סמאשנובה..ג'ניה..סברנסקי וכו'...

LENAFAN

New member
אנה מצפה לשחק לפני ציפי ביחידות?!

זה יהיה מוזר שאנה תשחק ביחידות אם היא לא בכושר משחק לפני ציפי שנמצאת בכושר טוב... דבר שני, ציפי אמורה לשחק במיאמי,לא? היא בהגרלה הראשית?

shonami

New member
אני חושב שלאנה מקום מכובד מספיק

עם כל הכבוד לציפי, הישגיה הטובים ביותר מתגמדים אל מול העונות הבינוניות של אנה. כל עוד היא מתאמנת, היא אמורה להיות בכושר מספק. גם במידה שתפסיד - יש לה מורשת מפוארת מספיק כדי להקדים כל שחקנית בסגל. במקרה הגרוע - תדע לפנות את מקומה לטובת ניצחון הנבחרת במשחקים ההופכיים. אין סיבה להעדיף את ציפי, למעט אם במקרה שיחקה מול אחת היריבות סמוך להתמודדות, וניצחה אותה בצורה חד משמעית. במקרה כזה, ההיגיון הבריא עולה על ספקולציות שונות של מי יותר בכושר, ומי טובה יותר כרגע.

The Jabberwock

New member
עם כל הכבוד לאנה, ויש כבוד

קשה להגדיר את העונה הזו שלה כבינונית. בעצם, קשה להגדיר אותה כ"עונה" בכלל. אנה כבר לא משחקת תקופה ארוכה. לאנה יש מורשת מפוארת אבל אין שום סיבה להעדיף אותה על פני שחקניות טובות יותר. "להקדים כל שחקנית בסגל" אמרת. לא נראה לי. ברור ששחר נמצאת לפניה וההגיון הבריא אומר שגם ציפי צריכה לשחק. פשוט כי היא משחקת בתקופה האחרונה ונמצאת בכושר מצוין. ה"ספקולציות" כרגע הן רק לגבי הכושר של אנה. פשוט אי אפשר לדעת כרגע מהו וגם לא יהיה ניתן לדעת עד ההיתמודדות. אנה הובילה את הסגל לאורך שנים וראויה לכל הכבוד. אסור ששיקולי "מורשת מפוארת" ישפיעו על העדפת השחקנים בסגל. מה שחשוב הוא שהנבחרת תנצח. אני מסכים איתך וסומך על אנה שתדע לפנות את מקומה במידת הצורך לטובת ניצחון הנבחרת.

gelrad

New member
לא מבין מה הבעיה...

במסגרת האימונים באתר עצמו אנה וציפי יכולות לשחק אחת מול השניה ואז ניתן לראות מי משחקת בעיקרון יותר טוב על המשטח הספציפי שם... בעזרת זה וכמובן בהתחשבות בעומס (משחק זוגות) צורת המשחק של היריבות וכדומה אני מניח שידעו להציב את השחקנית המתאימה...

shonami

New member
אין שחקניות טובות מאנה

יש כאלה שמשחקות יותר ממנה. שחר אכן מהווה סיכון בטוח יותר לרוב ההתמודדויות, אבל אנה ברמת העיקרון שחקנית מוכשרת יותר. מה שחשוב הוא לא ניצחון הנבחרת, מה שחשוב הוא לתת כבוד ראוי למשחקות בו, כיוון שבמקרה הזה הן הובילו אותו לאן שהוא הגיע מלכתחילה. יבואו עוד הזדמנויות אם שחר וציפי כאלה מוצלחות, כפי שאתה אומר. ראינו את אוסטריה בבית העליון מככבת במשך שנים ארוכות. גם בלגיה תמיד הסתדרה איכשהו עם שחקנית אחת בלבד. לצרפת לא תמיד עמדו ראשי הלגיון. לכרגע, בשנה האחרונה של אנה, מבחינתי היא השיא וגולת הכותרת של הקמפיין והנבחרת

