סמוטריץ': "נסגור 1 ממסילות הרכבת בנ.איילון למשך 6 שבועות"

matrix200200

Active member
ממה ששמעתי גם ברכבת קלה בירושלים לא כולם ממש מרוצים

לפחות בירושלים כולם יודעים להשתמש במתקפים עקב הרכבת הקלה
בנוסף עשרות חנויות וסופרים אפשר לטעון רב קו. בנוסף באוטובסים קשישים יכולים לשלם לנהג.
מכל הנושא של הכרטוס וקנסות.
וזה בדיוק מה שאני אומר, שגם אם יאפשרו את העלייה מכל הדלתות ומתקפים, צריך להשאיר אופציה לשלם אצל הנהג.
עלה פה לא מזמן הנושא שמישהו שאל, בהקשר של אמא מבוגרת שלו, שהוא רצה לעשות מערכת אוטומטית לטעינה של הכרטיס, כי היא לא יכולה לעשות את זה לבד.
מה שעשו בתל אביב, אם איסור לשלם אצל הנהג, נראה לי היה ראיון גרוע.

קודם כל שומעים בעיקר את החדשות השליליות, וישראלים אוהבים לקט

מכל הנושא של הכרטוס וקנסות.
וזה בדיוק מה שאני אומר, שגם אם יאפשרו את העלייה מכל הדלתות ומתקפים, צריך להשאיר אופציה לשלם אצל הנהג.
עלה פה לא מזמן הנושא שמישהו שאל, בהקשר של אמא מבוגרת שלו, שהוא רצה לעשות מערכת אוטומטית לטעינה של הכרטיס, כי היא לא יכולה לעשות את זה לבד.
מה שעשו בתל אביב, אם איסור לשלם אצל הנהג, נראה לי היה ראיון גרוע.
קודם כל שומעים בעיקר את החדשות השליליות, וישראלים אוהבים לקט
כמובן מקטרים על הקנס הקטן במקום על זה שמוכן כבר שנים שטח להמשך המסילה ועוד לא עשו איתו כלום.

1. סמוטריץ צודק

סמוטריץ': "נסגור 1 ממסילות הרכבת בנ.איילון למשך 6 שבועות"
"זאת לצורך ביצוע עבודות חשמול הרכבת • עוד אמר סמוטריץ' ש"אם נעבוד רק בלילות, ייקח שנה וחצי לסיים את הפרויקט" • "אנחנו נערכים לכך שיהיו רכבות שיבוטלו. תהיה התקוממות. לי יש את האומץ ואני אצטרך ואבקש את הגיבוי שלכם" • כשנשאל לגבי עבודות בשבת אמר "אם אפשר שלא - אז לא""
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001307668

לאחרונה עבודות על גשר יהודית בוצעו בלילה של יום חול עם עומסי תנועה נלווים.
1. סמוטריץ צודק
2. ביטול רכבות באחת המסילות עלול לפגוע שנוסעי הרכבות לעבודה ובחיילים, רק שיסדירו שאטלים ושיצאו בזמן בלי לעכב בתחנה.
3. ביטול עבודות בשבת ע"י ספרדים? זה לא ייגמר בשש שבועות העבודות.
&nbsp
סגירה מסילה ל 6 שבועות כדי לזרז את הפרוייקט ולהפסיק עם העיכובים ומשיכת זמן ובזבוז הרבה מאוד כסף לשנה וחצי.

למעלה