הכי טוב בעיניי ואין לי ממש מה להוסיף, זה פשוט היה מושלם מהדקה הראשונה ועד אחרי הכתוביות. נהניתי ברמות! הייתי אולי מוותר על אולם מלא בצוציקים צווחנים שמוחאים כפיים כמו סייקו׳ז כל פעם שמופיעה דמות בפעם הראשונה, אבל נו בסדר. בא לי ללכת לראות שוב אבל רק בעוד כמה שבועות כשהייפ יירגע והאולמות יתרוקנו.

didalf

Well-known member
הייתי אולי מוותר על אולם מלא בצוציקים צווחנים שמוחאים כפיים כמו סייקו׳ז כל פעם שמופיעה דמות בפעם הראשונה, אבל נו בסדר. בא לי ללכת לראות שוב אבל רק בעוד כמה שבועות כשהייפ יירגע והאולמות יתרוקנו.
חחח דווקא נהניתי מהצרחות והמחיאות כפיים כי גם אני עשיתי:-D זה היה סבבה רוב הזמן חוץ מכמה ילדות מציקות שהמשיכו לצרוח גם אחרי שהקהל נרגע שהיה קצת מעצבן אבל לא נורא. כמו שאחותי אמרה עדיף על אידיוטים שסתם מדברים או מתעסקים בטלפון או צוחקים על הכל (כמו שהיה בבלאק ווידו בקטע עצוב שהיו חבורת גברים שלאדעת מה עשו שם בכלל אבל זלזלו בכל דבר שקרה וזה היה ממש מעצבןןןן)
בטח אני אראה שוב כשיגיע לדודים.

LeR@nch

Well-known member
חחח דווקא נהניתי מהצרחות והמחיאות כפיים כי גם אני עשיתי:-D זה היה סבבה רוב הזמן חוץ מכמה ילדות מציקות שהמשיכו לצרוח גם אחרי שהקהל נרגע שהיה קצת מעצבן אבל לא נורא. כמו שאחותי אמרה עדיף על אידיוטים שסתם מדברים או מתעסקים בטלפון או צוחקים על הכל (כמו שהיה בבלאק ווידו בקטע עצוב שהיו חבורת גברים שלאדעת מה עשו שם בכלל אבל זלזלו בכל דבר שקרה וזה היה ממש מעצבןןןן)
בטח אני אראה שוב כשיגיע לדודים.
זהו זה מה שהיה - המשיכו לצרוח למרות שיאללה זהו כולם נרגעו. והאקוסטיקה באולם שהייתי בו ספציפית הייתה לא משהו אז לא שמעו מילה ממה שנאמר בזמן שהמשיכו לצרוח.

didalf

Well-known member
זהו זה מה שהיה - המשיכו לצרוח למרות שיאללה זהו כולם נרגעו. והאקוסטיקה באולם שהייתי בו ספציפית הייתה לא משהו אז לא שמעו מילה ממה שנאמר בזמן שהמשיכו לצרוח.
אוי מעצבן:-/

limors2

Active member
והבדיחה הכי גדולה בקשר לזה?
ההתחרפנות המוחלטת של כל הילדים האלה כשראו את טובי ואנדרו - כשחלקם בכלל לא נולדו אפילו כשהסרטים שלהם יצאו לקולנוע!!!!!
לגמרי 😂😂😂😂😂😂

מרוב התרגשות וזה שחשבתי כל היום על הסרט שכחתי לגמרי להגיב כאן. עדי סיכמה את הסרט הכי טוב בעיניי ואין לי ממש מה להוסיף, זה פשוט היה מושלם מהדקה הראשונה ועד אחרי הכתוביות. נהניתי ברמות! הייתי אולי מוותר על אולם מלא בצוציקים צווחנים שמוחאים כפיים כמו סייקו׳ז כל פעם שמופיעה דמות בפעם הראשונה, אבל נו בסדר. בא לי ללכת לראות שוב אבל רק בעוד כמה שבועות כשהייפ יירגע והאולמות יתרוקנו.
אנחנו גיחכנו ממחיאות הכפיים. אלפרד מולינה, מחיאות כפיים, בסרט שהוא עושה בשביל להחזיק את הוילה שלו?

limors2

Active member
גם אני צפיתי, והסיכום של עדי באמת מסכם הכל 🤣

אני רק רוצה להוסיף שאני ממש ממש(!!!!!!!!!!!!) אתעצבן אם בהמשך לא יצדיקו את הסיבה המטופשת והמופרכת והלא אמינה להפליא שבגללה דוקטור סטריינג' שומר הזמן הגדול והמהולל שמודע טוב מאד להשלכות של שינויי זמן וקסמים מסובכים הסכים ממש בלי להסס לעזור לפיטר לעשות שטיפת מוח לכל האנושות. נו באמת.

