סירטון חדש (אמרתי שאני בשוונג
)

סירטון חדש (אמרתי שאני בשוונג../images/Emo70.gif)

וואו, גמרתי המון פרויקטים (סירטונים) בזמן האחרון. אני אטפטף את הסירטונים פור דרמטיק אפקט (פייפר ב3.21). והראשון שאשים הוא הסירטון האהוב עליי. אני לא אומרת שהוא עשוי בצורה הכי טובה אבל אני הכי אוהבת את הנושא שלו: פייפר. כן, כן הסירטון הבא הוא על הכוכבת הבלתי המעורערת המושלמת הולי מארי קומבס
טוב, אז השיר הוא I love Rock'n'roll ואני לא בטוחה מי שר אותו. בבקשה לא לנצל"ש אותו ואם כבר אז לא בזמן הקרוב כי לקח לי כמה חודשים להכין אותו כי רציתי שהוא יהיה מושלם. מבין כל הסירטונים שלי אותו אני הכי אוהבת. אנא תגיבו כי השקעתי בו ממש הרבה כי הנושא שלו הוא נושא מאוד קרוב לליבי. הולי
והנה הסירטון: http://www.megaupload.com/il/?d=CS6YSADN תהנו (ותגיבו)

charmed piper

New member
וואו!../images/Emo99.gif

מדהים! מדהים! איזו מוכשרת!!!! סרטון ממש ממש מושקע ובחרת בנושא שקרוב גם אליי...
תמשיכי להכין הרבה הרבה כאלה! היה כיף לראות..

dollzy

New member
אהבתי מאוד!!!!!!!!!!!

אבל ישלי שתי שאלות: 1. מאיזה פרק הסירטון שפיפר וליאו מתנשקים,ואם אני לא טועה הוא פצוע? ו2. מאיפה הראיון???? תודה מראש

עונה

1. כשהם מתנשקים וליאו פצוע זה פרק 7X16 the seven year witch . 2. הראיון מאתר thirdstage. הורדתי משם המון ראיונות ופרומואים.

anat113

New member
אח! גאון את../images/Emo70.gif../images/Emo60.gif

איזה מדהים! השילוב של הדיבור,המוזיקה,והראיון היה גאוני!! באמת מדהים! חולה על הולי!! וה שש בסוף הרג אותי!!!

דווקא בסירטון הזה לא הייתי בטוחה

לא הייתי בטוחה בהתחלה (הולי מארי קומב), בסוף (השוש המוקדם מדי), אחרי ההתחלה (שתי תמונות יותר מדי), בשיר (פייפר היא הדבר הרחוק ביותר מרוקנרול) ובדברים שלא שמתי (תמיד הצטערתי שלא שמתי קטעים מקויוטי פייפר). אני שמחה שאהבתם אותו כי אני בעצמי לא יכולה לעשות שיפוט כזה מפני שהכנתי את הסירטון.

o r t a l i t

New member
וואו !!

ממש ממש אהבתי :] השילוב של המוזיקה והקטעים יצא ממש ממש יפה. ובעיקר אהבתי את ההתחלה.. מהממת. כהכ !

Liad B

New member
סרטון מדהים!!!

אני דיי חדש פה אבל לפי מה שהבנתי הכנת עוד כמה סרטונים כאלה.. איפה אני יכול להשיג אותם? זה ממש יפה! כל הכבוד על ההשקעה! (וגמאני הכי אוהב את הולי מארי קומבס מבין כולן..)

עונה

א. תודה רבה
ב. מה זה סירטונים כאלה
הכנתי סירטונים... האמתי שאני מצטערת אבל כנראה לא תוכל להשיג אותם כי כבר פג התוקף של שבוע.

Liad B

New member
אוףף..

אין שום סיכוי שתוכלי להעלות אותם לפה שוב? או לשלוח לי באיי סי קיו או במסנג'ר?

אני מצטערת

אבל אין לי סבלנות. עוד מעט אני אולי אעשה לקט של כל 35(
) הסירטונים שהכנתי עד היום.

Liad B

New member
וואי זה יהיה מעולה!

אני מקווה שתעשי את זה בקרוב.. את ממש מוכשרת.

למעלה