ספור מהחיים שירתק אתכם

tyran8

New member
ספור מהחיים שירתק אתכם

שלום לכולם אני חדשה בפורום וכבר המון זמן אני שוקלת לספר ולחשוף את הספור האישי שלי אני בת 29 בחורה מצליחנית עם עבודה מסודרת. בשנתיים האחרונות שמתי לב למין "נתוק " במוח . תוך כדי נהיגה או שיחה אחד על אחד אפילו. כולם חושבים כבר מילדות שאני טיפוס "מרחף" ץ. אבל כיוון שזה הפריע לי בתפקוד היום יומי עדש כדי כך ששמתי מכנסיים ללא תחתונים אז נדלקו לי הנורות האדומות. שכחתי שצריך לאכול ולשתות שכחתי עד שנמאס לי. יש לציין כי יש לי הסטוריה ארוכה בביקורים אצל פסיכולוגים וטרם הבעיה נפתרה . הגעתי כיד המקרה לנוירולוג שם הוא אבחן בעיה חמורה בקשב ובריכוז דבר שיכול היה לעזור לי כתלמידה בינונית. תמיד הייתי לומדת ובקושי מגיע לממוצע 70. וכולם לא הבינו למה באוניברסיטה כשלתי כבר בהתחלה למרות הרצון הטוב להצליח. לצערי הרב. כיום אני מטופלת בריטלין שאותו קשה לי לממן כי קופ"ח לא עוזרת במימונו. וקשה למצוא אותו בין בתי המרקחת. מה התופעות לוואי לריתלין???? ברצוני לקרוא חומר על בעייתי זו. להבאת הפתרונות האידיאלים גם ללא תרופות מה עליי לעשות????? טירן

zivadina

New member
קריאה

שלום tyran8 וברוכה הבאה אלינו. אני מעבירה לך קישורים רבים לקריאה על מבוגרים עם ADHD. כיום סטודנט ADHD יכול לקבל הוראה של איסטרטגיות למידה כמעט בכל מכללה או אוניברסיטה. לבעיות ההתנהלות של מבוגרים ADHD כדאי להיעזר במאמן אישי. עוד טיפול שתופס עכשיו תאוצה הוא הטיפול בנוירופידבק. קיימות עוד שיטות טיפול, אבל שתי אלו שמניתי נראות לי כשיטות הבלתי תרופתיות הרציניות ביותר למבוגר.

למעלה