ועם כל הכבוד למוות של מיי והחיבוק הסופר מרגש של פיטר והחברים בסופו, הסצינה הכי מרגשת שממש העלתה לי דמעות הייתה כשפיטר-אנדרו תפס את אמג'יי 😭😭😭😭😭

didalf

Well-known member
והבדיחה הכי גדולה בקשר לזה?
ההתחרפנות המוחלטת של כל הילדים האלה כשראו את טובי ואנדרו - כשחלקם בכלל לא נולדו אפילו כשהסרטים שלהם יצאו לקולנוע!!!!!
חחחחחחח אבל להגנתם אולי הם השלימו אח"כ. אני אמנם נולדתי אבל לא התענייתי בסרטים האלה עד לא מזמן בטח שלא ראיתי כשהם יצאו. את הסרטים של טובי השלמתי רק לפני שנה ושל אנדרו לפני שבועיים ואני גם התרגשתי והרעתי:-D

גם אני צפיתי, והסיכום של עדי באמת מסכם הכל 🤣
חעחע כי לא השארתי מילים בעולם:-D
אני רק רוצה להוסיף שאני ממש ממש(!!!!!!!!!!!!) אתעצבן אם בהמשך לא יצדיקו את הסיבה המטופשת והמופרכת והלא אמינה להפליא שבגללה דוקטור סטריינג' שומר הזמן הגדול והמהולל שמודע טוב מאד להשלכות של שינויי זמן וקסמים מסובכים הסכים ממש בלי להסס לעזור לפיטר לעשות שטיפת מוח לכל האנושות. נו באמת.
נכון זה גם לי הציק. הם קצת הסבירו את זה בזה שזה אמור להיות כישוף פשוט יחסית אם פיטר לא היה מתערב ושהם השתמשו בו לדברים אפילו עוד יותר מטופשים כמו איזה מסיבת פול מון. אבל זה עדייין טיפה מוזר בעיני שד"ר סטריינג' בכלל הסכים לזה.
אולי בגלל זה וונג הוא הסורסר סופרים, לא רק בגלל הבעיה הטכנית שד"ר סטריינג' נעלם ל5 שנים:-P: אלא כי ד"ר סטריינג' לא כזה אחראי כמו שהוא חושב.

ועם כל הכבוד למוות של מיי והחיבוק הסופר מרגש של פיטר והחברים בסופו, הסצינה הכי מרגשת שממש העלתה לי דמעות הייתה כשפיטר-אנדרו תפס את אמג'יי 😭😭😭😭😭
יאוו כן;-(

LeR@nch

Well-known member
חחחחחחח אבל להגנתם אולי הם השלימו אח"כ. אני אמנם נולדתי אבל לא התענייתי בסרטים האלה עד לא מזמן בטח שלא ראיתי כשהם יצאו. את הסרטים של טובי השלמתי רק לפני שנה ושל אנדרו לפני שבועיים ואני גם התרגשתי והרעתי:-D

לא לא, אלה היו צרחות לשם הצרחות.
לא נראה לי שמי שצפה בסרטים האלה לאחרונה התחרפן עד כדי כך ויצא מגדרו כמו מי שצפה בהם בזמן אמת ואשכרה עברו כמעט שני עשורים מהסרט הראשון כך שבהחלט הייתה פה המתנה משוגעת שהתממשה.

didalf

Well-known member
לא נראה לי שמי שצפה בסרטים האלה לאחרונה התחרפן עד כדי כך ויצא מגדרו כמו מי שצפה בהם בזמן אמת ואשכרה עברו כמעט שני עשורים מהסרט הראשון כך שבהחלט הייתה פה המתנה משוגעת שהתממשה.
לאדעת, אני הייתי די נרגשת:-D
אוקי אבל אולי כן אחותי שאשכרה ראתה את זה בתור ילדה אפילו יותר.
אבל כן הילדות האלה סתם צרחו סתם בהגזמה|חבול|

רוב הזמן נח

Well-known member
מה קורה עם הסרט? הדודים עדיין ישנים?

עדכון: התעוררו הדודים :-]

נערך לאחרונה ב:

LeR@nch

Well-known member
אין לי תו ירוק :-P: למרות שאמרו שבכלל לא בודקים.
ממש תלוי איפה ומי עומד בכניסה. בסינמה סיטי גלילות סרקו לי את הברקוד (זו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שזה קרה לי), בחדרה רק הסתכלו על זה בלי להתעמק וביס פלנט בזכרון יעקב לא הסתכלו בכלל.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני בספק אם הדודים יספקו לך את הסרט הזה בשבועות הקרובים. למה לא ללכת לראות אותו בקולנוע?
שיצא האוונגרס סוף המשחק יצאה מייד גרסה. אחרי זמן קצר עוד אחת יותר איכותית. וראיתי אותו פעמיים בקולנוע.

למעלה