ספארי צלילה בסיני

LordLeto

New member
ספארי צלילה בסיני

הזמינו אותי להצטרף לספארי צלילה בסיני בסוכות ב´ (כנראה) אני צולל טרי לאללה (סיימתי קורס ועוד לא עשיתי צלילה עצמאית) והספארי הוא דרך המועדון שבו עשיתי את הקורס (** + נייטרוקס). יש לי את כל הציוד המינימלי xr12 vector pro platinum xpert zoom lycra 2.5mm lirica חגורת משקולות כיסים שנורקל שסתומים נעלי צלילה סכין צלילה קטנה השאלה שלי היא כזו, ע"מ שלא אצא כמו אהבל האם יש ציוד נוסף שכדאי לי לקחת? עצות שאתם יכולים לתת? ציוד שאיננו צלילה שכדאי לקחת? הפרטים לגבי הספארי אינם סגורים אך מדובר בבין 3 ל5 ימים בסיני.

fish finder

New member
עוד דבר

איזה מועדון אתה שייך דוגית מוציאים אתה גם שם?

LordLeto

New member
סנפירים...

יש לי זוג סנפירים מצוינים שנקראים xpert zoom לפי הבנתי הם דומים לפין ג´ט או משהו כזה. 8)

fish finder

New member
לא מתמצא בסנפירים

ראיתי מצלמה של איזה חברה לא מכיר דיי קטנה קוראים לה באותו שם מחשב זה על בסיס יומי תגיד איזה תאריך אתה יוצא אני יוצא עם דוגית ב26-28 בסוכות

LordLeto

New member
אני יוצא (אולי) בחג שני

אנחנו עדיין מגבשים את הצלילה ואת התוכנית - זה יותר קבוצה של חבר´ה בחסות מועדון הצלילה שסוגר לנו את הפינות

שחר ל.

New member
ממש לא !!!!!

אתה יורד אחרי מדריך עם מחשב ובקבוצה , אם יש מחשב יופי , אם אין , לא חבל על הכסף ? דרך אגב, שלחתי לך מסר.

fish finder

New member
אם אני לא טועה

לרוב עושים לפחות שלוש צלילות ביום ולפעמים עם יוצא צלילת לילה לכן עדיף מחשב להזכירך יש מדינות בהן חובה לצלול עם מחשב לא שאני אומר שאסור לצלול עם מחשב זה פשוט מקדם בטיחות

LordLeto

New member
מארז?

יש לי מצלמה דיגיטלית Olympus C1Zoom ואני יודע שיש מארז אבל לי אין אותו, האם ניתן לשכור מארז?

LordLeto

New member
אני הבנתי שכן

לפי מה שבדקתי מדובר ב130$ ללא משלוח ומסים אתה מכיר משהו אחר?

pailot

New member
לגבי המארז....

בוא נתחיל בזאת ש 130 דולר זה ממש זול (יחסית למארזים-שלי עלתה 250 דולר) אין מיסים על מארז היות ומדובר בציוד צילום,לכן בארץ אין מיסים,אולי 18% מע"מ וגם זה לא בטוח. לגבי המשלוח ,ישנם מספר סוגים שונים של משלוח מהיר 52 $ אקספרס 57$ ורגיל 28$ כך שהרגיל מגיע אליך תוך 14 יום לכל המאוחר(ממש לא נורא) כל הפרטים לקוחים מאתר h&b ועלולים להשתנו מצורף האתר לעייונך שמעון HַB

למעלה