סליחה מראש-עוד שאלת תינוקות לפורום

kivsa1

New member
סליחה מראש-עוד שאלת תינוקות לפורום

שיודע הכל
: יש לנו כסא לרכב של אוונפלו טריומף כסא שהוא סל-קל, והזאטוט שלנו שוקל כבר 8.6 ק"ג ויהיה עוד שבוע בן 9 חודשים. לא יודעת אפילו איפה ההוראות של הכסא הזה... מה קודם בהחלפת כסא-הגיל, הגובה, המשקל או יכולת הישיבה העצמאית של התינוקון? help! ומה אמורים לקנות א"כ במידה והוא על סף ישיבה עצמאית כבר?

שקדייה

New member
אין לך שום בעיה

האוונפלו טריומף הוא כיסא שמתאים מגיל 0. את יכולה להעביר אותו. רק תמקמי עם הגב לכיוון הנסיעה. את תראי, זה ממש שידרוג לחחים, כי זה נורא מגביה אותם, ותפאום הם רואים "מה ענינים" בחוץ וזה מרתק אותם (=משתיק אותם)

פ ו ל ק ע

New member
מה ששקדי אמרה + עניין הישיבה

העצמאית של התינוק לא קשורה לכלום. זה עניין של משקל וגובה.

kivsa1

New member
לא הבנתי כלום... האם היפוך כיוון

הכסא יתאים אותו לנתונים המשתנים של ברק שציינתי? ואכן יש לנו את הסל קל מגיל 0.

ניצנץ l

New member
למיטב ידיעתי, למרות ששקדי היא

המומחית, את יכולה להשתמש בסל קל רק עד 9 ק"ג (ויש גם מגבלת גובה). אח"כ צריך לעבור לכסא.

פ ו ל ק ע

New member
ברק עוד לא מספיק גדול בגיל ובמשקל

אבל הוא גבוה והוא יחסית גדול ובטח לא נוח לו בסל קל הקטן. לכן כיסא של גדולים + היפוך הוא הפתרון הנכון עבורו.

yoyo10

New member
הטריומף הוא כיסא שמתאים עד 18 קילו

עד גיל שנה ומשקל 9 קילו על פי חוק צריך להיות חגור כנגד כיוון הנסיע רק מבגיל שנה ומשקל של לפחות 9 קילו 02 הפרמטרים צריכים להתקיים) אפשר להפוך את התינוק לכיוון הנסיעה אבל גם לא חובה ויותר בטוח להאשאיר אותם כמה שיותר כנגד הכיוון הטריומף מתאים כעיקרון מגיל לידה עד סביבות גיל 3 שאז אפשר לעבור לבוסטר מבחינת הזווית ישיבה אין הבדל בין הזיות של הטיומף שהוא נגד הכיוון לבין זווית ישיבה של סל קל ממוצא

פ א צ ה

New member
../images/Emo207.gif לשאלה

לא מאמינה שאני כבר שואלת... אבל- מה עדיף- סל קל או כיסא בטיחות מגיל 0?

shno

New member
לכל אחד יתרונות וחסרונות

כסא ממשיך איתם עד גיל 3 או משהו כזה, סל-קל כאמור מוגבל בגיל ובמשקל, ואז במילא צריך לקנות כסא. מצד שני - סל-קל יוצא איתך מהאוטו, ואם בתוך הסל-קל יש גוזל ישן אז לא צריך להעיר... מה גם, שחלק מהסל-קלים גם מתחברים לעגלות תואמות ואז זה ממש נוח. אנחנו העדפנו סל-קל - כי אמנם עוד אי אלו חודשים נצטרך כסא, אבל הסל-קל ימשיך איתנו לילד הבא.

ניצנץ l

New member
אם תוכלי לארגן סלקל מחברים - הכי

טוב. שקדי נתנה לי את של יוהן וזה היה פתרון מצוין, כי ממילא אוטוטו היא עוברת לכסא בטיחות. הסלקל הוא לחודשים הראשונים בלבד.

פוּ

New member
יש סלקלים שיועדים עד 13 ק"ג../images/Emo70.gif

כגון המקסי קוזי
ונדיר שיש ילדים שיעברו את המשקל הזה או הגובה הרצוי בגיל שנה... האחיין שלי
בגיל 8 חודשים התאים במידותיו לילד בן שנה וחצי
ועדיין היה עם הכסא הזה עד גיל שנה.. לגבי השאלה הראשונה - חייבים להתקיים 2 התנאים: גם משקל של מינימום 9.5 ק"ג וגם גיל שנה אי אפשר לעבוד לפני ששניהם מתקיימים... עד אז חייבים להושיב עם הפנים נגד כיוון הנסיעה. בנתיים אני עדיין מתלבטת על איזה כסא נלך טריומף/פריורי
(אבל יש עוד זמן
)

shno

New member
אנחנו התלהבנו ממנה

ובסוף ירדנו ממנה כי החלטנו שעם כל הכבוד - הסכומים האלה קצת מופקעים... בסופו של דבר, מרוב בלבלת עגלות - אנחנו כרגע נטולי עגלה...

פ ו ל ק ע

New member
גיסי הקפדן והדקדקן (שלא נשתמש

במילים יותר קשות) אמר שהיא כבדה נורא ולא כל כך נוחה, למרות כל היופי שלה.

shno

New member
הבנתי שיש בעיות באספקה שלו

בגלל הביקוש המוגבר... אז לתשומת ליבך - שלא תזמיני מאוחר מדי (אם תחליטי ללכת על המוצי) ותתקעי בלי עגלה לכמה חודשים...

בנענע2

New member
אנחנו רוצים לסגור עכשיו

התל"מ סוף אוגוסט... אבל רגע לפני רצינו לשמוע חוו"ד... אני מודה שאני מתפנקת, היא פשוא מהממת, אבל גם עושה רושם שהיא מאוד פונקציונלית - למות על ההולנדים האלו

למעלה