ספוילרים לפרקי ארה"ב

sigalit1000

New member
ספוילרים לפרקי ארה"ב


וייאט דורש מקווין לסיים את הקשר שלה עם אריק, היא מסרבת למרות שהיא יודעת שזה יהרוס את נישואיו....

תומס וסשה ממשיכים להתקרב.....

ליאם מוצא בן ברית בתומס.....

אייבי חוזרת ב31/8 והיא נחושה לאמלל את וייאט, סטפי וליאם....

סטפי עוברת לגור עם תומס....

סטפי אומרת לקווין שהיא מתגרשת מוייאט אלא אם קווין תעזוב את אריק....
 
ספויילר...צריך לסמן כי הכל כל כך צפוי...

כולם מתנהגים כאילו אריק איזה חולה דמינציה...אני מניחה שזה כי הוא באמת חושב מה,....נלך על תחת חחחחח
קווין מאוהבת בליאם (ילד) ועכשיו בסבא????מה נסגר??
&nbsp
סטפי, באמת, שוב גירושים?
עוד לא הספקת להתחתן ולבגוד וכבר את מתגרשת?
&nbsp
אייבי, כל כך הרבה פעמים כמעט מתת...
אולי תמותי ולא תחזרי יותר????
&nbsp
קייטי, ביל, ברוק, רידג והמניות- BORING!!!!!!!!
יש לי הרגשה שהם יאחדו כוחות עם תומאס (רידג ותומאס) ועוד עם ריק....
והם כולם ילחמו באריק המסכן שסוף סוך מקבל קצת...
&nbsp
סשה וצומאס כל כך גרוע...
ברור שקרוליין תחזור ותילחם...
ואז זנדה ינחם אותה ואז היא וניקול יריבו שוב וככה זה ימשך לנצח...
&nbsp
בקיצור....
משעמם...
 

sigalit1000

New member
חלק מהעלילות בכלל לא הגיוניות


לאריק יש 37.5 מניות..... לתומס 5, סטפי 25 ורידג' 20 יש ביחד 50 מניות וזה יותר מאריק....

לדעתי אייבי הולכת להירצח, יש מצב שקווין תרצה לרצוח את סטפי ותרצח במקומה לא במתכוון את אייבי, או שמישהו ירצה לרצוח את קווין וירצח במקומה שלא במתכוון את אייבי..... מזכיר קצת את החזרה של אלי חחחחח

במציאות השחקן שמגלם את תומס די מרוצה מזה שהוא עובד פחות לצד קרולין, הוא תמיד אמר שאין לו חיבור איתה לדעתי הוא לא סובל אותה במציאות אבל הוא מקצועי ועושה מה שצריך בלי קשר לתחושות שלו כלפי השחקנית במציאות....
 
ספויילר

כל הכבוד שאת זוכרת את חלוקת המניות!!
אני מניחה שהכותבים מניחים שאף אחד לא עוקב אחרי זה אז הם סתם ממציאים...


הלוואי שירצחו את אייבי...
לא אכפת לי למה ומי רק שהיא תרצח..

אני דיי מופתעת מתומס וקרוליין...
מעולם לא חשבתי שיש שחקנים שלא מסתדרים במציאות...
הייתי בטוחה שכולם חברים..

אני חושבת שפעם דובר על ויכוחים בין ברוק וטיילור במציאות...
 

sigalit1000

New member
אחרי שראיתי תגובות של לינדסי [קרולין] למעריצים בטוויטר

אני כלל לא מופתעת שפירסון [תומס] לא סובל אותה..... ראיתי מעריצה כנראה ממדינה באירופה, שרשמה לה שהיא אוהבת אותה עם שיער ארוך יותר אבל היא כזו יפה שזה לא משנה.... והשחקנית ענתה לה שלא מעניין אותה מה היא [המעריצה] חושבת כי רק מה שהיא חושבת מעניין אותה.....

אני במקומה הייתי נזהרת בלשוני משום שהחוזה שלה מסתיים בפברואר והיא יכולה למצוא את עצמה בחוץ ביחד עם אייבי.....
 
באמת?????

דווקא הייתי בטוחה שהיא כזאת חמודה ונחמדה....
איזה תגובה מגעילה....
אני מקווה שהסוכן שלה ניער אותה קצת..
 

ohadcarrington

New member
מה? ואוו!

אני גם חשבתי שהיא חמודה כזו וחייכנית, גם בסנאפצ'אט היא נראית כזו, באמת מקווה שהסוכן ניער אותה, ככה לא מתנהגים, יוהרה זה דבר נורא.
 

ohadcarrington

New member
תמיד כשאני חושב על פרטים כאלו

אני מדמיין שלכותבים יש פיתקיות כאלו על השולחן עם כל מיני פרטים קטנים:
חלוקת מניות
מי גר עם מי
מי יוצא עם מי
מי רב עם מי

אבל סביר להניח שהם לא מסתכלים בהן כי שום דבר לא הגיוני
 

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: ארג'יי חוזר והוא בן 16


BOLD AND BEAUTIFUL has hired a new R.J., who is now a teenager. Anthony Turpel landed the role of Ridge and Brooke’s only child together. The actor’s previous credits include parts on LIFE IN PIECES, FUTURE SHOCK, HENRY DANGER and COMEDY BANG! BANG! Turpel first airs on Wednesday, September 14.
 

