סכמ"ש אט דה דיסקו|חש|

3has3

New member
סכמ"ש אט דה דיסקו|חש|

שם [יש הרבה חדשים אז זה בשביל שהם יכירוP:]:
שיר השבוע:
להקת השבוע:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
התחדשות השבוע:
ציטוט השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: שבוע טוב!
אגב, שעון חורף, היום מחליפיםD:

3has3

New member
שכחתי תמונה/עונהD:

תוסיפו אם אתם רוצים
שם [יש הרבה חדשים אז זה בשביל שהם יכירוP:]:
חנהD:
שיר השבוע:
coffee shop soundtrack - all time low
להקת השבוע:
all time low, the cab
דבר טוב שקרה השבוע:
החלטתי שאני הולכת לקנות אמפי4. ושלחתי את המכתב הראשון שליD:
דבר רע שקרה השבוע:
אמממ. לא יודעתXD שום דבר
התחדשות השבוע:
כרטיסי גיב קארד שהולכים להתבזבז לסופרלנד עם אביבD:
ציטוט השבוע:
"תומר משעמם לי"-"משעמם לך? את צריכה ריגוש"-"כן?"-"כן. לכי לים" ואז הרצנו על זה הרבה בדיחות*-* ילד:"המורה מה כתבת שם? סימן קריאה?" המנהל[שהוא גם המורהXD]:"לא. כתבתי:כל חוק סימן קריאה חייב..." היה עוד
אני לא זוכרת*-*
דבר מצחיק שקרה השבוע:
הארוחת חג, ללא ספקXD
תכנונים לשבוע הבא:
יום כיפור
ללמוד לבוחן בספרות
הודגש באמצעות מדגישומטיק

עונה |פסטרמה|

שם [יש הרבה חדשים אז זה בשביל שהם יכירוP:]: נוגה שיר השבוע: Nickelback-Gotta Be Somebody להקת השבוע:סימפל פלאן
דבר טוב שקרה השבוע:קניתי כרטיס להופעה של סימפל פלאן! דבר רע שקרה השבוע: רצתי 1,200 ואח"כ כל השרירים שלי נתפסו
התחדשות השבוע:כרטיסים להופעה של סימפל! ציטוט השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: הממ... כל מיני..

A v i v o o s h

New member
../images/Emo204.gif D:

שם [יש הרבה חדשים אז זה בשביל שהם יכירוP:]: אביב שיר השבוע: Shut Up!- Simple Plan להקת השבוע: סימפל פלאן! דבר טוב שקרה השבוע: כלום דבר רע שקרה השבוע: כלום התחדשות השבוע: צמיד שחברה הביאה לי מאילת ציטוט השבוע: אין דבר מצחיק שקרה השבוע: אתמול שאני וחברות יצאנו נדבקה אלינו חבורה של חנונים מצחיקה
תכנונים לשבוע הבא: לעבוד ולצום

מתייצבת ../images/Emo109.gif

שיר השבוע: There's A Good Reason These Tables Are Numbered Honey, You Just Haven't Thought Of It Yet להקת השבוע: פאניק דה. הם עושים לי רע. אוף. הם מגבילים את הלהקות שאני שומעת. כל הזמן יש לי חשק לשמוע פאניק למרות שאני שומעת עוד מלא להקות. XD דבר טוב שקרה השבוע: השבוע רק התחיל ובינתיים.. אממ.. 97 בצרפתית XD דבר רע שקרה השבוע: ההורים שלי רוצים למכור תתופים XP התחדשות השבוע: נמנמ.. לא היה לי מחשב להרבה זמן ועכשיו הוא חזר :] ציטוט השבוע: "יש לך שפתיים יפות" דבר מצחיק שקרה השבוע:לא יודעת מישהו סיפר בדיחה או משו לא זוכרת XD תכנונים לשבוע הבא: עונה 4 דוקטור הו :] שבוע טוב :] יואו נדבקתי לשיר הזה דיי T_T

3has3

New member
צרפתית? קול!

לי יש רק ערבית=.= זאת אומרת, אני לא יכולה לבחור;; ודוקטור הו זה מפחיד*-* ראיתי את זה ואז הלכתי לישון והיו לי סיוטים כל הלילה;;

XDDDD

כן להרבה בתי ספר בעיר שלי יש רק ערבית :S מעניין למה לי יש צרפתית חוחו לא נורא הרווחתי ערבית זה קקי P: חחחחח נקרעתי מהמשפט על דוקטור הו XD יש פרקים שהעלילה מפחידה נניח הפרק עם מלחה"ע (למי שמכיר).. אבל אין לי מה לצחוק כי לי כל דבר קטן עושה סיוטים. והכי דפוקים בעולם. XP

NoAmItA ChAn

New member
יאללה

שם [יש הרבה חדשים אז זה בשביל שהם יכירוP:]: נעם! שיר השבוע: המממ.. לונדון בקונד בלה בלה להקת השבוע: פאניק 3> ומכ"ר D: ו-MSI! דבר טוב שקרה השבוע: סופ"ש אצל חברה בירושלים! היה כל כך כיףףף 33333333> והכנו טראפלס! דבר רע שקרה השבוע: X התחדשות השבוע: עקיצות X_X ציטוט השבוע: אורן: "האינקוויזיציה אמרה לי לא לבוא". ערן: "האינטואיציה?" אורן: "לא, האינקוויזיציה". ליסה: "טוקיו OTL" (מי מבין? XP) דבר מצחיק שקרה השבוע: המפגשינה 3: תכנונים לשבוע הבא: יום כיפור XP ויומולדת לליסה (אתמול).

למעלה