סיפור

סיפור

היום הגיע. זה היום שבו נראה אותה. את פניה, את לובן גופה, את מבטה. ליום כזה חיכינו… בערך שנה. כבכל שנה, כמה ימים לפני המועד המתוכנן, החלו ההכנות והיציאה לדרך. עמוסים במתנות. רק לראות אותה ואם נבורך במיוחד אף לגעת. אוך, בגילי, לקוות לכאלו דברים.רבבות אדם יהיו שם ואני חולם לגעת. אין דבר, נביט ונתמלא, נראה ונשקוט, רק שתעבור, נישק את האדמה לרגליה. חופן שעליו תדרוך אקח, אשמרנו איתי עד לשנה הבאה. אח, תמיד העסקים משגשגים. רבבות אדם, רוכשים וקונים, יום חג לעם. תמיד באותו היום, כל שנה. והשנה, טוב מתמיד, אסגור את החנות מוקדם, להספיק לראות אותה ואם אותו כהן צעיר יקיים את דבריו, אולי אף לגעת. לאחר מכן, טקס הבתולות. זכות. טהורות, יד לא נגעה, יד לא נגעה! כך היא ציוותה ואשר אמרה חייב להיעשות, ומי יתנגד ? יד לא נגעה, השנה אשא אחת לאשה. בוודאי חסדה יטה אלי. אח, תבורך, כך ציוותה, שכך ציוותה. אני נבחרת אמיתית, היא בעצמה ציוותה, כך נאמר. טהורה אמיתית, כך בעיר נשמע. רק אנחנו הנבחרות, נתכנס איתה, לשאוב מכוחותיה, להיות שלה. ביום ההוא, נגע איש זקן ואחר נרמס מאה בתולין בותקו ובעליהן החדשים לקחו אותן כדי לכבדן עד אין קץ. כי כך ציוותה, שכך ציוותה. ולאחר שבוע החגיגות החלו נערות להתבגר סוחרים להתעשר זקנים וילדים החלו בהכנות

קסנדרה*

New member
אהבה.. קראתי פעם ראשונה

הלכתי מעט לאיבוד, אני אחזור ואקרא שוב, אולי כרגע אני פחות מרוכזת. בינתיים ברוך המצטרף לפורום
ושבת שלום ומבורכת קסנדרה

איבוד...

אני אישית גם הלכתי לאיבוד- ברגע שיהיה לי זמן להתעמק אני אעשה את זה. אבל מה שכן- בלי להבין ממש, מילים חזקות, חיבור חזק בינהן, מין קטע כזה שמרשים אותך ומשפיע עליך חזק- בלי ממש להבין למה הכוונה... חוצמזה, 4 השורות האחרונות פשוט מעולות! אנאבל

קסנדרה*

New member
קראתי שוב וגם הפעם קצת איבדתי את

הדרך. הקטע מתחיל טוב, ואז אני מאבדת אותך אחרי הפתיח. קסנדרה

אני מבין..

באמת קצת קשה לעקוב : החשוב ביותר: הדמויות מתחלפות. הם מתכוננים לפגישה עם המלכה/האלה אוך בגילי=איש זקן אח תמיד העסקים=סוחר אני נבחרת אמיתית=אחת מהנערות שקודשו לעמוד ליד המלכה/אלה אני מקווה שעזרתי.

קסנדרה*

New member
אכן, אך גם הכתיבה עצמה מאד מרומזת

עד שקשה למצוא את העלילה. קסנדרה

למעלה