סלולארי שמנגן MP3

NTHR01

New member
סלולארי שמנגן MP3

שלום חברים. רציתי לשאול אם קיים מכשיר סלולארי בגודל סביר שמסוגל לנגן MMP3. אני מכיר את הדגם המאורך של נוקיה, אבל הוא גדול ועל הפנים. השאלה אם יש משהו אחר יותר לענין תודה\

MaD-d0g

New member
קיימים לא מעט מכשירים

W800 של סוני אריקסון, מספר דגמים של מוטורולה, מספר דגמים של נוקיה... תוכל להיות יותר ספציפי בדרישות שלך

FlakY

New member
W800 יכול להוות נגן מעולה

בשבילך אם רוב הדרישות שלך הן נגן MP3, יש לו מצב טיסה (שמאפשר שרק הMP3 יפעל בזמן שהמכשיר כבוי, וכו'..) אבל אם אתה רוצה לשמוע MP3 ברמקול אז הפלאפאון הזה ממש לא יתאים לך כי הרמקול שלו ממש חלש, בשביל זה יש לך עוד פלאפונים שתוכל לבחור בינהם,אני אישית ממליץ לך על ה6230i של נוקיה,יש לו MP3 מאוד טוב ונוח,וגם הרמקול חזק והאוזניות נוחת בקיצור לי הוא ממש מתאים, כמובן שיש עוד המון דגמים שתוכל לבחור ביניהם אבל אלה היותר מוכרים לי.

Galanz

New member
טעות

הרמקול ב6230i לא חזק כמו ב6230 הרגיל. ממשקו איטי ומעצבן. הספיקר חלש מה6230. יש הגבלה בזיכרון המכשיר למשחקים וקבצי java. אם הדגש על מכשיר mp3, אז ה6230 עדיף בהכל

FlakY

New member
אתה מצחיק ../images/Emo46.gif

יש לי את ה6230i בערך חודש ועוד לא ראיתי שהממשק שלו "איטי ומעצבן". 2 מגה מספיקים למשחקי JAVA. והרמקול שלו בכלל לא שונה מה 6230 (ערכנו השוואה בכיתה) אז בבקשה ממך, אם אתה לא יודע אל תגיד סתם.

Malcolm X

New member
בכל מקרה ה6230 וה6230i לא משהו..

נכון, אם יש לך תקציב מוגבל של עד 1500 שקלים בערך, אלה המכשירים הכי רלוונטיים, אבל ברגע שבן אדם יכול להרשותלעצמו את הסוני W800 או דברים בתקציב הזה, אין מה לחפש ב6230i, עם כל הכבוד...

FlakY

New member
Oh shut up!

כל עוד לא ראיתם את שני המכשירים האלה 1 מול השני וערכתם ביניהם השוואה אל תקפצו לי אם משפטים כאלה מטומטמים. מי שלא השווה אז הוא סתם טמבל שזורק פצצות לאוויר בלי לדעת במה מדובר.

Malcolm X

New member
u shut up

נוקיה 6230i זה לא שיא הטכנולוגיה. צאו מהבועה. זה אולי המכשיר הכי טוב במחיר של עד 1500 שקלים. אבל גם זה לא בטוח כי יש את הSE K700i שלא פחות טובה. וכשבן אדם שואל אם עדיף נוקיה 6230i או סוני w800i....אז באמת...חאלס עם השטויות. הסוני לוקח בלי ספק בכלל.

Galanz

New member
ידידי

ערוך חיפוש בפורום, ותראה כמה התלוננו על זה. ו2 מגה לjava, בפירוש לא מספיק, בפרט שיש למכשיר 28 מגה זיכרון + הרחבה של עד ג`יגה, זאת בפירוש פאשלה שאינה קיימת ב6230

MaD-d0g

New member
נצל"ש בקשר לנוקיה, SE וג'אווה

בצער רב חזרתי לשמור בבסיס שלי... בנוקיה שלי היה לי משחק Mahjong חבל"ז ! מישהו מכיר גירסה כזאת ל W800 ? תודה

GiDo

New member
מאג'ונג

נדמה לי שיש אצלי כמה גירסאות ל SE , יש לך שם ספציפי של המשחק או שלא משנה לך - העיקר מאג'ונג :) ?

MaD-d0g

New member
מאוד נהנתי מהגירסה של funmobile

http://corporate.funmobile.com/product.jsp?id=19 אבל אם אתה מכיר משהו באותו סגנון (חוקים וכו') אני אשמח לשמוע

GiDo

New member
יש לי שלוש גירסאות שונות

אבל לא את הגירסה הזו ספציפית. שלח לי בפרטי מייל כדי שאוכל להעביר לך

NTHR01

New member
אין לי דרישות מיוחדות...

סתם שתדע מה הסטנדרט שלי, אז כך שעד היום יש לי 3100 ואני מרוצה ממנו עד הגג, ואם לא היה עולה לי גוק לקנות נגן חדש אז לא הייתי מחליף אותו. אני צריך מכשיר לא גדול, כמובן אלגנטי ויפה. במחיר של עד 1500 מקסימום 1700 ש''ח. אשמח אם תגידו לי איזה מכשירים אתם ממליצים, ברמת הממשק, נפח הקיבולת, והאמינות שלהם. תודה רבה

aviin

New member
המלצה

אם אתה נעול על 1500 ש"ח הנוקיה 6230i הוא הפלאפון בשבילך, למרות שלדעתי אין בכלל אפשרות להשוות בינו לבין ה-W800, הסוני נמצא כמה רמות מעל, אם זה במסך המדהים שלו, נפח הכרטיס שמקבלים עם הפלא(512), המצלמה המטורפת שלו והאוזניות המצוינות שלו שבאמת מבודדות רעשים מבחוץ. בהתחלה התלבטתי בין שני המכשירים אבל אחרי שקניתי את ה-W800 ואמא שלי קנתה את ה- 6230I אני ממש ממש שמח שלקחתי את ה-W800 אבי.

Galanz

New member
חד משמעית

נוקיה 6230. סוללה חזקה, ממשק מהיר ומצוין, קליטה מצויינת, רמקול וספיקר חזקים מאוד, רדיו, נגן mp3 טוב מאוד צלצולים חזקים מאוד, מקשים נוחים, אינפרא+בלוטות`, מצלמה חביבה+וידיאו, הרחבת זיכרון עד ג`יגה, ועוד. כל מה שהיה לך ב3100, רק טוב בכמה וכמה רמות, והמחיר של חדש באזור ה1100 שקל בלבד. הk750i w800i, יקרים מאוד מחיר המינימום שלהם מעל 2200 שקל

Malcolm X

New member
טוב..עכשיו שאמרת את התקציב שלך..

אין לך יותר מדי אופציות טובות.... אם אתה מחפש ביצועים - נוקיה 6230 או 6230i אם חשוב לך המראה וביצועים סבירים - מוטורולה V3 אםא תה רוצה קצת מהכל - סוני אריקסון K700i אלה שלושת המכשירים הכי נורמליים בתקציב של עד 1700 שקלים. מכשירים יותר משוכללים תוכל למצוא רק במחיר של 2000 שקלים ומעלה....

Malcolm X

New member
מה טעות בראש שלך?

כתבתי כבר שזה מכשיר הכי יפה בתקציב הזה עם ביצועים סבירים. לאנשים שרוצים פלאפון שיסובב ראשים, זה המכשיר האידיאלי. מי שמחפש ביצועים/פונקציות/תוספות, זה לא המכשיר בשבילו.

למעלה