סנייפ מהסרט השישי

סנייפ מהסרט השישי../images/Emo70.gif../images/Emo15.gif

תמונה לא משהו... גם נראית ערוכה מאד....

מלאכית16

New member
וואי...../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

השיער שלו ארך....סקסיייייייי

מלאכית16

New member
בכל זאת...../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

כנראה שלפאה הזו יש חיים משלה.. להאריך לו את הפאה זה אחד הרעיונות היותר טובים שהיו להם..אולי בעצם היחידי
ואם כבר אנחנו פה, אז עוד תמונות שלו מהסרט
(שני השחקנים שאני בערך הכי אוהבת בעולם, ביחד עם שלושת השחקנים שאני הכי מתעבת בעולם בתמונה אחת...איזה צירוף מקרים
)

מלאכית16

New member
ועוד אחת../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

ואם כבר מדברים על הקיצוצים...אני לא אופתע אם בסרט, שהנושא שלו (כמו הכותרת) הוא סנייפ, יהיו בדיוק שלושה קטעים שבהן אלן משחק... הסרטים האלו כאלו עלובים ומבזים... אני בחיים לא אסלח לרולינג על זה

Shiri from the block

Active member
אני *מאוד* מקווה שהם לא יהרסו את זה מספיק חתכו אותו מכל הסרט החמישי ובספר היה לו תפקיד רציני../images/Emo46.gif אני מאוד מקווה בשביל רולינג (שאגב אמרה בעצמה שסנייפ הוא הדמות המועדפת עליה והיא זאת שרצתה את אלן ריקמן לתפקיד הזה!) שהפעם היא השתדלה שלא יחתכו אותו מכל הסצינות שבהם הוא צריך להיות.

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifגררררר../images/Emo99.gif

כ"כ סקסי. בוו, הוא הסיבה היחידה שאני ממשיכה לראות את הסרטים... [כן, בשביל ה, כמה, 10-15 דקות שהוא מופיע בהן
] סנייפ
אם הם מקצצים בסצנות שלו בסרט השישי כמו שהם עשו בחמישי, אני ארביץ למישהו
[מתי הסרט יוצא בכלל?]

Mor L

New member
וואי זה הקטע כמעט הכי טוב בספר!

אם הם יהרסו אותו אני בחיים לא אסלח להם! בעוד שנה שנתיים כשיוציאו את הסרט האחרון אז כולם יהיו בפה פעור ולא יאמינו כשתתברר להם האמת

Shiri from the block

Active member
../images/Emo18.gifלא לאנשים בעלי לב חלש!!!! ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

mikokikyo

New member
*___*

זו רק אני או שלמרות שהוא מתחיל להבשיל, השפתיים שלו סקסיות ומזמינות כמו של בחור כבן 25? *-*

למעלה