ספיידרז 3- פרק 68- הדברה

YossihNew

Well-known member
|יתוש|

אז מה אלה תגלה לגבי בנג'י?

האם אלינור תצליח לחסל את האמבות?

עוד כמה זמן מיה ודניאל יריבו?

ואיך יוכיחו שדניאל לא אשם?

שיר m

Well-known member
טוב בסדר הם רוצים שנחשוב שזה דיוויד אבל אני בטוחה שזה בנג'י.

YossihNew

Well-known member
איך תסתדרו בלי דניאל... טומי החדש, אתה גרוע. טומי הישן היה יודע. אלה מועילה מאוד. עוד טובה קטנה. רק טובות קטנות יש...

למה בין 10:00 ל-12:00? מה את עשית בין 8:00 ל-17:00? איפה היית ב-20:00? צודקת, אלה. צודקת. אני מוכן לעשות לה מסאז'. אישור את צריכה לשחד את אמילי וגאיה. לוטרות! אני אמרתי לכם שיש לוטרות! זה מסוכן מאוד! כן, גאיה ואמילי היו יכולות לקבל עוד דמי תיווך. צבים יש רק בנחל אלכסנדר, לא?

אין לו כוחות על. הוא לא סופר דין... למה אתם מזמזמים לי בשכל? דינו זה דין גרבר. דין יכול להחליף את טומי החדש. מסכן דניאל.

קסם אישי מטורף. מדהימות מהממת. זה כן, זה כן. יש לה קסם אישי. הכל הוא יכול, רק לא לחפש לעצמו. מיה תעזור לנו. רק אולי.

אלינור החמודה תפתור את הכל. מסכנה מיה. דניאל צודק מאוד בהליך המחשבה שלו.

דייט על נדנדה ליד חממה. אה, בנית נדנדה. לא? חבל, אני מכיר אנשים שבונים ספסלים. זה מאוד סקסי. אוקיי, בסוף לא בוחרים בהם. אבל זה עובד. בנג'י בטח בודק מה עושות הקרפדות בלילות. עזבו, לא משנה. אלה צריכה לעבוד על הדיסקרטיות שלה. זה פוגע בהיותה ספיידרית סודית. הרסת אותי. אין לוטרות?! אז מה מפחיד אותי שם?! לנכש קוצים ועשבים, רק זה הוא עושה. נחש צפע, אלה. נחש צפע?

הרגע דיברת עם מיה, מה זה מה יש לו? דין מועיל יותר מטומי החדש. בסוף נגלה שדין הוא הרע. הדייוויד הזה נחש.

בנות, היא שילמה לכן דמי תיווך, כן? אלינור החמודה כזאת חכמה. בנות, צאו מהשוק ותתחילו לעבוד. יש מזל שהיא מנהלת הכל.

לילה טוב, דניאל. בלי שדניאל ירגיש, טומי החדש.

הבנות בשוק שיש חומרים שלא עברו דרכן. אני מאמין לאלינור החמודה. גאיה! איך את יכולה?! ואת לא היית במעצר בית?! גם את היית בדיוק באותו מצב!

אמרנו בלי שהוא ישים לב! כמו עודד בפרק 2, כשהוא חיפה על קובי בנושא המקרר. טומי, אתה ממש לא מתאים לזה.

וגיף? אוקיי. אמא של דין תחזור, תדעו לכם. עכשיו גם אתה במעצר בית, דין. כולם במעצר בית! כולם בבית, כולם כמו מורדי! וכולם בבידוד! בסוף דיוויד יהיה לבד בחוץ! אני אומר לכם, דיוויד משתף פעולה עם אריק. אריק ישוב אלינו.

מסכנה אלה. אלה, אולי תדברי על זה עם דניאל? אתם יכולים להגיד בדיוק אותו טקסט. איפה יש קיוסק...? אין כאן קיוסק, אלה. עדיף שלא יתראו ביום השנה. שון התחיל לציין תאריכים לפי לוח השנה העברי, אם אתם מבינים אותי... לא, רגע, וחוץ מזה, אם הוא הכין לה הפתעה ביום השנה- זה הכי מתכון לפרידה. אלה נהדרת העונה, אמרתי כבר... כן? גם יום שנה, גם ספורטאי מים... תאמינו לי, זה יהיה בעייתי. רגע... כשהצטלמנו עם יהודה... הוא היה עם עומר. זה אומר ש... שון ולין חזרו?

אני אומר לכם, מה שצריך לעשות זה לחקור כמה גאיה ואמילי מקבלות על האישורים שהן מנפיקות פה לכולם. בטח הן מגלגלות משהו.

אני אומר לכם, מחר השרה להגנת הסביבה פשוט תפוטר. עם המשברים הפוליטיים של היום... היא ממש מהפוליטיקאיות הכי חדות. חשבתי לרגע שאולי דיוויד משתמש באפליקציה כדי שמישהו (אריק) יתחזה לשרה. אבל הוא גם צלצל לשרה אז אולי לא. דניאל בבית. אל תעשה לו מעצר בית. זה סתם מיותר.

הידד, בנות!

אבל הוא כבר בבית, הוא רוצה להיות תקוע בבית כל הזמן, מה יעזור לך לעשות לו מעצר בית? תגידו, הוא חושד בכולם? בלי קשר למה שקורה? אז מי השתיל פה עניינים... זאת השאלה. מי היה פה כשלא היינו פה...​

YossihNew

Well-known member
איזה חיפוש לאלה?

ובכלל מה ההיגיון שהילד של אלינור החמודה יעשה את זה?

עזבי, עוד לא הגענו לתצוגת האופנה שבנג'י ירים בשביל אלה, זה לא הוא.

זה אריק, ירון ברובינסקי עוד ברשימת השחקנים, הוא בטח עובד עם דיוויד.

שיר m

Well-known member
שהוא עשה חיפוש בקרוון בשביל אמא שלו...

בסדר הבנתי אותך, אבל זה שקוף מדי שזה דייוויד

YossihNew

Well-known member
וכל החיפוש שעשו בבית של בנג'י ואלינור החמודה, ולא מצאו.

בסדר.

למעלה