סיפור שאתם חייבים לשמוע:

סיפור שאתם חייבים לשמוע:

אמא שלי שלחה לי מישהי היום לעשות לי רייקי. היא עשתה לי טיפול היה מאד נעים, ואף עזר במעט. אח"כ היא הוציאה לי עין הרע ע"י חימום עופרת בתוך מיים עם שמן וסיכות, ויצא ממש צורה של עין, וזה אומר שהיה עליי עיין הרע, אין לי מושג על מה בדיוק יש לשים עליי עין. אח"כ היא עשתה לי כוסות רוח בגב וזה הקל על הכאבים. אבל גולת הכותרת היתה שבכל הטיפולים המיסטיים האלה, פתאום ללא שום הזהרה התפוצצה בטריה (סוללת אצבע קטנה) שהיתה מונחת על השידה בחדר שלי, וכל הפחם התפזר בחדר. אחרי שנרגענו וזרקנו אותה ואת זוגתה שהיתה לידה לפח, שמענו פיצוץ נוסף, גם השניה התפוצצה. זה היה ממש מבהיל, ומוזר. לא יודעת אם יש קשר או לא,אבל זה היה מרשים לכל הדיעות. רינת

וואו..

בהחלט מדהים.. מעניין מה גרם לזה.. היה לה הסבר? היא נתקלה בכזה דבר בעבר?
גדול והמון בריאות רינתי..

bali

New member
מנהל
ואוו... קודם כל טוב שהטיפולים המיסטיים מקלים

עלייך... זה כבר טוב לדעת שיש עוד דרכים להקל קצת על הכאב הפיזי. ולגבי הסוללות, זה באמת מעניין למה זה קרה... אולי בגלל כל האנרגיות שהסתובבו בחדר עם כל הטיפולים קרו הפיצוצים האלו... העיקר שאת מרגישה שהטיפול הועיל, ומאחלת לך שהטיפולים הקונבנציונאלים וגם אלו שלא ימשיכו לעזור לך במלחמה נגד הסרטן הארור. המון בריאות

Navva

New member
מקווה שהטיפול הועיל לך גופנית וריגשית,

לגבי הפיצוץ של הסוללה... אולי הידעונית הזו גרמה לתקלה ברמת חובב אתמול בצהריים?
מה שכן יש לך אמא נהדרת, שדואגת לך, זה נכס חשוב בכל שלב בחיים, וביחוד במצב בו את מתמודדת כרגע. גם הבת שלך שכתבה כאן היא נהדרת שדואגת לך. רק בריאות נאוה > שסוף כל סוף עזרה אומץ לכתוב לך משהו<

star3300

New member
הזוי ביותר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הי רינת זה באמת נשמע הזוי ומפחידדדדד../images/Emo59.gif

יצרתי קשר עם חברה שבעצמה ידעונית ומבינה בעניין והיא אומרת שהכל לטובה ואת בעצם ניצלת על ידי הפיצוץ הכפול וטוב שכך ולטענתה יש קשר ועוד איך והקשר ישיר ובעזרת השם יהיו לך בשורות טובות ותצאי מכל הצרות הבריאותיות שמלוות אותך כעת אור ואהבה והמון המון בריאות

Yaron5000

New member
../images/Emo66.gif סוללות ? פיצוץ ? טוב שלא כל חברת חשמל

הלכה פייפן..(עדיין ?)
בכל מקרה, אני שמח שזה עשה לך טוב. אגב, עין הרע לא תמיד נעשה במתכוון ולא תמיד לאנשים שהם מושא לקינאה. מיסטיקנים מסבירים שזה פשוט קורה לאנשים שרגישים לזה כתוצאה מאיבוד אנרגיות. אבל ביניינו, אם הסוללות האלו היו מתפוצצות ביום אחר אני בטוח שלא היית נותנת לזה דגש כבד משקל כמו ביום שהיתה אצלכם מיסטיקנית. (אגב, סוללות כאלו מתפוצצות כתוצאה משינויי טמפ' קיצוניים מהירים ונישנים כמו הפעלת מזגן בחדר חם (אני אישית פוצצתי בדרך זו ברוב הוד והדר את מיכל קצף הגילוח שלי שהחליט לעשות לי באמצע לילה סימולציה של אתר החרמון בעודו מונח ב"תמימות" על המדף)). אבל בשורה האחרונה אני שמח שזה עשה לך טוב, הרי אין כמו החיבור של הגוף והנפש (אמונה) להקלה. רק טוב רינת מכל הלב
ירון

../images/Emo51.gif לכולכם חברים שלי

ברור שלא הייתי עוצרת אם הסוללה היתה מתפוצצת ביום אחר. ושינוי טמפרטורה נשמע מאד הגיוני, כי לפני שהיא באה הסוללה היתה בתוך הטלפון האלחוטי שלי, והוצאתי אותה כי הטלפון לא עבד. ואז אחרי איזה חצי שעה היא התפוצצה. בכל אופן,מה שזה לא יהיה העיקר שהעין תצא ממני כבר,ואני אבריא, ותודה לכולכם על התמיכה והחיזוקים. רינת

נו ברור שהבטריה התפוצצה...

התפוצצה מעצבים. מה את חושבת? שנעים לבטריה לשבת בשקט ולראות אותך עוברת טיפול נגד עין הרע? ומה עם הבטריה? לה לא מגיע טיפול כזה? את יודעת איזה עין הרע עושה השנאי (שטקר) לבטריות? זו מלחמה עקובה מדם ועד שמגיעה מגרשת שדים, את דואגת רק לעצמך?!? יש גבול גם למה שבטריה מסוגלת לספוג! (וכן! גם אם היא בטריה רב פעמית!).

