סיראק המסריח הזה פתח על צ'ינו אתמול

אלעד ז

New member
סיראק המסריח הזה פתח על צ'ינו אתמול

מישהו ראה את הג'נטלמן האתיופי המסכן הזה שמשחק אותה "חבר קרוב" של צ'ינו ורוצה לצאת גיבור לייד קמילה.... ועוד אומר לה ניכנסתי בו אל תדאגי אני לא ירשה לאף אחד לפגוע בך! ואחרי זה הוא בא לצ'ינו ומזיין לו את השכל כמו שרק הוא יודע .....מי הוא בכלל???????? מי זה הכלב האתיופי הזה סיראק .מ. כושיל דודה של השם משפחה הזה....מי הוא?????צ'ינו אחי אתה גיבור תסנן את כל הנחשים האלו שמנסים לגנוב ממך את הפוקוס של הקהל ואת מי שאתה ...אתה מספר 1 ! ( גם אני שרוט על צ'ינו )....

איזה זבל של אנשים צינו מביא לכן

כן תמשיך ככה ,אתה ממש עוזר לו. איזה דיבור יפה יש לך. חחחחחחחחחחחח אפילו לכתוב ולהתבטא אתה לא יודע. אגב , כותבים ארשה. מטופש גזען שכמוך "כלב אתיופי" אתה זיבלון ,משהו..... לך תחזור לביוב אתה והחברים שלך. צינו איש של אהבה ולא שנאה כמוך ,תאמין לי שהוא מתבייש שטמבלונים כמוך הם הקהל שלו.

michal7441

New member
סקרן הסקס הגדול - אתה 10!! ../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif

כל הכבוד. צ'ינו באמת איש של אהבה ומקבל את כולם. אין סיכוי שהיה רוצה מעריצים כאלה. וחוץ מזה, עצם זה שצ'ינו ושאר החבר'ה בבית כל כך אוהבים את סירק זה אומר משהו עליו - משהו שהעורכים של הפרוייקט לא מראים לנו.

אני אובה את צינו ,הוא לא אשם

הפליטת פה אולי תפיל אותו, מתפקיד המנחה. אבל הוא גדל באזור כזה .... ואני לא מאשים אותו על הבורות ,רק לא רוצה שהוא ינחה ותודה ... כן יש מצב שבגלל ההפקה שהתמקדה בריכולים פספסנו את סירק.

מה גזען? הוא אמר שהוא שונא אתיופים?

לא נראה לי לדעתי אם לא היו מצלמות סירק היה חוטף מכות אבל התרשמתי מהאומץ שלו לעמוד מול צ'ינו ודי להגיד על כל אחד פה שהוא גזען וקנאי וכל זה

לא הכל צריך להאמר

לא תמיד צריך להגיד במפורש את המילה 'שונא', לפעמים מספיק להגיד שהוא כלב אתיופי...

סבבה אני יסביר את עצמי

הוא קרא לסירק כל אתיופי כי יש לו בעיה איתו אבל זה לא אומר שהוא שונא את כל האתיופים או בכלל שיש לו בעיה אם אתיופים... למשל צ'ינו אמר שהוא הלך מכות אם ערבים כל הזמן אז אתם לא חושבים שהוא צעק ערבים מסריחים או משהו בסגנון אבל אף פעם לא הייתה לא בעיה אם פיראס

מה הקטע אם הרווח בין האותיות??

אני מקווה שאתה לא בא לי פה בקטע רע אח שלי למה זה לא מתאים פה

אלעד ז

New member
בן זונה תדבר יפה

סקרן הסקס הגדול יבן של זונה תשמור על מילים שיוצאות מהפה המזדיין שלך

orbai

New member
צודק הבנאדם!

תאחלס, לא הייתי משתמש במילים האלה... אבל הוא צודק!!! סיראק יצא חתכית צבוע שמעדיף בנות... הוא בטח חשב שייצא לו מזה משהו =) בכל אופן - הוא ליכלך על צ'ינו מאחוריי הגב ואחריי זה שיחק אותה מולו. אם הוא היה אומר לי להוריד ככה את הרגל הייתי נכנס בו ממזמן.

למעלה