סירטון חדש

וואו

אני חייבת להגיד וואו-זה סירטון מדהים!!!!!!! בין האהובים עלי!!! אני חייבת להגיד זה יצאר נפלא נהדר מקסים!!! ושילבת שם את האחיות האלה (פאוור....).. אהבתי..חח.!!

תודה רבה לכל המפרגנים../images/Emo70.gif

זה באמת חשוב לי, שתדעו. תודה רבה
נ.ב.- עכשיו אני עובדת על הפרק שהן נהפכות לדמויות מאגדות. הוא פחות מקורי אבל נראה איך הוא ייצא.

dandi221

New member
אגב שכחתי לומר../images/Emo8.gif../images/Emo220.gif

שאני אף פעם לא ראיתי את העונה החמישית ורוב הפעמים שמעתי עליה רק דבררים רעים, אבל הסרטון הזה עשה ממש חשק לראות אותה!

האמתי

גם אני לא ראיתי את העונה החמישית ושמעתי שהן הפכו להמון יצורים אז ישר נדלקתי והתחלתי להסתכל באתרים מה יש בכל פרק ואז הורדתי את הפרקים שמצאו חן בעיניי. כשהן נהפכות לדמויות מהאגדות, כשהן נהפכות לגיבורות על, כשפייפר נהפכת למלך ארתור, כשהן נהפכות לאלות וכו'.

anat113

New member
מה../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo60.gif

אני חולה על העונה החמישית! בין הפרקים האהובים והמרגשים ביותר (עלי לפכות...
) נמצאים בעונה הזאת.. דנדי, באמת...קדימה..לעבודהאת חייבת לראות אותה...נגיד,איך אפשר לא לראות את חיבה לשד?! או מכשפה בזמן..
.את חייבת באמת..!

dandi221

New member
אני יודעת../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif

אבל אני רוצה לראות אותה ממש ברצף, ובינתיים יש לי רק 11 פרקים (לא לפי הסדר) ראיתי כבר את שני הראשונים ואני מחכה שהשלישי והרביעי ירדו לי ואת החמישי כבר יש לי, וככה זה ממשיך עם המון חורים...
לא נורא, עוד מעט|מקווה|

anat113

New member
חח..שווה ..ל../images/Emo60.gif

לחכות...אני הרבתי לעצמי כמה עונות בזה שלא ראיתי פרקים לפי הסדר.... אני בטוחה שתהני!

dandi221

New member
חחחחח!../images/Emo6.gif

אין אין גדול!
רוני באמת את גדולה! רעיון ענק ענק
באמת, סחתיין על המקוריות, הרעיון וההומור המופצץ

Charmed YC

New member
וואיי.. באמת יפה!!

בכלל אני מת הסרטונים שלך.
קצר ממצה ומצחיק! מצפה לעוד סרטונים!!!

סיבוש

New member
../images/Emo9.gifוואי איזה סרטון מדהיםםםם../images/Emo99.gif

ממש מקסיםםםם אהבתי מאוד.... את חייבת ללמד אותי איך עושים סרטונים טובים...

קסםkesem

New member
כמה זמן

לא ראיתי את הסרטונים שלך, הסרטון הזה יצא לך ממש יפה יותר נכון מגניב, מקווה שתמשיכי לפרסם את הסרטונים המקסימים שלך

הסירטון ממש יפה,

הרעיון מקורי (מאוד) וגם הביצוע יפה
והכי חשוב זה שמצאת קטעים של שיקויים, אחרי שאני לא הצלחתי לעזור לך בזה במיוחד... אה, ותתקשרי אלי.

למעלה