סכמ"ש

סכמ"ש

מה הדבר הכי מצחיק שקרה השבוע?

מה הדבר הכי מרגיז שקרה השבוע?

אני לא מאמינה שזה קרה (או לא) השבוע.......

קניית השבוע שלי...

הספר שמחכה לי ליד המיטה

פנינת השבוע של הילדים (גם מעשים נחשבים לפנינות )

תוכניות לסופ"ש

שאלת השבוע: לכבוד החופש הגדול שהתחיל אצלנו אתמול - מה התוכניות שלכם לחופשת הקיץ?

https://www.youtube.com/watch?v=30FM3TIDrF0

מסמכמש"ת

מה הדבר הכי מצחיק שקרה השבוע? הקטנה קיבלה בירושה את האופנים של הגדולה, אחרי שבועות של תכנונים. כמה שהיא קטנה ככה היא אמיצה, ולראות אותה מדוושת בעליות כמו מקצוענית (מפדלת בעמידה) וצורחת באושר בירידה הורס אותי (גם מפחד)

אני לא מאמינה שזה קרה (או לא) השבוע....... נגמרה שנת הלימודים! הגדולה שלי כבר גדולה אמיתית, עוד חודשיים וחצי כיתה א'......

קניית השבוע שלי... האמת של אבא שלי - אופניים לגדולה ליומהולדת

תוכניות לסופ"ש - מסיבת יומהולדת 6 של הגדולה, מחר. אני צריכה עוד להכין עוגה (אם היא רק תחליט איזו....)

שאלת השבוע: לכבוד החופש הגדול שהתחיל אצלנו אתמול - מה התוכניות שלכם לחופשת הקיץ - רוב הזמן נהיה באיזור שלנו. טיולי אופניים, ברכה, אגם, מכון כושר, יצירה ומפגשים עם חברים. נעשה גם במשך שבועיים טיול לאורך צפון החוף המערבי. ההורים של בעלי יהיו כאן שבוע, אז אנחנו עוד צריכים לתכנן מה נעשה איתם.....
נראה לי אני אסיים את החופש עם הלשון בחוץ

http://www.youtube.com/watch?v=30FM3TIDrF0

חופש נעים לכולם

washi tashi

New member
עונה לא לפי השאלון

(לא אוהבת שאלונים)

היינו בסופ"ש שעבר ביוסמיטי, בהשראתה של דסי הנהדרת. היה beyond. המקום הזה לא אמיתי, בחיי.

השבוע התחלנו ייעוץ שינה (או בעברית "אילוף") לתפוחון והולך בסדר. היו כמה לילות קשים ואני מקוה שהרע מאחורינו.

מחר יהיה פה חם ומגניב. אנחנו בכוננות בריכה. מישהי רוצה לבוא? (
יפעת, את בעניין?)

הדובשן חוגג 6 בשבוע הבא ואנחנו בכוננות עוגה. נכין אחת בסופ"ש בשביל לראות שזה יוצא טוב. הנה הלינק לעוגה
http://www.youtube.com/watch?v=VwiP1B4CkiA

איזה יופי שהסופ"ש כבר פה!

washi

אנחנו ביוסמטי שבוע הבא

איזה מסלולים עשיתם? אנחנו נוסעים לקמפינג ללילה, ועוד לא התחלנו לתכנן אפילו....

ומזל טוב לדובשון. אני גם בכוננות עוגה ליומהולדת 6

washi tashi

New member
אל תשכחי להביא חומר נגד יתושים!

אכלו אותי שם. יש המון יתושים מסוג Asian tiger, שפעילים גם ביום.

אנחנו לא ממש מיטיבי לכת כרגע (התפוחון קטן מדי) ולכן עשינו את מסלול המפל התחתון באיזי (עם עגלה). אח"כ עלינו ל-Bridalvale Fall, ל-Tunnel View ולסיכום קינחנו בתצפית ב-Glacier Point.

אי אפשר להספיק הכל ביום אחד. אנחנו בהחלט מתעתדים לחזור שוב בקרוב, בתקווה לפני שהמפלים יתייבשו (או ייבשו, או איך שלא כותבים את זה בעברית).

