סליחה שאני מתחיל הודעה חדשה אבל

omri1708

New member
סליחה שאני מתחיל הודעה חדשה אבל

אני לא מוצא תהודעה שלי ויש לי עוד להוסיף: אני הורדתי משחק לסוני שתיים שהגודל שלו הוא 850 מגה והשאלה(ות) שלי היא: 1.האם קיים דיסק שיכול להכיל גודל כזה? 2.איך צורבים משחקים לסוני 2? 3.האם זה יעבוד על הסוני אפילו שזה לא דיסק רגיל של 700 מגה(אם יש דיסק כזה)?? תודה רבה לעונים...

xroeeh

New member
~~~>

תלוי מה הפורמט של הקובץ אבל זה בטוח overburn (צריבת יתר על דיסק), הצשמעות היא שתצטרך לקנות דיסק גדול יותר (של 90 דקות או אפילו 99) וצרוב אותו בצריבה של image (ב nero יש אפשרות של burn image המיקום שלה השתנה בגרסאות האחרונות אבל זה אותה שורה או שאתה יכול עם תוכנה כמו Alcohol 120%). רועי

omri1708

New member
תודה על התשובה אבל

לא הבנתי אותך מה זאת אומרת תלוי בפורמט? איך אני צורב באימאג' אני בוחר את האפשרות הזאת ובוחר את הקובץ כמו בצריבה רגילה? אני יכול להשיג בכל חנות דיסק של 99?? וזה יעבוד לי על הסוני?(יש לי ג'וק..)

xroeeh

New member
~~~>

תלוי בפורמט של הקובץ - אם זה bin או iso כיוון שהאחד נוטה להיות גדול מהשני. כמו צריבה רגילה (בשינוי האופציה שאמרתי), לא יודע בדיוק היכןא אתה יכול להשיג דיסק כזה (אני מעריך שכזה של 90 דקות יספיק) אבל צריכים גם לבדוק אם הצורב שלך מסוגל להגיע לצריבה כזו ולשרוד, לגבי ה playststion (הורגים אותי אלו שקוראים ל playstation כ sony אני תמיד צריך לנחש אם הם מתכוונים למיני דיסק שלהם או לדיסקמן או אולי לטלויזיה... עשו לי טובה... תקראו לזה בשם של זה playstation
) אני לא יודע אם הוא יעבוד, לא ניסיתי לכן אני לא יודע. רועי

למעלה