ספוטינג קצרצר באילת

tcu6

New member
על רקע האוסטרי המתיישר על 12- אספר סיפור חריג

נוסף. האוסטרי המתין בסבלנות למ2 נחיתות ואז קבל את האישור להתיישר על 12. המסלול הרטוב מאוד יצר אווירה יפה גם בעת ההסעה. באותו זמן מטוס של גבע -ססנה 337 קבל אישור להמתין בסמוך ל30 לקראת המראה. הפקח פנה לאוסטריים והתעניין על לוח הזמנים שלהם, ובקש אם אפשר לתת קדימות להמראה על 30, [לפני שהגשם בצפון יסתיים... :)] האוסטרי נהגו באבירות הסיעו על 12 עד למקום הפינוי הקרוב, ביצעו 180 למסלול ההסעה ושבו להמתין עד להמראת מטוס זרעת הגשם. באמת נראה לי חריג שמטוס עמוס נוסעים מפנה מסלול לאחר שהתיישר כדי לאפשר אתההמראה מהכיוון הנגדי. תקנו אותי אם זה לא כך.

RLFD

New member
אלא אם הם פינו ב Z, בזבוז זמן עצום

היה הרבה יותר מהיר להמריא כבר מלהסיע ב 20 קשר עד ל Y לפנות ולחזור אחורה

tcu6

New member
פינו ממש קרוב למפתן 12. לא הסיעו עד היאנקי

לא יודע היכן בדיוק יצאו, לדעתי עוד לפני אזור הטרמינל.

tcu6

New member
לסיום, תמונה המדגימה את עוצמת הגשם

בשלולית בפתח הכניסה לתמך.

79 Ori

New member
כל הכבוד על חירוף נפשך

ביום סוער כזה למטרות נעלות כאלו

tcu6

New member
חה חה, הסתדר לי, הסעתי את הבן והייתי צריך

להמתין מספר שעות, אז בחרתי להמתין שם.

GR274

New member
אני גם הייתי בשישי בצהריים

אבל אני הייתי ליד RWY12 שליד הכניסה הדרומית לאור יהודה, אני תושב העיר כך שבשבילי זה די קרוב, אני מאוד אוהב לראות נחיתות והמראות ביום חורפי וגשום, יש בזה קסם מיוחד, צילמתי גם תמונות וגם וידאו.

GR274

New member
התמונה הבאה צולמה בגשם שוטף

אני צילמתי כשאני יושב ברכב עם חלון פתוח, ניתן לראות איך המנועים דוחפים את הגשם שהם שאבו מאחור.

GR274

New member
שתי נחיתות בוידאו.

אחד אל-על 777, והשני לופטנזה 747, שתיהם נוחתים על מסלול 12.

GR274

New member
תודה, גם התמונות שלך יפות מאוד.

וחבל שאין כביש שמוביל לתמך ולטרמינל 3 ישר מאור יהודה, זה פשוט אבסורד שאיש לא חשב על זה כשתיכננו את נתב"ג 2000 או אפילו עכשיו כשמבצעים עבודות הנדסיות בנתב"ג, במקום להגיע מאזור בקעת אונו לטרמינל 3 ב 5 דקות זה לוקח בין 15 ל 30 דקות תלוי בעומס התנועה, כשאני מנסה לחשוב למה לא סללו כביש שיקצר את הזמן\דלק\כסף לאזרחים וחושב מי יכול להרוויח מכך התשובה היחידה שעולה בדעתי הם: נהגי מוניות, חברות אוטובוסים ורכבת ישראל, הרי ככל שהנסיעה תיהיה ארוכה יותר כך הם והמדינה ירוויחו יותר כסף, ובגלל שאני חי בישראל וקצת מכיר איך הדברים עובדים במשרדים של מקבלי ההחלטות אני לא אתפלא שזו באמת הסיבה.

GR274

New member
../images/Emo124.gifיסללו כביש שיקצר את הנסיעה לנתב"ג

כך אמרו בפתיח של חדשות 10, נמתין ונשמע מה, איפה, כמה למה ומתי... אולי יש מישהו ברש"ת שקרא את התגובה שלי כאן? או שאולי סוף סוף קיבלו שם שכל?

fly2011

New member
נחיתות

ממש מקסים!! צילום נהדר!! המשך להראות לנו צילומים מעניינים ויפים כאלו פורים שמייח
איילת

למעלה