The Jabberwock

New member
נראה לי שאתה טיפ טיפה טועה

ברור לחלוטין שהיום שחר כבר יותר טובה מאנה. שים לב, לא אמרתי "השחקנית הישראלית הטובה בכל הזמנים". עדיין לא. ברור שצריך לתת את הכבוד הראוי לשחקנית כמו אנה שהובילה את נבחרת ישראל כל כך הרבה שנים. אבל מה שחשוב כאן הוא נצחון הנבחרת. הרי הנבחרת בנויה מהשחקניות שבה שמשחקות לטובת הדגל ולא לטובת כבודן. אם אנה נמצאת בכושר טוב, אשמח שתשחק ותמשיך לשבור שיאים. אבל אני לא מוצא מה הכבוד שתזכה בו אם תעלה לשחק בכושר לא טוב. לצערי, אנה גמרה את הסוס. אני מאד מקווה שתצליח להיות בכושר כדי לשחק ולקבל את הכבוד המגיע לה באנדה אופן. כי באמת מגיע לה.

shonami

New member
כאמור - השאלה היא כושר, לא הישגים

ואנה עם כושר, אפילו לא בשיאה, שווה יותר מציפי עם הישגים. אם כל מה שהיה צריך כדי לספק אותכם היה, למשל, להשתתף עכשיו כפי שאמרתי בבוגוטה - יש למישהו כאן ספק שהייתה מצליחה יותה מציפי נגד שרוף על משטח החימר? היא לא גמרה את הסוס מבחינת יכולת, אלא רק מבחינת הכוח והרצון למשחק. אם הפדרציה מניעה אותה קדימה ויוצרת אצלה מוטיבציה, כל שעליה לעשות זה לשמר כושר והיא שווה יותר מציפי, גלושקו, סברנסקי או שלמה. בסך הכל שנה שעברה כבר החלו הספדים כבדים לגבי הקריירה שלה וזה עדיין הספיק לתואר וגמר. בטורנירי הITF בהם תשתתף תדע להעריך מצבה וכפריזמה משקפת, תדע גם לעבוד כמה שצריך בשביל לחזור לשיאה.

gelrad

New member
אבל המפגש הוא לא על חימר...

זה על מגרש מהיר, מה שאומר שלא מתאים לאנה, וגם שחר עלולה להתקשות מול שחקנית עם יכולת טובה. לא יודע כיצד ציפי תתמודד על משטח כמו שיש שם... לא חושב שזה יביא כבוד לאנה אם תשתתף ותקבל ביגל בשל אי התאמה של המשחק שלה למשטח...

shonami

New member
מהיר מהיר...

אבל חצי גמר במוסקווה טייר1 יש לאנה ברזומה ולציפי בקושי יש משחקים על המשטח. סמאשנובה ניצחה שחקניות טופ20 על משטחים מהירים, גם אם המגרש לא מתאים לסגנון המשחק שלה. איזה קרדיטים אתה יכול לזקוף לזכות ציפי? אני מודה שקצת הרמת לי להנחתה, אבל אם להיות הוגן - אנה עדיפה על כל משטח ברמת הניסיון. אני מסכים איתך שמול שחקניות חזקות יותר ציפי עדיפה על מגרשים מהירים - מצד שני, סבנסקי תהיה עדיפה במגרש מהיר בזוגות על פני ציפי.

לא בטוח שאתה צודק,

אבל הדברים בהחלט ראויים. אני מקווה שהאיגוד ידע להיפרד מאנה כראוי, כאשר המינימום הוא משחק ראווה. אולי שיביאו איזה שחקנית עבר לאחד על אחד, אני כבר רואה את זה נברטילובה נגד סמאשנובה. ררררררררררררררררררררר........

dannysat

New member
המצב האידיאלי אנה ביחידות

אם אנה לא משחקת ביחידות זה אומר שציפי משחקת גם יחידות וגם זוגות,השאלה אם זה לא יותר מדי עומס עליה. הבעייה שאי אפשר לדעת באיזה כושר אנה נמצאת כי היא לא משחקת. הכי אידיאלי זה אנה ושחר ביחידות,וציפי תשחק בזוגות בכל מקרה נראה שזו הפעם תהיה בחירה קשה מאד.

ואמוס גלושקו..לקחה גם בפראגוואי

הגמר נדחה מ-9 בבוקר ל-8 בערב בגלל גשם..אבל יוליה השלימה טריפל ותיכנס לטופ-20 תחזור לארץ...תוותר על הבננה בול בברזיל...תשחק שבוע הבא בפיוצ'ר ברעננה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3374862,00.html

gelrad

New member
האם כבר עוברת לבוגרות?

או שהיא תמשיך עוד בנערות (האם תנסה להגיע לטופ 10 בנערות בסוף השנה, וכך תוכל לקבל כרטיסים חופשיים לטורנירים של WTA...)

למעלה