סן אנטוניו מנצחת את סיאטל 88-77 חח

StiMpi1

New member
סן אנטוניו מנצחת את סיאטל 88-77 חח

העיקר כולם אמרו 1.. שימו לב לסטיטסטיקה מעניינת.. אני עוקב אחריה כבר מעל 12 משחקים וזה עובד! הקבוצה שמכניסה את הסל הראשון, מפסידה!!! היום קונטיקט , סיאטל ואינדיאנה הכניסו את הסלים הראשונים ושלושתם הפסידו... מעניין :) אקיצר 2\3 בהמלצות WNBA שלי, גם טוב אני ינסה לחזור ל 3\3 בתוכניה הבאה!

dainu

New member
אל תשכח אותי

תנסה לתת לי כמה בנקרים ואתה שותף ב10 אחוז

StiMpi1

New member
באנקרים

זלינה(+1) - צ'לסי 2 רוזנבורג - לה קורוניה 2 מכבי נתניה - הפועל כפר סבא 1 יחס: 6.9 אמרת שאתה רוצה לשים 500 שקל אם אני לא טועה ואם אתה שם 500 הזכיה היא ב3459. 10% = 346 שקל , זה יהיה הזכיה שלי :) מה אתה אומר?

dainu

New member
מה שאני מבטיח

אני מקיים אתה בטוח לגבי לה קורוניה?

StiMpi1

New member
דיי בטוח בגלל ש...

זה לא עוד איזה משחק ידידות זה כבר משחק רציני פה, זה ליגת האלופות דבר שמכניס הרבה כסף והרבה אוהדים אפילו לכל קבוצה. ולה קורוניה ישחקו רציני במשחק הזה ולא יוותרו לרוזנבורג.. זה המשחק הכי קשה מהטופס אבל אני מאמין שהוא יפגע, וגם יחס טוב

dainu

New member
2 טפסים

אחד השלישיה שנתת ועוד אחד תחליפ את המשחק של לה קורוניה במשהו אחר

StiMpi1

New member
כלומר אותו טופס רק להחליף את

לה קורוניה?? אז הנה: זלינה(+1) - צ'לסי 2 נתניה - כפר סבא 1 הרצליה - אשדוד 2 אני מקבל 250 אם טופס 1 לוקח ו-500 אם שניהם לוקחים??(לא הבנתי איך בדיוק רצית)

dainu

New member
זה פשוט

אני שולח 2 טפסים 1 צ'לסי+לה קורוניה+נתניה ב250 ש"ח 2-צ'לסי+אשדוד+נתניה ב250ש"ח מה שזה מרוויח נותן לך 10 מהרווח

dainu

New member
אם אתה לא בטוח

אז יש לי זמן תחשוב טוב ואם תרצה להחליף בבקשה

StiMpi1

New member
אני יכול לתת לך באנקרים

ביחס של 1.20 אבל אז אתה תשים 500 ותזכה ב 550 אז זה לא שווה... צלסי זה משחק ביחס טוב ואני מאמאןי שזה יתפוס, אני לא רואה משחק אחר ביחס כזה שיש לו סיכוי טוב יותר מצלסי בהצלחה

dainu

New member
שלחתי

ואני מקווה שתתן לי סיבה לדאוג איך להעביר לך את הכסף

StiMpi1

New member
עדיף שנדבר בטלפון

עוד דקה אני ישלח לך מסר פרטי עם הפלאפון שלי תתקשר אלי נדבר נעביר פרטים והכל.. הנה למעלה כתוב, dainu 0 מסרים פרטיים (למעלה מצד שמאל) עוד כמה שניות יהיה כתוב 1 מסרים פרטיים תכנס לשם תקרא את המסר שלי ותתקשר אלי

StiMpi1

New member
הנה שלחתי

תראה למעלה מצד שמאל יש מהבהב בולט כזה 1 מסרים פרטיים תלחץ על זה ותראה את המסר שלי ותתקשר אלי, אני יצאתי מהמחשב אני בטלפון אם תצליח לראות את המסר אם לא נדבר בערב כבר ... בי...

למעלה