ספיידרז 3- פרק 67- סופר דין

YossihNew

Well-known member
|סופרמן|

אז מה יקרה בעקבות המעצר של ארי וליבי?

מי מפיץ את האמבות?

האם אלה תצליח לפייס את נלי ג'י?

ולמה דייוויד נגד דניאל ומיה?

YossihNew

Well-known member
חבר'ה, די לצחוק. דניאל, תענה אותם. יש לך טייזר? בארי אזק את עצמו. לפחות לו היה הכבוד לאזוק את עצמו. רגע. אז מי גנב את האבן?! ולמה בכל זאת לא עוצרים אותם?!

הם מעצבנים אותי. מאוד.

מה אתה משוויץ? יוצא. אימא שלך החמודה לא יכולה לצאת! אני מסכים, כולנו מודאגים. אז מי גנב אותה? את לא שקרנית, את חמודה.

למה אלה נשמעת כמו הודעות איי סי קיו? הוא זוכר, זוכר. הוא כבר שנים מסונג'ר בגללה. בולט מאוד שביום הזה קים הייתה צרודה. יותר מהרגיל. אולי מיקה סגל תסכים, דניאל.

חבר'ה, למה זה תמיד מעיין? תתחילו להילחץ. אה, זה... סתם מתיחה. למה הם עוזרים בחקירה? ולמה מישהו עשה את זה?

תמיד המנגינה הזאת. זה חסה? הצנונית לא בפנים? זה גם לא ממש ראשון. נכון? הם נשארו אותו הדבר.

זה נראה כמו סלט ממש לא טוב של אלינור החמודה. מיה לא חשודה! גם בנג'י לא. דייוויד הכי חשוד. ומה, תעשה להם מעצר בית?

יש קהל לחרא שלהם? תגידו, אתם מעתיקים רעיונות מגיורא? חכם לגילו. כמו יונתן גוטליב המקורי.

מסכנה מיה. מסכן דניאל. מסכנים כולנו.

אני לא יודע, בנות, אתן מנהלות פה את האזור. אתן גובות מלא כסף מכל האישורים שאתן מריצות פה. ואתן אפילו לא מתנשקות וכל זה.

ומה טומי חושב על הבגידה הזאת? ומה זה?

בנג'י, נהדר. אבל אתה בטח רגיל לבחורות יפות, אתה היית שנים ליד יעל שלביה...

חוץ מלחשוד ולפזר האשמות ולכלוא אנשים במעצר בית, דייוויד מועיל במשהו? כל הזמן זה "אולי מישהו רצה לנקות את השם של השני".

לא הבטחת שום דבר לגבי טומי. חבר'ה, חוץ מלהאשים אנשים שרוצים לטהר אחד את השני, אתם חוקרים גם? אלה, איזה קטע, בדיוק דיברנו עלייך. הוא הסתובב בחוץ לשאוף אוויר!

לא, זה לא קריפי. זה חמוד. לעקוב אחרייך באיזו צורה? באיכון או ברגיל?

אתה אל תהמר לי.

למה? פשוט למה?

יש בנות שהיו מוחמאות מזה... אוף.

אלה מרוויחה יפה מכל זה. דניאל תמיד חופר. ריצ'רד ניקסון מחק את הקטע.​

YossihNew

Well-known member
לא, הוא לא!

הוא לא, נו!

מה גורם לך לחשוב על זה?!

שיר m

Well-known member
תחשוב על זה ותאסוף את כל הסימנים הקטנים ותבין הכל

(באמת נראה לך שהוא יצא בלילה לנכש עשבים?)

חוץ מזה שהוא טוב מדי אבל כל כך מתאים לו להתהפך ולהיות הרע, אני יכולה לדמיין את זה בקלות.

למעלה