סמים

Tapuhi

New member
סמים

איפה אני יכולה למצוא עובדות מזעזעות על אנשים שעשו שימוש בסמים וכדומה? עובדות מרתיעות..?

Tapuhi

New member
זה שלי אין גו'ק בחדר,

זה אומר שאני לא יכולה לקבל תגובות?!

כנף

New member
תנסי

לעשות חיפוש בפורום סמים קלים על המילים "אל סם" בתוכן ההודעה. על כל סיפור מפחיד שמישהו מספר חייבת להיות לפחות תגובה אחת של "אל-סם והשטויות שלהם"/"עוד אחד מאל סם" וכדו'
הנה משהו קטן, רק בגלל שכל כך טרחת להקפיץ. בהצלחה.

../images/Emo39.gif לנו היו הרצאות על סמים....

מישהו שהיה בחו"ל לקח סמים, חשב שהוא דולפין ובשביל להחזיר אותו הוא טס במטוס כשהוא בתוך גיגית עם מיים. מישהו אחר חשב שהוא תפוז, וכל פעם שמישהו התקרב אליו הוא נורא פחד כי הוא חשב שבאים לקלף אותו. ואם דבק מגע נחשב- אז יש איזשהו ילד, בן 15 בערך, שהסניף הרבה דבק מגע, ועכשיו הוא בקושי יכול לזוז. כי האדים של הדבק מגע חזרו להיות דבק בתוך הריאות שלו, לא זוכרת איך זה הולך אבל זה ממשיך לעבור בגוף וזה פשוט הדביק לו את המפרקים בגוף. שימוש חד פעמי, אפילו רק בשביל לראות מה זה סמים, יכול לגרום אצל אנשים רגישים *ולא, אי אפשר לדעת מראש מי "רגיש"* התפרצות של מחלת נפש. ואם במקרה בתקופת ההיריון האמא הייתה מכורה לסמים, אז בעצם גם התינוק מכור. במידה והתינוק יצא בסדר והאמא, או אף אחד אחר לא מספר לילד על ההתמכרות שהייתה, אז כשהוא ינסה בפעם הראשונה לקחת סמים הגוף שלו יזכר שהוא היה מכור. כך שעל הפעם הראשונה שהוא יקח- הוא יתמכר.

Nagini Potter

New member
גם לנו היתה הרצאה..

סיפרו לנו על אחד שעישן משהו עם החברים שלו לכבוד היומולדת, ואז מתישהו במהלך המסיבה הוא נרדם. כשהוא התעורר הוא היה לבד בבית, החברים חזרו הביתה, ומישהו כיסה אותו בשמיכה. הוא קם כדי לחזור למיטה כי היה לו קר, ופתאום הוא ראה שלידו על הספה - איפה שהוא ישן - היתה רגל כרותה. בהתחלה הוא חשב שזה פלסטיק, אבל הוא נגע בה וזה היה ממש עור ובשר אמיתיים. הוא ניסה להעיף אותה, וראה שהיא מחוברת לרגל שלו עם דבק מגע. הוא ניסה לנתק אותה, ולא הצליח. הוא הלך למטבח, לקח סכין, וניסה לגרד את הדבק, אבל לא הצליח. במשך משהו כמו שעתיים, הוא ניסה לנתק מעצמו את הרגל הכרותה. במשך כל הזמן הזה הוא לא הרגיש מטושטש אפילו טיפה, לא מרחף, לא כאב ראש, כלום. הוא היה צלול לגמרי, כל הזמן אמר לעצמו, 'בעדינות, בזהירות, שלא תחתוך את עצמך, בזהירות', וממש בעדינות הוא ניסה לגרד מעצמו את הדבק מגע. אחרי שעתיים, הוא פתאום התעורר, כמו שרואים טלויזיה ורואים רק את המסך, ואז פתאום רואים את כל העולם מסביב: פתאום הוא שם לב שהוא יושב באמצע המטבח, בתוך שלולית של דם, וכורת לעצמו את הרגל. הוא מהר התקשר לאמבולנס, לקח לו די הרבה זמן לשכנע אותם שהוא לא עובד עליהם ושיבואו. בסוף הצליחו להציל אותו, אבל הוא בקושי יכול לכופף את הברך שלו, יש לו צלקת ענקית, והוא צולע מאוד. זאת היתה המתנה שהוא קיבל ליומולדת. ודרך אגב, היה לו מזל שאחרי שעתיים הוא הבין מה קורה, כי בדרך כלל דברים כאלה נמשכים הרבה יותר זמן, והוא היה יכול למות מהדימום. היה עוד סיפור אחד, קצת פחות מטריד אבל גם מזעזע, על אחת שהיתה במסיבה והחליטה לנסות פעם אחת איך זה לרקוד במסיבה על אקסטזי (נראה לי שזה היה אקסטזי, יכול להיות שזה היה משהו אחר..). רק מה, המטומטמת לא ידעה שום דבר על הסם הזה, אז היא גם לא ידעה שהוא מתחיל לעבוד רק אחרי חצי שעה. היא לקחה כדור וחיכתה עשר דקות, ולא קרה כלום, אז היא לקחה עוד אחד, ועדיין לא קרה כלום, אז היא לקחה עוד אחד. ואז שלושת הכדורים בבת אחת התחילו להשפיע. בהתחלה היה לה נורא נורא חם והיא רצה למים - זאת היתה מסיבה על חוף הים - אבל אז היא רצה בחזרה החוצה, כי פתאום היא היתה מאוד מאוד מאוד צמאה. היא הלכה לבאר או משהו, ושתתה מים. ושתתה. ושתתה. היא שתתה יותר ממה שהגוף שלה יכל לקלוט אבל היא עדיין היתה ממש ממש צמאה והיא לא הפסיקה לשתות, והיו לה בצקות בכל הגוף, והיא עדיין המשיכה לשתות. באיזשהו שלב הגוף שלה התמוטט. היא נפלה על רצפת הריקודים מעוותת כולה, עם עוויות בכל הגוף, ואף אחד לא עזר לה כי כולם חשבו שזה רק חלק מה- הַיי שלה, ושהיא עושה חיים. עד שמישהו הבין מה קרה וקרא לאמבולנס, כבר היה מאוחר מדי לעזור לה, ובסוף היא מתה. קיצר, סמים זה בעסה. :\ לי זה לא יקרה Nagini Potter

Danihell1

New member
גם לנו סיפרו על זה שחשב שהוא תפוז

האנתרופולוג הג'ינג'י הזה... "אחד חושב שהוא תפוז, פוחד שיקלפו אותו"... הוא סיפר לנו על מישהי שלקחה איזה משהו בחו"ל וכשהיא חזרה לארץ התחתנה וכו', נולד לה ילד... ופתאום היא התחילה להזות ככה, ראתה יד אחת שלה כאילו שהיא נורא גדולה לעומת השניה. וככה היא לא יכלה לגדל את הילד שלה, כי היא תשתגע מזה, לא יכולה להחזיק אותו וכל זה... זה מה שאני זוכרת...

למעלה