האמת? גם אני מאמינה בכל מיני דברים ובדיוק...

היום היה לי איזה מקרה בעיניין בעבודה עם עובדת אחת: היא ביקשה סכין כדי לפתוח איזה קרטון. אני הגשתי לה את הסכין כשהידית מופנית כלפיה. היא לא הסכימה לקבל את הסכין וביקשה שאניח את הסכין על השולחן כי לטענתה סכין לא מעבירים מיד ליד כי זה גורם לריבים. ואני אמרתי להגנתי שבכוונה העברתי לה את הסכין כשידית מופנית כלפיה ולא הלהב כי רק אם הלהב מופנית כלפיה זה גורם לריבים. לא הגענו להסכמה ואני הורדתי את הסכים לשולחן. מה את אומרת? מכירה את האמונה הזו? ואם כן, אז איך בדיוק זה עובד? וחס וכרפס! לא צחקתי על האמונה שלך לרגע, לי קרו דברים דומים כשעשיתי פעם סיאנס.. כל הנרות כבו לפתע והייתי במקלט כשהחלונות סגורים!

כן, זו אמונה של עדות המזרח

אסור להעביר סכין או מספריים מיד ליד, בלי קשר ללהב או לידית, זה כלי מלחמה והוא גורם לריבים. גם אצלנו זה נהוג, אני לא יודעת עד כמה זה נכון לא ניסיתי אבל גדלתי עם זה, זה מסוג האמונות הטפלות. וסיאנס ממש מפחיד אותי.... רינת

roberto b

New member
צר לי שאני הורס את החגיגה

חברים נכבדים... צר לי שאני מקלקל לכם את החגיגה, אבל נו באמת על איזה שטויות אתם מדברים ועל איזה אמונות....אני אישית, לא מאמין בשום אמונה תפלה, אני מאמין רק במדע, בדברים שאני רואה וחש, בהגיון, בחשיבה אנליטית, בסיבות ובתוצאות....וגם כשכל אלה לא מספקים לי תשובה על איזהשהי תהיה או שאלה (שזה המקרה של רובנו פה) עדין אני לא מאבד את האמונה בכל אלה.....לדעתי אתם משלים את עצמכם באמונה בדברים כאלה, כשהטעם או ההסבר היחיד לאמונה שלכם הוא פשוט כי נוח לכם להאמין, אבל זה בהחלט לא מהווה חיזוק או הוכחה למה שאתם מאמינים בו....שוב פעם סליחה אבל זוהי פשוט דעתי הכנה........ הרבה בריאות לכולם.....

צלליתה

New member
יש סרט אמריקאי

שנקרא בליפ ובאמריקאית what the bleep הסרט עוסק בתופעות לא מובנות, מהסוג של איך אפשר להיות בשני מקומות ברגע אחד נתון ולצד עלילה דמיונית מראיין אנשים על התופעה. לקראת סוף הסרט מתברר שהמראוינים הם פרופסורים לפיזייקת קוונטים, ועוד נושאים מדעיים, מאוניברסיטות ידועות. לי אין רקע בפיזיקת קוונטים וגם לא בפיזיקה סתם הסרט הדהים אותי ואחרכך חיפשתי לקרוא אודות הסרט, והתברר שאני לא היחידה שהתרשמתי ובו זמנית יש רבים אחרים שטוענים שהסרט הוא קישקוש ומצאו טעויות עובדתיות בסרט. נטען גם שרבים מהמשתתפים הם חברים בכת מסוימת, ויסלחו לי בכת, שכחתי את שמה. מה שלמדתי מהסרט הזה ומהברור אודות הסרט אחרכך אין ספק שיש בעולם דברים שאני לא יכולה להסביר. לענין הסוללות המתפוצצות שמעתי הרבה פעמים על תופעות מהסוג הזה בנוכחות רייקי. ואף חוויתי - אחרי סדנת רייקי השעון המעורר שלי התחיל פתאום לצלצל בלילה. מה שחשוב כאן רינתי האם את מרגישה שהטיפולים עושים לך טוב ואם התשובה היא כן, הרי זה מצוין.

גם אני ראיתי את "בליפ"

בקולנוע, הוא שיחק בלב, וצפייה בסרט היתה הכרחית לכל מי שהתחיל סדנאתריפוי לפי סוג הדםעם דבורי גיתי הקסימה, אני התרשמתי מהסרט מאד, למרות שאני חייבת לציין שהרבה דברים שם, נשגבו מבינתי. וכן הטיפולים עושים לי טוב, וזה באמת הכי חשוב. רינת

זכותך לא להאמין

בדיוק כפי שזכותנו להאמין. איש באמונתו יחייה. ואני חושבת שלאמונה (ולא חשוב במה) יש הרבה כוח, אז מה זה משנה מאיפה נשאב את הכח, העיקר שיהיה לנו כח.... רינת

גם אני בן אדם ראציונלי

ואמונות טפלות.. כשמן כן הן: טפלות. אבל זה נחמד להחזיק בהן. זה משרת איזו מטרה בחיים ואם מבינים את זה אז מה רע? ולגבי האירוע שהיה לי עם הסיאנס... לא יודעת איך להסביר את זה אבל אני מסכימה איתך: אני מאמינה למה שעיניי רואות ותאמין לי שעיניי ראו גם ראו!

למעלה