סליחה מראש על הטמטום של השאלה

yarou

New member
סליחה מראש על הטמטום של השאלה

מישהו יכול לסרס את עצמו?
מראש ושוב סליחה על הטמטום

1Reebok

New member
ובכן,

קראתי פעם מאמר על הבעיתיות של בובות קן (בארבי הזכר), ושהן גורמות לילדים להרגיש אידאליזציה של הדמות, ואז כשהם גדלים הם מרגישים שהם לא יהיו שלמים כל עוד יש להם... וול, את מבינה למה אני מתכוון. אני לא זוכר עד כמה מדעי המחקר היה, אבל בסופו של דבר הוא כן סיפר על אנשים שרצו לסרס את עצמם. מסכנים..

yarou

New member
אלוהים יישמור

בובת ברבי \= ו.. עד כמה זה פוגע באנשים שעושים את והאם הנזק בלתי הפיך? ותודה על התשובה [=

רק רגע, עכשיו שאני חושבת על זה

אני חושבת שיש גם סירוס כימי, שנדמה לי שזה עם כדורים. אז אולי בעצם כן, אבל צריך להשיג את הכדורים האלו איכשהו [נראה לי שעם מרשם רופא]. אבל אולי אני טועה, אז אני מקווה שיהיה מישהו שיידע יותר ממני.

magal101

New member
סירוס כימי ופיזי

אדם יכול לסרס את עצמו בשני סוגי הסירוס- כימי, בעזרת הורמונים ופיזי, בעזרת כריתה של איבר המין. בכריתה הוא זקוק לטיפול רפואי מהיר על מנת לא לאבד דם באופן קריטי לחייו. יש תסמונת שנקראת תסמונת קורו או בשמה האחר "תסמונת המין המתכווץ"(נפוץ בעיקר במזרח הרחוק) שבה האדם מפחד שפינו יתכווץ ועל מנת לברוח מהפחד הזה הוא עלול לנקוט אמצעים קיצוניים עד כריתת איבר מינו. כמו כן יש גברים שמיניות היא דבר כל כך זר וחוטא בשבילם, עד שהם מגיעים למצב שבו הם מסרסים את עצמם על מנת להתרחק מכל סממן של מיניות.

למעלה