ומזל טוב גם לקסם שלך!

Ifatomer

New member
אני תמיד בענין של בריכה!

וגם בדיוק רכשתי בגד ים גם לי וגם למאיה!

Mottek

New member
עונה

קיפלתי כביסה ושמתי את הבגדים במקום ואז חזרתי לסלון להמשיך לקפל. הקטן הלך לחדר שלי לקח לגמרי לבדו סל כביסה ריק. דחף את הסל לחדר של האחים שלו. רוקן את תוכן המגירה של האמצעי (מכנסיים קצרים). דחף את הסל לסלון והתחיל למלא לי את הסל עם כל המכנסיים (שעד שהוא הגיע אליהם היו מקופלים). אין לי מספיק כביסה לקפל? אני ממש לא צריכה עוד! אבל זה היה חמוד ומקסים.

היום הגיעה העוזרת ועזרתי לה לנקות. אחרי שהיא הלכה התחלתי להכין ארוחת ערב ושום דבר לא הלך לי. ניסיתי מתכון חדש שנשרף לי ולחלוטין לא שמיש, ואז ניסיתי להכין מתכון חלופי שגם אותו הצלחתי לשרוף.פשוט לא הלך לי במטבח. למזלי בעלי תפס פיקוד ושלח אותי החוצה עם הילדים להרגע קצת ולהתאוורר.

הייתי בגן של האמצעי, ואני בדרך כלל נוהגת להשאר קצת בשביל לפטפט עם המורות ולתת לקטן לשחק. בקיצר, באה ילדה אחת לגן והיה לה נורא קשה להפרד מאבא שלה. שתי המטפלות הציעו לה חיבוק אבל היא לא רצתה. במקום זה היא באה אלי לקבל חיבוק. אני בקושי מכירה אותה! צחקתי עם האבא שתמיד רציתי בת אחרי שלושה בנים.

קניית השבוע שלי...
נעליים וסנדלים לכל הילדים.

הספר שמחכה לי ליד המיטה
עדיין קוראת את פרסי גקסון. עומדת להתחיל את הספר הרביעי בסדרה.

היינו בקניון עם הילדים. הקטן ראה שלט גדול עם בחורה בביקיני. התגובה שלו היתה "פופיק".

תוכניות לסופ"ש
שיעורי שחיה, לגדול יש מבחן בטיקאונדו לקבלת חגורה High Brown. חוץ מזה, הכל פתוח.

שאלת השבוע: לכבוד החופש הגדול שהתחיל אצלנו אתמול - מה התוכניות שלכם לחופשת הקיץ?
אצל האמצעי והקטן אין שינוי בסדר יום. האמצעי עדיין הולך לגן והקטן איתי בבית. את הגדול רשמתי לכל מיני חוגים במהלך הקיץ, כל שבוע יהיה לו משהו אחר. חלק מהחוגים זה ליום שלם (9-3) ואילו אחרים רק לחצי יום עד 12. בסופי שבוע בטח נבלה המון באגם.
חוץ מזה מתוכנן לנו שבוע חופש באמצע יולי. אנחנו ניסע לcamp ground בצפון ורמונט ל3 ימים ואחר כך ניסע לקנדה לבקר את אחותי ואת שאר המשפחה.

noaronen1

New member
כבר אחרי...אבל בכל זאת סופ"ש עמוס

מרגישים שיוני כבר כאן. זו תמיד תקופה סופר עמוסה, ובשילוב עם הפרידה מניו יורק והמעבר לצפון קרוליינה יש הרבה על הפרק....אבל על זה בהמשך...

הקטן שלי תמיד מצחיק אותי, היום הלכנו למסיבת יום הולדת ושאלתי אותו אם הוא מזהה מכלל המשפחות מסביב את המשפחה שהמסיבה שלה. הוא עשה את עצמו כאילו יש לו משקפת על העיניים ואמר לי בצעדי בלש: רגע... תני לי לבדוק טוב טוב, הנה הם! בקיצור, הוא פשוט מצחיק אותי עם הדמיון שלו...

