סיר שרוף

guykush

New member
סיר שרוף

וזה לא בגללנו, אנחנו את זה לפחות לא הצלחנו עדיין לעשות. אבל מה? השאלתי ברוב טוב ליבי סיר של סולתם והוא חזר אליי שרוף כולו בתחתית. עשו אורז שם, או לפחות ניסו לעשות. את הפחם הורדתי עם ברזלית וסבון כלים אבל עכשיו התחתית חלקה אבל מלאה בסימנים של אורז שחרוכים בסיר. איך אם אפשר ,מורידים אותם??? תודה גיא

מיכל שב

New member
ניסית להרתיח מים בסיר?

אולי זה ירכך את מה שנדבק? אני חייבת לספר שלחתונה קיבלתי מדודה שלי בארה"ב סט סירים של טפאל עם הבטחה שאת הסירים האלה אי אפשר לשרוף. ובכן - אפשר...

guykush

New member
אבל אני מנסה לשמור על המעט שיש

לנו וזה כ"כ מרגיז אותי שאנשים זורקים ז$% ולא איכפת להם בכלל

סליחה על השאלה אבל את רוצה להגיד

לי שאנשים החזירו לך את הסיר במצב הזה ואפילו לא טרחו לנקות אותו
אין גבול לחוצפה של אנשים

אולי...

לשים בסיר הרבה סבון כלים חזק ולהציף במים רותחים ולתת לכל העסק לעמוד כמה שעות ואז לשפוך את המים ולשטוף מחדש... לי זה עוזר אחרי כל בישול של מאכלים "כבדים" שנדבקים לסיר, אחרי ההשריה הסיר מתנקה בקלות ובד"כ אפילו בלי ברזלית... בהצלחה !!!

יש חומר של אסטוניש שנקרא

אסטוניש מטבחים, הוא לא רעיל ומוריד יופי שאריות של שומן וכו', אולי לנסות איתו (אתה מוזמן לקחת קצת מאצלנו...)

התכשיר של הסרת השומנים של "סנו"

מעולה לצורך העניין. רק לא לשכוח לשטוף היטב וכמה וכמה פעמים-והסיר כמו חדש.

droli

New member
כמה הרתחות של מים עם אבקת כביסה

יסירו את השרוף. ובכלל לפיירקסים שנשרפים בתנור - למלא מים והשרות עם אבקת כביסה. בצ'יק הכל יורד.

guykush

New member
תודה השרוף ירד אחרי התעקשות שלי

עם הברזלית אבל עכשיו הכל חלק מאוד ונותרו סימנים של גרגרי אורז שנחרכו על התחתית.

שירי ל

New member
../images/Emo45.gif ופטנט ליותר עצלנים -

לשים את הסיר מלא מים בכיור עם קוביה של חומר למדיח ללילה שלם. בבוקר אין זכר לשרוף.

מרתיחים על הגז עם מים ואבקת כביסה

מגיעים להרתחה ומכבים את האש, משאירים את המים בסיר כמה שעות טובות ואז זה בד"כ מסתדר....

אמברון

New member
../images/Emo45.gif זה עובד! בחיי!

אבא שלי הוציא לי סיר (מצויין) מהפח, שזרקתי בגלל שהייתי בטוחה שאי אפשר להציל (אבל אני שורפת סירים מדופלמת). הטיפול הזה עזר ויש לי סיר כמו חדש.

למעלה