סכמ"שו אותה

2MayaN2

New member
סכמ"שו אותה ../images/Emo221.gif

שיר השבוע של פארמור:
שיר השבוע לא של הלהקה:
השבוע היה כיף כי:
השבוע היה באסה כי:
תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע:
תמונת השבוע:
ציפיות לשבוע הבא:
משהו שאתם לא מצפים לו:
משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): שבוע טוב

shaharEB

New member
מסכמש"ת =]

שיר השבוע של פארמור: אין לי
שיר השבוע לא של הלהקה:ill be there for you-friends who the fuck is alice have to believe we are magic-olivia newton john =] השבוע היה כיף כי: חופש
השבוע היה באסה כי: מלא עבודות לחופש
, לא שידרו אתמול דוקטור הו
תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: תכנית-שקרניו קטנות ויפות,סקראבס,חברים
סרט- TAXI 1,2
תמונת השבוע:
ציפיות לשבוע הבא: לעשות דברים לימודיים ולרוץ
משהו שאתם לא מצפים לו:לא מתה על לעשות את העבודות
משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): הציטוט שבתמונה

2MayaN2

New member
בואי למפגש לינקין!! ../images/Emo221.gif

בהצלחה עם העבודות:)

yael1998

New member
חדל לנטישות ! ../images/Emo47.gif

זהו אני חוזרת XD שיר השבוע של פארמור: Turn It Off שיר השבוע לא של הלהקה: Mcfly- End Of The World Mcfly- I Need A Woman Good Charlotte - Sex On The Radio Good Charlotte- Let The Music Play השבוע היה כיף כי: חופש
השבוע היה באסה כי: עבודות והרבה -.-" תוכנית\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\סרט\\\\\\\\\\\\ספר השבוע: על טבעי
תמונת השבוע:
ציפיות לשבוע הבא: חופש D: משהו שאתם לא מצפים לו: אמממ משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\\\\\\\מוטו לחיים): נאXD

shaharEB

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif ! אהבתי את התמונה ../images/Emo6.gif

2MayaN2

New member
יאיD: ברוכה השבה../images/Emo24.gif ../images/Emo221.gif

שירים
בהתחלה חשבתי שאמרת שספר השבוע שלך הוא על טבעי וחשבתי "מה יש ספר לעל טבעי?
"

yael1998

New member
חחחחחחחחחחחח אם היה ספר ../images/Emo47.gif

אז זה לא היה כזה מפחיד ולא יכולתי לראות את דין אז ...

2MayaN2

New member
חחח זה אולי היה יכול להיות מפחיד ../images/Emo221.gif

אבל את צודקת בקטע של דין

נסטי XD

New member
מסכמש"ת באיחור קל

שיר השבוע של פארמור: BBBB שיר השבוע לא של הלהקה: מלא מלא מלא...בעיקר כאלה לא מוכרים של יוטיוב (alex groot, good luck jane) השבוע היה כיף כי: הייתי בים אתמול..וביום חמישי חגגנו יומולדת לחברה שלי, היה אחד המצחיקים.. השבוע היה באסה כי: נשרפתי משו מטורף, אפילו להזיז את הידיים כואב לי...היו תיגבורים ממש לא נחוצים (בתנ"ך למשל, כשהוא נתן לנו לעשות עבודה ובתגבור הוא הקריא לה את התשובות והוא לא לימד חצי מהחומר עדיין, ומי שלא מגיע לתגבור יורדות לו נקודות...שכל אני לא רואה פה XD), תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: סרט - "no string attached" עם אשטון קוצ'ר ונטלי פורטמן, אחד הסרטים!, תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: סדר פסח!
משהו שאתם לא מצפים לו: להתחיל לעשות את כל העבודות וזה.. משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): וואי אתן לא מבינות!!! אני וחברות שלי תכננו לחטוף חברה אחרת שלי (שהיה לה יומולדת 18..), כזה סתם לקשור לה את העיניים ולהוביל אותה למקום של ההפתעה..קיצר אני וחברות שלי מתכוננות, מכינות את עצמנו , כולנו באקטזה, ואז הן מגיעות וישר רצתי כזה וקשרתי לה את העיניים, פתאום אני שמה לב שזאת לא החברה שיש לה יומולדת, אלא החברה שעזרה לנו לתכנן את זה..ושתיהן נראות כ"כ שונה...והחברה שיש לה יומולדת שעה עומדת ועושה עם הידיים כזה WTF? חחחחח שעה ישבנו ונקרענו...

shaharEB

New member
השיר של פארמור ../images/Emo13.gif ../images/Emo45.gif חברה שלך ../images/Emo6.gif

חחחח XD

2MayaN2

New member
תרגישי טוב!:) ../images/Emo221.gif

ובהצלחה עם כל העבודות האלו>< חחחחחחחחחחחחח איזה קרועה אתXDD

נסטי XD

New member
חחח אני עיוורת ממש...וזה עוד היה בחושך..

חחח זה היה כ"כ מצחיק... ותודה :)

למעלה