סכרת הריונית אצל פונדקאית

סכרת הריונית אצל פונדקאית

שלום לכולם! הועדה פסלה לנו פונדקאית בשל העובדה שבהריון הראשון שלה התגלתה אצלה סכרת הריונית (למרות שהסכרת היתה ברמה מאד נמוכה ולא חייבה כל טיפול רפואי כמו אינסולין וכד' אלא - דיאטה בלבד..) וזאת למרות שרופא מומחה - פרופ' דור מתה"ש המליץ עליה לפונדקאות תוך ידיעה על הסכרת... בכוונתינו להגיש ערעור!!! האם מישהו/י מכיר/ה מקרה דומה שהועדה כן אישרה? או לחילופין, האם למישהו/י יש מידע על תקדים דומה של ערעור דומה שהתקבל?? נשמח לקבל כל התייחסות בדחיפות. תודה מראש, ניר ויפעת

need1

New member
אולי כדאי בכל זאת לוותר?

גם ככה ההליך הוא לא פשוט, אז למה לכם להוסיף גורם מפריע? נכון שזה מתסכל לחכות בפרט כשכבר נדמה ומצאתם, אבל אולי זה לטובה? לדעתי כדאי לעשות מאמץ נוסף לאתר מתאימה יותר, מה שעלול להיות כאן סיכון אמיתי עבורה.

לא מרימים ידיים כל כך מהר!

ראשית, ברור שעדיף היה בלי הרקע הזה של סכרת הריונית שבאמת מהווה "גורם מפריע".. אבל, מאחר ובדקנו את הנושא לעומק מלכתחילה ברגע שהכרנו את הבחורה ועוד לפני שנכנסנו לתהליך איתה, והבנו ממס' רופאים מומחים שמדובר בסיכון מינורי שממילא קיים בכל הריון (גם אם לא התעורר בעבר..) ואינו מחייב בהכרח שיחזור בהריונות עתידיים וגם אם כן - באמצעות תזונה נכונה - ניתן לשלוט בזה בקלות, - הרי שהיום, כשברור לנו לגמרה שהפונדקאית הזו 'תפורה לנו כמו כפפה ליד' ויש לנו כימיה מדהימה איתה ואמון אמיתי - לא מוותרים כל כך בקלות!!!!!!!!!אם יש סיכוי לערעור ואפילו קטן (ועל פניו נראה שיש כי עובדה שמס' רופאים מומחים חולקים על החלטת הוועדה) אז אנחנו הולכים עם זה עד הסוף וממצים את כולו!

need1

New member
נכון, אבל...

למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? אני מצטערת אם זה נשמע קצת בוטה, אבל לא באתם למצא חברה (זה בונוס) באתם למצא משהיא שתעזור לכם להביא ילד בריא ושלם לעולם בלי לסכן אותו ו/או אותה. בכל מקרה שנה טובה!

1 taya

New member
סכרת הריונית

לפונדקאית שלי היה בהריון הראשון שלה סכרת הריונית והיתה בשמירת הריון . בפעם השניה שעברנו את התהליך דנו בזה בוועדה והעבירו אותה בלי בעיה אני עשיתי הרבה עירעורים על החלטות שלהם (בנושאים אחרים ) ובסוף זכיתי אל יאוש ב ה צ ל ח ה . חג שמח ושנה טובה

סכרת הריונית

ראשית , תודה על הברכות והחיזוקים. שנית, האם ההתקשרות שלכם עם הפונדקאית היתה אחרי ההריון שבו התגלתה הסכרת? ואם כן, האם הוועדה אישרה אותה בלי בעיה ובלי הסתייגויות כשהם יודעים על זה? אם גם על זה התשובה חיובית - נשמח לשמוע מתי זה היה (לפני כמה זמן ומי היו הרופאים בוועדה) ואם אפשר להשתמש בסיפור שלכם כתקדים לטובת הערעור שלנו ?? אגב, איך נעשה התהליך של הגשת ערעור? שנה טובה גם לכם! יפעת

mondani5

New member
ניר ויפעת יקירים!

בשום פנים ואופן אל תוותרו,אני סומכת על דור בעיניים עצומות,אם הוא אישר אותה הוא ידע במה מדובר. בהצלחה אירית

יהיה בסדר!

תודה מתוקה. בדיוק חזרנו עכשיו מפגישה עם אביבה נמרודי והגשנו מכתב ערעור. אני מקווה שנקבל מדור היום גם את המכתב שלו בעניין כדי שנעביר לוועדה ואני מקווה שיהיה בסדר. אביבה היתה מקסימה ונתנה לנו הרגשה מאד טובה שיש סיכוי חיובי! שתהיה שנה נפלאה וד"ש למונדני! יפעת

mondani5

New member
הי ניר יפעת ושחף המקסימים!

מאחלת לכם שבשנה הבאה תחגגו עם תאומים מקסימים ותהיו אחרי הכל!!!! נשיקות אוהבים אותכם משפחת מונדני

1 taya

New member
../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif סכרת ../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

לא זכור לי מה היה בהריונות שלה .(אני חושבת שגם כן ) אבל מכיוון שיש לי 3 בנות זאת אומרת שעשיתי פונדקאות פעמים. אז בהריון הראשון שלנו היה לה וכאשר חזרנו לפעם השניה בדקו את זה הסכרת הראשונה שהיתה עם שמירת הריון וגם דיאטה וסיכון גבוהה .אבל נתנו אישורים ולא היתה בעיה ערערנו . ערעור זה בעצם בקשה לזימון לוועדה עם חוות דעת שזה לא מסוכן ובמילים שלנו לכסות את עצמנו מכל הכיוונים .אין מה לדאוג זה נשמע מפחיד אבל זה כלום
ח ג ש מ ח ושנה טובה

למעלה