סיפור קצר

הוליסטי

New member
סיפור קצר

לפני כמה ימים זוגתי ואני החלפנו חיתול וישיב לידינו קרוב משפחה (רחוק) שיש לו תינוק בן כחצי שנה. יש לנו טכניקת החלפה שמקלה מאוד על הסלטות שהילד מבצע ונסיונות ההתחמקות שלו תוך כדי החלפה. (פריסת החיתול מתחת לפני שמורידים את הישן). אז תוך כדי, הקרוב משפחה מצביע ואומר "גדול..." בהתרשמות. מה אני ישר חושב .... שהוא מתפעל מגודל הבולבולון המקסים וישר אומר: "כן, באמת לא עשינו ברית...." ולמה האיש התכוון ? --- רעיון גדול. כשהכוונה הייתה לשיטת ההחתלה. זה היה מביך למדי (לא ממש נורא, אבל גם די מצחיק). וזה מביא אותי למחשבה שכל פעם שאני מחליף חיתול ליד אנשים אני כבר מתכונן לשאלה ולתגובה שלי לכך שהפיצפוץ לא נימול. ושיהיה לכולנו רק טוב

צפנתי

New member
חח.ח..נחמד..קצת מזכיר לי אותי...

מי שמכיר אותי יודע את דעתי על מילה, ואיך שמודעים על לידה/הריון מסביבי, כל מי שמכיר אותי ושמע ממני הרצאות מחכה שאני יעמד על רגליים אחרויות ואתחיל להרצות. מה שכן, לאנשים שאני לא מכירה אני לא מרצה.

אורית ג.

New member
אני מתכוננת כבר 5 שנים

חברתי רחל מתכוננת כבר 7 שנים ידידתי נעה מתכוננת כבר 9 שנים ורד, שגרה כמה רחובות ממני מתכוננת עם 3 בנים כבר 10 שנים אריאל, שפעיל יחד אתי בנושא זה מתכונן כבר 16 שנים וחברי הטוב אדם (לשעבר דימה, עלה לארץ בן 12) מתכונן כבר 43 שנה ויש לי הרבה חברים מעבר לים, נוצרים אמנם , אך בעלי ערלה : מכיל מהולנד, יורן מהולנד, יוהן משבדיה, יאן מבלגיה, יואכים מנורבגיה הם על משפחותיהם ובניהם ועוד מאות חברי וחבריהם מתכוננים ומחכים יושבים וממתינים. אוףףףף ונורא משעמם להם בינתיים בעניין העורלה כולם הבטיחו , (מכיון שהם יודעים את דעתי ופעילותי בנושא) להודיעני ברגע שיתבררו הסיכונים הנוראיים שבעורלה. בינתיים ... לבן של רחל יש מחלות נוראיות בשיניים : צריך לנקות אותן כל יום, ולפעמים צץ לו איזה חור לבן של ורד יש דלקות אזניים לפעמים ואפילו עשו לו ניקור (כואב!) לבן של אדם לא לועגים וגם לא לאדם עצמו (סתם מזל, אני יודעת) לבן של נעה צחקו בבית הספר כי הוא לבש יום אחד חולצה ורודה, זה צבע של בנות (אבל הוא לא נבהל, הסביר להם שזה שטויות וזהו) בקרוב בתי תהיה בת 12, אני חושבת אולי לאור הדברים כדאי לכרות את שדיה שיצמחו? הרי יש שמועה שאחת מכל 9 נשים תחלה במחלה נוראית בשדיה. ביום מן הימים. אני מקוה שלמרות שאתה חכם בערביון מוגבל - הבנת

זהו, אורית מרגישית שאת לא משלנו.

עם כל מיני חברים מכל מקום בעולם, נוצרים מוסלמים, ובטח ערבים, אני לא מצפה שתעשי לילד שלך ברית ובמיוחד שאת חיה עם רוסי לא יהודי. בקיצור, את לא משלנו.

למעלה