סיפר מהחיים מומלץ

liorah

New member
סיפר מהחיים מומלץ../images/Emo82.gif

אתחיל בזה שנולדתי בעיר הבירה של רומניה-בוקארסט, בשנת 1963.זו עיר גדולה מאד, יפהפייה ומעניינת, עם תושבים שיש להם ידע רב בקבלת אורחים. הם אנשים פשוטים וטובי לב, שתמיד מוכנים לעזור. שני ההורים שלי באו כל אחד מעיירות קטנות מאד, לא מפותחות אבל היה בהם קסם משלהן. שניהם עברו לבוקארסט בגיליים שונים, והכירו אחד את השני באמצעות שידוך. כאשר הגעתי לעולם, זה היה בליל יום העצמאות של רומניה, שזאת הייתה חגיגה גדולה. לא זכור לי שאי פעם חגגו לי יום הולדת עם חברים. תמיד קיבלתי את המתנות ומקסימום נשיקה ובזה הייתה מסתיימת החגיגה. מאז שאני מכירה את עצמי, חלמתי על אחים או אחיות, אבל מסיבות לא ברורות לא יצא לפועל. ההמשך יבוא זה מתוך הספר שאני כותבת (אני אדם חדש)

tairon

New member
פאטיצה צ´י פאצ´ה

כן... כן... גם בשורשי יש חלקים מרכזיים מרומניה... מבין יותר מאשר מדבר את השפה... קראתי את ההודעה הקודמת שלך... שמח להיווכח שאת איתנו... וכעת אני מבין שאני עוד עלול למצוא ספר שלך על המדפים מהמעט שהספקתי לקרוא פה יש איתך סיפור חיים מעניין אולי לא פשוט אבל האדם החדש והאמיץ שבך ידע להתעלות ולהפנות את כל זה לאפיקים חיוביים _______________

אהובה.א

New member
בוקר טוב ליאורה

יאאאאאאאאאאאא החזרת אותי 14 שנה אחורה , כמו השיר של שלמה ארצי. הייתי ברומניה בשנים 88-89 פעמיים בכל שנה. כל פעם חודש. נסעתי למעניינות המרפא בקובסנה. אאאאאחחחחחח , איזה חודש זה היה לי. כייף של ממש. גם נסעתי לסיניה לנפוש בהרים. כמה מים יש במדינה הזאת. כמה צמחיה ירוקה בקיץ. אנחנו צריכים כמות כזאת בחורף. כמובן , שהייתי גם בבוקרשט. עיר יפהפיה. נקיה , אפשר לאמר. הייתי בבית הכנסת . היה די חשוך שם. (לא מבינה למה משתמשים במנורות מס´ 25 שם). שמחה לשמוע על ספרך החדש. בהצלחה

liorah

New member
בוקר נפלא לאהובה ולכולם../images/Emo140.gif

תודה על התגובה. מקווה שזה מוצא חן. אני בעצמי עשיתי טיול שורשים בשנת 1995, יחד עם ביתי נירית שהייתה אז בת 4. היא ראיתה הכל, היכן נולדתי, גדלתי, עבדתי, טיילתי ואפילו הכירה את חברתי הטובה ביותר שלי שאיתה גדלתי והננני בקשר איתה עד היום באמצעות מכתבים. בקשר לשאלה שלך על המנורות, זה כדי לחסוף בחשמל. בתקווה שתמשיכי לקרוא מהספר שלי, מאחלת יום טוב ושיהיה רק טוב. ליאורה

למעלה