סמרטוטי ריצפה

פרוזק

New member
סמרטוטי ריצפה

חשבתם פעם על הדברים אללו שאנחנו מנקים איתם את הרצפה? אני חשבתי עלייהם היום ועדיין חושבת ניקיתי היום את הדירה וחשבתי על המשפט המדופלם שלי , כל פעם ששאלו אותי איך אני מרגישה עניתי כמו סמרטוט ריצפה ואיך הם בעמת מרגישים? כל רחמיי היום פונים כלפיי הסמרטוט רצפה המסכן שהיה צריך לנקות את החדר המטונף שלי אבל חשבתם פעם על האמון שאנחנו נותנים בסמרטוטים אללו? בזה שהם ינקו כמו שצריך בזה שהם יספגו לתוכם את כל הזבל והלכלוך וישאירו את המקום יפה יותר נקי יותר מריח טוב יותר? איך הם משרתים אותנו בנעמנות כזאת ומוכנים ונראה לי אפילו בטיפה שימחה לקבל את כל זה לתוכם למה אין דרך כזאת גם במציאות שלי למה המקלחת לא יכולה לשתוף ממני את כל הכאב והפחד את כל הלכלוך למה הלכלוך אזה נדבק ונשאר ולא עוזב למה?
 
גלי....................

את האמת? אני כבר הרבה זמן מרגישה כמו סמרטוט רצפה.... סופגת וסופגת וסופגת......................עוד לכלוך ועוד לכלוך............ אולי צריך לזרוק אותי לפח כמו סמרטוט מלוכלך? ודרך אגב... אם את יכולה...בואי לצ´ט
 

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כי אולי

הכאב והפחד שלך מחכים שתתני להם שם ומחכים שתעיזי לגעת בהם... אולי.
 

פרוזק

New member
גם לי יש גבולות

ולמה הם בדיוק צריכים שם? מה זה יעזור להם? מה זה יעזור לי? בשביל מה זה טוב? למה הם לא יכולם פשוט ללכת וזהו? לא לראות לא לשמוע לא לדעת שהם בכלל היו שם לקום בוקר אחד ולהיות מאושרת שהכל יגמר או שאני יגמר
 

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כי...

הם חלק ממך. הזכרונות שלך, העבר שלך - הם כולם חלק ממך, עם כל הכאב. והם לא הולכים לשום מקום, אני מקווה שגם את לא. הם מחכים לך, שתסכימי לשבת ולדבר איתם.
 
כמה שאת צודקת ../images/Emo122.gif

שלום בשבת יצאתי לאוטו ועשיתי כמה עבודות. כאשר חזרתי הביתה, גיליתי שיש לי כתם של ליכלוך שחור ברגל. נכנסתי למקלחת ופתחלתי את המים. הכתם לא ירד. חיכיתי שעה ולא ירד. סיבנתי והכתם לא ירד. לקחתי ספוג וקצת סבון וגם לא ממש ירד. יצאתי וניקיתי עם קצת אלכוהול. חזרתי למקלחת ושוב שפשפתי וסיבנתי. ובסוף ירד. ואז נזכרתי במשפט של סבתא שלי, זכרונה לברכה: אם אתה צריך משהו, תעשה לבד. ואם אתה לא צריך כלום תבקש מאחרים. וזה מביא אותי בדיוק לתשובה שלי לכניסתך השניה שבו את טוענת שאת יודעת את שעתיד להתרחש מראש... אז תעשי (תמציאי אפשרות כזו) שהעתיד יהיה כפי שאת רוצה אותו ולא כנגזרת של מצב בלתי תלוי או נשלט. אילו הם חייך, ולא של מישהו אחר. אז עליך לנקוט עמדה ולעשות!
 
למעלה