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: רידג' וקרולין


Though it's been weeks since The Bold & The Beautiful's Ridge ended things with Caroline, gob-smacked viewers are still wondering if this is really all she wrote, so to speak, for the designers' love story. Caroline's portrayer, Linsey Godfrey, admits she and her co-star Thorsten Kaye (Ridge), mourned the end of Caroline and Ridge right along with their fans. We've put a lot of heart and soul into [ their romance] and fought to make them a really solid, beautiful couple, so it's heartbreaking for us,too," she acknowledges. "Whether it's something that's temporary or something that plays out for a little bit, you just have to try to enjoy the ride and see where it goes!" Godfrey doesn't discount the idea that this love story could be revived at some point. "It's a soap, and these things tend to come back around." she observes. Think about how many times Ridge and Brooke been off an on!" Indeed that fact could be the biggest impediment to a Caroline/Ridge reunion these days. Ridge seems to be gravitating toward that other ex wife more and more lately, and any hint of romance between him and Brooke would surly knock the wind right out of Caroline, says Godfrey. "Oh, of course! I think whomever Ridge ends up with, it will kill Caroline to see that, because this is somebody she still loves. " But especially if it's Brooke that Ridge moves on with," she hastens to add, "that would absolutely crush her!"

 

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: אייבי


SPOILER: Here Comes Ivy!
As if Steffy's personal life isn't complicated enough, it has the potential to get a lot tricker when Ashleigh Brewer (Ivy) finally returns later this month! Beyond one blink-and-you- missed-it appearance in March, Ivy has been keeping her distance from her Forrester relatives, purportedly preferring to see the world with her well-traveled father instead. But when she left town last fall, she still had a lot of unresolved baggage with the Spencer brothers, both of whom she has been romantically involved with. While Brewer is no doubt thrilled to be back among her B&B pals, don't expect hatchets to be buried between the Australian beauty and the cousin who did her bodily harm last fall! " Ivy and Steffy relationship is very strained, " says Brewer. " I can't imagine them ever sitting down as girlfriends and having a coffee and a laugh." The actress returns on Wednesday, August 31.

 

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: קווין, וייאט ואריק


SPOILER: Quinn's Choice: Wyatt Or Eric
Quinn may be the master of emotional blackmail on The Bold & The Beautiful, but Wyatt proves this week that he can play that game, too. Will his latest maneuver help him hang onto to Steffy ?
The In Depth Story:
It's safe to say that Wyatt has learned from the best when it comes to looking out for NO. 1, and though he has typically fought against the inclination to steal from his mother,s playbook, his desperation to salvage what remains of his marriage will prompt him to take a very hard line with the woman that raised him in the coming days. Wyatt is initially hopeful that Quinn's obsession with his personal happiness will trump her own heart's to be with Eric. That doesn't prove to be the case, however when Steffy tells Quinn she will end her marriage to Wyatt if her mother-in-law doesn't call it quits with her grandfather. As much as it pains Quinn to know it will cost her son his marriage, she refuses to give in to Steffy's ultimatum. Thus, Wyatt is left scrambling to find another way to appeal to his problematic mom. " I think Wyatt knows that his mom loves him, but it can be so destructive, and that's so frustrating to him, " explains Darin Brooks (Wyatt). "These issues with his mother continue to happen, and now he has to deal with it." Wyatt has begged his mother to stop interfering in his life many times before, but now his mission is an altogether different one ------- namely, pleading with her to sacrifice her own heart's happiness for his. Can he get through to Quinn before Steffy calls it quits? The clock is certainly ticking!

 

ohadcarrington

New member
כנ"ל

אני והוא חולקים את אותו הגיל בערך, לא פשוט לא, אני משום מה נראה זקן כנראה כי כבר היו מקרים שהגעתי לכל מיני משרדים והציעו לי אלכוהול או סיגריה (לא מתקרב לדברים האלו), אבל הוא נראה יותר תלמיד שעולה לכיתה ז' מאשר י"א, רק אמרתי.
 

sigalit1000

New member
הוא באמת לא נראה בן 16 לפי התמונה אבל אין לי שמץ אם

התמונה עדכנית, זו התמונה שפירסמו בכל האתרים אולי היא לא עדכנית ואם היא עדכנית אז אני לא יודעת, אבל אם אוהד אומר שלא אז כנראה שזה נכון חחחח
 

ohadcarrington

New member
יותר טוב, אבל עדיין לא שם...

משהו בכתפיים שלו לא מסתדר לי, הן רחבות מידיי וגבוהות מידיי לעובי הידיים שלו, לדעתי דחפו לשם איזו מגבת או כמה כריות בכתפיים... זה תמיד נראה יותר טוב שיש מוטת כתפיים גדולה (זה מעבה את האדם ומקנה לו חזות שרירית וחזקה) אבל חשוב לשמור על פרופורציה (כי בכל זאת רק טובי השחיינים נולדו עם מוטת כתפיים אדירה).
&nbsp
הייתי מטפל לו בשיער, אין לי שמץ של מושג איזו תדמית הם מנסים ליצור לו אבל אלא אם הם מנסים ליצור את אלי רק בגבר והרבה יותר חנון הם מצליחים. מעניין מה הם מתכוונים לשרטט לו על הבטן בסצנה הראשונה שלו שירטלס, הרי לגברי פורסטר יש 85% זמן מסך שירטלס...
&nbsp
עדיין לא נראה 16, יותר בכיוון של 15, אבל אוקיי זה משתפר...
 
למעלה