סליחה מראש-עוד שאלת תינוקות לפורום

yoyo10

New member
וואו איזה מחירים

ועוד לעגלה שאי אפשר לסגור ולפתוח ביד אחת(דעה אישית שלי)

בנניטה

New member
איזה יופי...

אגב, אחד הרגעים שבו הבנתי שבאמת התבגרנו היה בברית של בן של חברים לפני כמה חודשים- האבא הצעיר השוויץ בפני שאר הגברים על כל הפונקציות של העגלה, והם דיסקסו את הנושא די באריכות, במקום לדבר למשל על מכוניות.

yoyo10

New member
לנו ברכב אחד היה כיסא ובשני סלקל

את הסל קל קיבלנו מחברים ובגיל 4 חודשים עדי כבר היה ענק עליו בכיסא ברכב השני הוא היה מגיל שבועיים והינו ממש מרוצים לדעתי הסל קל מיותר כמעט אף פעם לא הוצאתי את הסל קל מהאוטו הוא מאוד כבד ולא נוח

shapir1

New member
אנחנו רכשנו גם סל-קל ובגיל שנה

כיסא בטיחות. בדיעבד הייתי מעדיפה לרכוש כיסא בטיחות מגיל 0 ולוותר על הסל-קל.

kivsa1

New member
נצל"ש עצמי:המלצות על כסאות אוכל

ונימוקים-יאללה! (לקראת נסיעה מתוכננת ביום שישי לגבעת שמואל לקנות אחד כזה...). ומה מומלץ לסבתות? קניתם אותו כסא הביתה וגם לסבתות? אגב, אני
כמובן כי הדגם שהתכוונתי של כסא שיש לנו הוא דיסקברי שזה סל קל וכבר יויו ענתה לי שחייבים להחליף כי ברק גבוה מידי (70 סמ"). סליחה על הבלבלת...

פ א צ ה

New member
אין לי המלצה על כיסא

אבל באתר של מכון התקנים יש הסבר איך לבחור כיסא תקני.

kivsa1

New member
את זה כבר יש לי מודפס מאימי הפולניה

...
אבל למשל לא מצא חן בעיני שבחלק מהכסאות אין גם רצועות לכתפיים שמחזיקות את הבנדיט הקטן שלא יטפס החוצה. מהטרמפולינה ברק כבר מצליח כמעט להשתחרר רק עם רצועת המפסעה. מה ממליצים מנסיונכם?

דפי26

New member
לי יש את זה של כתר-הליפסקי

הוא סבבה בהחלט.מתאים אבל רק לילדים שיושבים לבד (המושב לא מתכוונן. 5 דרגות גובה, מרווח, לא יקר (עלה לנו בבייבי שיק לפני יותר משנה משהו כמו 150 ש"ח +50 ש"ח "הריפוד") קל מאד לניקוי (פלסטיק,הכל רחיץ) אישית ממליצה לא לוותר ולקנות את הריפוד.ציק צק לרחוץ אותו והוא עושה את הכסא יותר רך ומזמין

kivsa1

New member
ולא מפריע שיש לו סגירת רצועות רק

לאיזור החלציים ולא לרצועת הכתפיים? (עוד בסוף יחשבו כאן שאני אמא שקושרת את הילד ברצועות דרך קבע...)

yoyo10

New member
תאמיני לי עדי ילד שמתפס

וכבר עשה קפיצת ראש מכמה מקומות אבל שהוא חגור בכיסא הוא לא מצליח לצאת משם תחשבי שהוא אמור להתכוף קדימה על מנת לאכול מה שיש לו על המגש

דפי26

New member
תראי,היורש משתמש בו מגיל8-9 חודשים

אם אני לא טועה...הוא לא מסוג הילדים המתאבדים ולא היתה בעיה עם הסגירה רק למטה.נהפוכו.הם מתחילים באיזה גיל לאכול לבד,לשתות וכו..רצועות הידיים עלולות להגביל אותו. תאמיני לי,כסא סבבה.

kivsa1

New member
טוב, אני מתחילה להשתכנע... ברק

התחיל לגלות לאחרונה נטיות קמיקזיות (עוד מזל שרובן מתממשות מגבהים שלא עולים בינתיים על חצי מטר...)

yoyo10

New member
../images/Emo45.gif יש לנו כזה קיבלנו מתנה

את האמת בלי הריפוד מאוד מרוצים אצל הסבתות יש בוסתר כזה שמתלבש על כיסא ככה לא תופס להם את כל הבית

yoyo10

New member
כן אצל 2 הסבתות יש לו בוסטרים כאלה

מקבעים אותם לכיסא בשניות

למעלה