ססססססאמק

ססססססאמק

פעם שניה בשנה האחרונה זרקו אותי בבושת פנים נשבע שעשיתי כרצונה אך לא הסתדרו הענינים היא אמרה שזה לא בגללי ואת זה אמרה גם הקודמת אני כבר לא מבין בגלל מי לא מבין מה זאת אומרת מקווה למצוא במהרה חדשה אחרת יקרה פה אסון אם לא מוצא במהירות עבודה זה יהיה ממש דכאון

היי שפינקה נשמה....מקווה שהכל

יסתדר לך מהר על הצד הטוב ותודה על משפטי הנשיקות שהשארת שמה.... כתבתי לך שמה גם תגובה....

צר לי לשמוע ../images/Emo10.gif

וזה בדיוק ביום שכולם היו אופטימיים ואמרו שההאטה והמיתון כבר מאחורינו? טוף, תמיד טענתי שעיתונות וטלוויזיה זה בולשיט
בטח הסוחרים שילמו לעיתונאים לבוא לראיין אותם לפני החגים בכדי שהעדר יצא מהבית ויתחיל במסע קניות. רוצה שתהיה מכור לפורום אבל לא בגלל סיטואציית אבטלה...חהחהחה מחזיק לך ידיים שתמצא עבודה מידדדדדד

שפינק´ה אולי הסבה מקצועית תועיל???

הרי לכתוב שירים אתה כבר יודע ובהבעה בכתב אצלי היית מקבל 100 אז אולי????? יאללה תתעודד בסוף יהיה בסדר שיהיה לך בוקר נפלא סינ

sundue

New member
העבודה היא חיינו..

אבל לא בשבילנו.. תהנה קצת מהחופש לא נורא אם תאכל קצת נענע במקום סטייק עסיסי

pat

New member
עבודה היא בריאות...

נשאיר אותה לחולים... חחחחחחחח שףףףףףףףףףף......מי הבוס הדפוק שוויתר על הבישולים שלך??? }{אל דאגה......יחטפו אותך בקרוב,מאחלת לך.

מקווה שטרם סיפרת לאשתך ../images/Emo8.gif

תרשה לי להעלות בת- צחוק על פניך ברגעים אלה....קרא מה שאפרודיטי שלחה לי כקובץ ...ועכשיו תדע לבשר הבשורה בבית.
נ.ב. תגיד, לא מגיעים לך 6 חודשי אבטלה כדי לחפש מקום חדש?- לא להתייאש!

למעלה