סיפור קצר עם מוסר השכל

סיפור קצר עם מוסר השכל

ובכן אנשים יקרים..... בעקבות הבזיון שהלך כאן בימים האחרונים, הנה סיפור קצר לשינוי האווירה.... מעשה בשתי כלניות - האחת לבנה והאחת אדומה - שהלכו להן במדבר. אחרי שעתיים, שתיהן היו מיובשות. הגיעו לנווה מדבר, אך המעין אמר להן שבשביל לשתות הן צריכות לתת עלה כותרת אחד. חשבו חשבו, ובסוף הלבנה הסכימה לתת, והאדומה נשארה צמאה. כך הלכו עוד שעתיים, והסיפור חזר על עצמו. הלבנה נתנה עלה כותרת ושתתה והאדומה נשארה צמאה. מפה לשם, הסיפור חזר על עצמו עד שללבנה לא נשארו עלי כותרת. בסופו של דבר, 2 הכלניות מתו מצמא במדבר. ומוסר ההשכל......הפעם לבנות שבינינו.... נותנת לא נותנת, בסוף תמיד נובלת אבל זאת שנתנה לפחות נהנתה...... ובנימה אופטימית זו נסיים להערב..... שיהיה לכולנו רק טוב... גורילה.
 

טלטלונת

New member
גורליה י´לא מקורי אחד...

אם אני לא טועה זה אפריקה שרשם את זה פה בפורום.. אז מה אתה לוקח זכויות יוצרים? ועוד מספר את זה בקצרה, איזה עצלן אתה?!?!??!?! קיצר- בנות המוסר השכל הוא - בנים חושבים שבלעדם לא נוכל לחיות אבל הם טועים כי אנחנו העם השולט (-התפרצות ריגעית של הצד הפמניסטי שבי...)
 
טלטלונת היקרה.......

טלטלונת היקרה........אז ככה: א. זה גורילה ולא גורליה. ב. לא יודע אם ומתי אפריקה שם את זה - קיבלתי במייל ושיתפתי, ולא טענתי על בעלות. ג. לא אמרתי שאתן לא יכולות לחיות בלעדינו, אבל אם תחיו בלעדינו תמותו יבשות. ד. את עוד צעירה חמודה, יש לך עוד הרבה שנים לתת....
ולסיום יקירתי....תנשמי עמוק, שתי חצי ליטר
ושיהיה לך יום טוב. גורילה.
 
למעלה