סעמק על העולם הזה!!!

Tully Is Here

New member
סעמק על העולם הזה!!!

יצאתי עכשיו החוצה כי שמעתי קולות ירי (מי אמר שפראנויה לא משתלמת?), האח של השכנה שלי עומד לו עם רובה בחצר ויורה על העץ (אדיוט) ואז בנונשאלנט מכוון את הרובה על החתול שלי ויורה!!! כמעט רצחתי אותו, יצאתי לצעוק על המניאק והדביל מסתכל עלי בעיני עגל ועושה לי "לא ידעתי שזה החתול שלך". כאילו שזה משנה של מי החתול!!! ישר אצתי רצתי לקרא לג'ינג'י, וכדי שילמד האדיוט שעם ג'ינג'ים לא מתעסקים, שאמר לו פעם הבאה לא מדברים ישר משטרה ועוד פעם המפגר אומר לו לא ידעתי שזה שלך. כאילו, אדיוט, שכונה מלאה בחיות וילדים קטנים ואתה עומד כמו אפס ויורה לאויר וזה באמת משנה של מי החתול?????? אז הלכתי לדבר עם אחותו, שמתברר שהפוסטמה לא נופלת רחוק מהעץ, וגם היא אומרת לי הוא סתם שיחק, הוא לא ידע שזה החתול שלך. אוף, לפעמים אני פשוט שונאת אנשים!!!! אז עכשיו אני עצבנית רצח ומתה להכנס באימאמא של מישהו! וזה השרשור האופטימי שלי השבוע! סעמק על העולם כבר אמרתי?

מה זה זה?? ../images/Emo5.gif

יורים ככה סתם ברחוב?!?!??!?!?!?!?!?!!?!?!?!? אמאל'ה.... מפחיד.... אני חושבת שהייתי ניגשת למשטרה בכל מקרה

Tully Is Here

New member
מתי לב שזה נשמע מבהיל../images/Emo9.gif

זה לא היה רובה "אמיתי". אני חשבתי שזה היה רובה אויר, הוא טוען שזה "פיינטבול". אבל עדיין זה מפגר ומעצבן. גם עם רובה אויר או צבע או תפוחי אדמה, לא יורים על חתולים

down under1

New member
What the f***k??../images/Emo2.gif

Still you should call the police! Thous ‘toys’ are very dangerous too; they can seriously arm an adult and easily kill a toddler or a pet!!!!

yaelli10

New member
רק אתמול דיברנו על זה...

אתמול ראינו את הסרט אדון וגברת סמיט עם בראד פיט. סרט נוראי !!! חוץ מהמראה של בראדי כמובן. אני והאיש שוחחנו על האלימות הדיגטלית המוצגת בסרטים והשלכותיה (נו.. טוב נושא ישן) והנה את מספרת על האח של השכן. אני במקומך הייתי מתקשרת למשטרה באילום שם אם אפשר כי עם סוג אנשים כאלו את לא יכולה לדעת מה בדיוק יהיה הצעד הבא.

down under1

New member
Hey Yaelli, if I may…

You didn’t answer me, what don’t you like about my nick name? I’m just curious

yaelli10

New member
זאת אני עם השטויות שלי

משום מה הניק שלך התקשר לי לסדרת טלויזיה שאהבתי לצפות - six feet under. אל תקחי אותי ברצינות הא !

Nayeli

New member
איפה את גרה?

אני הייתי נכנסת בו ובאחותו וקוראת למשטרה בלי קשר לאיזה רובה הוא ירה - אגב פיינטבול זה רובה שקל מאוד לזהות וזה לא חוקי להשתמש בו מחוץ למקום מורשה.

Sunny26

New member
../images/Emo2.gif

אני בשוק! והייתי מתקשרת למשטרה ישר! שלא תהיה פעם הבאה!

Tully Is Here

New member
אז היום בבקר יצאנו לבדק

ולא היה שום צבע לא על העץ ולא בחצר, מכאן שזה היה רובה אויר. הג'ינג'י עכשיו עצבני רצח ומתכונן לדבר איתו ולהסביר לו שאם יש לו רובה צבע שלא יורה צבע אולי כדאי להחזיר את זה לחנות.... אצלנו רובי צבע, מסתבר, כן חוקיים בעיר אז נגד זה אין הרבה מה לעשות ובשביל לשמר על יחסי שכנות נאותים דברנו קודם. הבהרנו להם שפעם הבאה אנחנו קוראים למשטרה וזה בדיוק מה שנעשה. אני מקווה שלא תהייה פעם הבאה גם כי אני אוהבת את החתולים שלי וגם כי לג'ינג'י כבר יש תכנית פעולה איך לשבר לו את הראש... בקיצור שמח בקנזס סיטי. תודה לכם על ההקשבה והתמיכה. אני מקווה שיותר אני לא אכתב הודעות כאלה.

למעלה