סליחה שאני אומרת את זה....

puchit

New member
סליחה שאני אומרת את זה....

אבל היום שמעתי את "ברחובות שלנו" בגירסא של יהודית רביץ וזה פשוט מזעזעעעעע!!! זה נוראאאאאאאאאאאא מה היא עשתה לשיר כל כך יפה?........ מה עבר במוחה?.......... ככה יפה לעשות?............. שיר כל כך מדהים...ככה בשניות הרסה אותווווו פאק איתהה

טיבם של קאברים

הייתי אפילו "מתפלסף" ומוסיף שככל שהביצוע המקורי טוב יותר, כך קשה יותר למבצע הקאבר "להתעלות על המקור". מעבר לזה שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, ואני בטוח שיש מי שיאהב את הביצוע שלה. אני לא מצאתי בו בעיות. גם משינה אגב כנראה שלא מצאו בו בעיות, ויהודית רביץ התארחה במופע הפותח של סיבוב הפרידה בהיכל התרבות, ביצעה ביחד עם משינה את "ברחובות שלנו" ואת "מה איתי". אם אני לא טועה, גם במופע הפרידה השני בצמח היא התארחה עם אותם שירים.

Vdrums

New member
אתה לא טועה.

יש לי את ההקלטות מצמח, ואת האירוח שלה בקיסריה ראיתי :) היה מצויין. קצת לפתוח את הראש, יש קאברים טובים ויש קאברים גרועים, היא דווקא בסדר.

אז היא היתה גם בקיסריה...

לא ידעתי. בהופעה הראשונה שהיתה שם אני מניח. (?) היית גם בהופעת הפרידה השניה בקיסריה?

מעניין. כי מספר ימים קודם לכן

נערכה ההופעה השניה בהיכל התרבות והיא לא היתה שם. חשבתי שמכיוון שההופעות השניות בהיכל התרבות ובקיסריה היו הופעות שנוספו ולא תוכננו במקור, וויתרו על ההעשרה שלהן באירוח של יהודית רביץ. ומעניין אם יהודית רביץ היתה מתוכננת להתארח גם בערד

שגיא123

New member
דווקא ביצוע לא נורא בכלל...

יותר טוב משל נינט לאהובתי למשל
ביסלי קאוורים גרועים... בסוף סאבלימינל והצל לא חידשו את תחזור תחזור? אני זוכר שהיו שמועות שהם יחדשו אבל לא שמעתי על זה שום דבר... וטוב שכך!

puchit

New member
יואו הלחנתי עכשיו את אין מקום אחררר

איזה יפה יצאאאאאא לי יש רינגטון של משינה ולכם אין!!! חחח..... סתם סתם..... רגע, אבל אם אני מביאה לכם את מספר הרינגטון אתם יכולים להוריד על חשבונכם לא?.. וד.א אם סאבלימינאל היו מחדשים את תחזור תחזור הייתי מתאבדת.... זה שיר בין המדהימים שאני שומעת אותו אני בוכהה.... חס ושלום שסבלימנאל יחדשו אותו טפו טפו טפו....

בלללעעע

New member
אם סאבלימינאכס והדרעק מחדשים

את תחזור תחזור אני ארצח אותם!!!! אני מתה על השיר הזה ולא רוצה אי פעם לקשר אותו לזבל האלה!..... פיכסה!!!!!!!

למעלה