סליחה - אבל יש לי רק שאלה דחופה

ע ד י 8

New member
סליחה - אבל יש לי רק שאלה דחופה../images/Emo4.gif

בנות יקרות, אני מצטערת שאני נדחפת ככה - אבל אני אחרי גרידה שניה (עובר שהפסיק להתפתח בשבוע 10), אחרי 3 שנות נסיונות וטיפולים (בדרך כלל סמויה פה), וממתינה לביוץ.
שאלתי: מישהי זוכרת באיזה ערכים של LH מתרחש ביוץ?
כרגע אני עם ערך של 6.8 ונראה לי שהדרך עוד ארוכה, אבל אני ממש לא זוכרת. אני צריכה להחליט מתי ללכת שוב לבדיקת זקיקים (כרגע אני במעקב ללא רופא), ולכן צריכה את עזרתכן בתיזמון. כרגע הבטה גם עוד לא התאפסה לגמרי (קבלתי תשובה של 106 היום, מי היה מאמין שאפשר להתבאס מבטה חיובית...) אז תודה למבינות, וסליחה על ההתפרצות
עדי

bobi2525

New member
לא יודעת ערכים של LH

אז מקפיצה לך. ומקווה שהפעם הבאה תיהי ל 40 שבועות

ע ד י 8

New member
תודה בובי מתוקה../images/Emo24.gif

תודה על ההקפצה על האיחולים ומי יתן ואצלך הכל יהיה פשוט, נטול דאגות ובעיות ומושלם. עדי

שירישי

New member
עדי - בדקתי בערכי הייחוס

בדף תוצאות של בדיקות דם ישנות שלי. אני מקווה שהבנתי נכון את מה שכתוב שם ושאני לא מטעה אותך: הביוץ הוא ב-LH 18-90 ביחידות של mIU/mL.

שינובו

New member
עדי

אני לא מבינה כ"כ בערכי LH, אבל מה שכן לדעתי כל עוד הבטא לא התאפסה לא יהיה ביוץ ואי אפשר לעשות כלום... מבינה אותך, אני גם הייתי במצב שהסתכלתי ביאוש על הבטא התלת - סיפרתית והתפללתי שהיא תרד כבר. מחזיקה לך אצבעות לירידה מהירה של הבטא, ולפעם הבאה הריון תקין!

ע ד י 8

New member
וואלה, תודה, זה נשמע הגיוני../images/Emo41.gif

ערכי היחוס האלה, אחלה רעיון להסתכל עליהם. תודה רבה שירשיר, ותודה רבה שינובו - האם את זוכרת כמה זמן לקח לבטה להתאפס? זה בהחלט לוקח יותר משחשבתי, אבל מה אני יודעת...
עדי

ע ד י 8

New member
באמת? כל כך הרבה זמן? מה עושים

בינתיים? כלומר כל כמה זמן כדאי אם ככה לבדוק בטה?
לא הייתי מודעת לזה. תודה כפתור על האינפו'. עדי

הופלי

New member
באמת מוזר

איך פתאום רוצים שהבטא תתאפס אצלי התאפס תוך 5 שבועות בינתיים תנצלי את ההזדמנות לנוח ולהרגע ובעזרת השם פעם הבאה תהיה מנצחת בינתיים שולחת
הופלי

למעלה