ניקיתי את הרצפה בשירותים, זה היה אמור להיות משהו של שניה וחצי, הרמתי את הראש והכנסתי אותו בידית של המגבת (זו מהקרמיקה בעיצוב הישן...) זה כל כך כאב והרגיז אותי שפרצתי בבכי וקראתי לבעלי שיבוא לראות אם לא פתחתי את הראש וביקשתי חיבוק ונשיקה. תמיד הדברים הללו קורים לי בנסיבות הכי מטופשות...לא היה נזק רק כאב...

קניית השבוע שלי...
מצאתי בחנות הצעצועים השכונתית מטקות! כן מטקות! קניתי והיום פתחנו את עונת הים והיה כיף לחנוך את המטקות. אחלה השקעה!

הספר שמחכה לי ליד המיטה
גן הקיץ - הו טטיאנה ואלכסנדר... אתם לא עוזבים אותי!!!

הגדול חולק איתי את תוצאות ה- NBA (הוא בן 10 ומכור לספורט) ואז הוא אומר לי: נראה לי שמיאמי תסיים את ויסקונסין בפלייאוף (אולי טעיתי בקבוצות)... תסיים יענו תגמור/תחסל אותה תרגום חופשי מאנגלית...

תוכניות לסופ"ש
היה לנו רסיטל פסנתר שהגדול והאמצעית הופיעו בו. אני פולנייה גאה התרגשתי איתם.
אחר כך אכלנו בעיר וקנינו להם קצת ממתקים ב- דילן קנדי סטור.
בערב יצאתי עם חברה לאכול בסוהו והיה נפלא.
היום היינו ביום ואחרהצהריים הקטן ואני היינו במסבית יומולדת בפארק. סופ"ש עמוס לעייפה.

טוב... לא אצל כולם התחיל החופש הגדול - אצלנו מתחיל ב- 26 ביוני.
אנחנו טסים לישראל ואחר כך נתמקם בצפון קרוליינה...

שבוע טוב לכולם!

dasi9

New member
סכמ"ש באיחור...בגלל הוואי

לא נרגעתי מהאי (O'ahu), הנופים והחיים האיטיים גם אם זו עיר כמו הונולולו.

הדבר הכי מצחיק שקרה השבוע? טיילנו ביער גשם באי, כמובן שירד המון גשם והבוץ היה בהתאם. בסוף דרכנו כולנו בכוונה בתוך הבוץ האדום והסמיך, החל מהסבא-סבתא וכלה בקטנה שלי. בסוף המסלול עמדנו עם עוד תיירים וכולנו יחדיו שטפנו את הרגליים והנעליים מהבוץ. קיבלתי הרבה מחמאות על הגרביים שלי סתם כי היה על כל אחת יש חצי פרח וכששמים רגל ליד השנייה רואים את כל הפרח. אני כמובן שמתי את זה הפוך..

מה הדבר הכי מרגיז שקרה השבוע? להגיע לשדה תעופה ולגלות ששכחתי את המצלמה האיכותית שלי!!!! פעם ראשונה הוואי ואין מצלמה! חשבתי שאני מתחילה לבכות...אז הטיול צולם במצלמה מצ'וקמקת של ההורים ובסלולרים. בסוף יצא בסדר. לא מדהים אבל בסדר.

אני לא מאמינה שזה קרה (או לא) השבוע - נו שויין, סוף סוף טבלתי בבריכה ובים לאחר שנתיים. התגעגעתי וזה היה כיף.

קניית השבוע שלי - יוקלילי! כבר הרבה זמן התחשק לי לנגן בכלי החמוד הזה, אז ניצלתי את הטיול.

הספר שמחכה לי ליד המיטה - אין ספר, יש מיטה שלמה שמחכה לי להשלמת שעות שינה מה"חופשה" עם ילדים באטרף.

תוכניות לסופ"ש: לנוח.

שאלת השבוע: לכבוד החופש הגדול שהתחיל אצלנו אתמול - מה התוכניות שלכם לחופשת הקיץ? הגדול יילך לקייטנות שונות, שבוע פה, שלושה ימים שם, נגוון לו. הקטנה תישאר איתי. רשמנו אותו גם לשחייה אז נקווה שזה יילך טוב. אני מקווה שיהיה מספיק מעניין לכולנו ושלא יהיה חם מדי

למעלה