ספורט האם רצוי וכדאי

אריה22

New member
ספורט האם רצוי וכדאי

האם תוכלו להפנות אותי ומאמרים בנושא ספורט וטרשת נפוצה או בנוסף האם יש לכם ידע מדעי איזה סוגי ספורט מומלצים לחולה בתהליך אשר נמצא בהליך התקפי

x פ ר ת

New member
הי אריה ../images/Emo140.gif

עד כמה שידוע לי, ממה שנאמר לי ע"י נוירולוגים... חולה טרשת נפוצה יכול לעסוק באיזה ספורט שהוא רוצה ומסוגל לו. אני אוהבת לשחק כדורסל עד היום (בתנאי שאני מוצאת פרטנר
) ופעילות גופנית תמיד טובה. לי המליצו תמיד על שחיה ואבל מצד שני המליצו לי על שחיה עוד לפני שידעת לאיית "טרשת"
בזמן התקף? אני לא רופאה... אבל אני מניחה שתלוי איזה התקף כי לרוב, חולים מותקפים מרגישים חלשים מהרגיל ולפעמים מקבלים טיפול סטרואידי וכדומה. מן הסתם פיותראפיה, אם ניתן. אני ממליצה לך לשאול את המומחה שלנו בפורום השכן שהוא נוירולוג מצוין והוא בטח יוכל להפנות אותך למקורות... רק בריאות!

אהלן אריה!!! ממה שאני יודע...

אין שום מניעה לפעילות ספורטיבית לחולי ט"נ. כך שאתה יכול לעסוק בכל שתחפוץ ובכל מה שאתה יכול. כמובן שאת הפעילות הספורטיבית יש לבצע כמו כל אדם בריא, בהדרגה ובצורה מבוקרת והכי חשוב להיות "קשוב" לגוף. לדעתי,עשה כל מה שאתה יכול!!! המון בריאות אושר וכושר...

ברוך הבא אריה.. ../images/Emo39.gif

מצטרפת לדבריהם של אייל ואפרת.. ולהמלצה לשאול את ד"ר קרני.. מאחלת לך המון בריאות ומקווה שההתקף יסתיים בהקדם! אם תרצה - ספר לנו קצת על עצמך.. יום נעים והמון בריאות..

למעלה