סיפור קצר על איך עשיתי 400 שקל :]

Beleive

New member
סיפור קצר על איך עשיתי 400 שקל :]

תרשו לי להציג בפניכם אתר גאוני! כן גאוני על מה מדובר? אתר שנותן לכם כסף על צפיה בפרסומות, מה זאת אומרת? אתם מקבלים למייל שלכם כל יום בין 5 ל 15 פרסומות, (פותחים מייל במיוחד בשביל זה אם לא בא לכם הפצצות במייל הקיים) ופשוט לוחצים אחד אחד, בנתיים שאתם גולשים ועוסקים בדברים שלכם הזמן עובר שם (כל אתר בין 30-40 שניות המתנה) וסוגרים, על כל פרסומת כזו אתם מקבלים בין סנט ל 2 סנט (4 בין 8 אגורות) 10 פרסומות ביום = 60-80 אגורות, חישוב מהיר? בחודש שזה 30 יום, יוצא לכם 30 שקל עכשיו איך מגיעים ל 400 שקל דיי בקלות? אנשים שנרשמים מתחתך, על כל בן אדם שנרשם תחת השם שלכם אתם מקבלים כסף גם על הקליקים שלכם מה זה אומר? שגם אם אתם לא נכנסים בכלל לאתר אתם עדיין מרוויחים כסף מכל האנשים שנרשמו תחת השם שלכם, איך עשיתי 400 שקל? פשוט מאוד רשמתי תחתי 24 אנשים שלחצו והרוויחו כסף לעצמם וגם לי, אז חברה קבלו את האתר הגאוני :) עם קצת עבודה ורצון אתם טצרפו גם אנשים ותכולו להגיע לסכומים לדעתי אפילו יותר גבוהים, פשוט אני עובד כל יום 10 שעות בעבודה שלי, אז אין לי ממש זמן וזה אחלה כסף מהצד לפחות בשבילי.. http://www.xn----miceskz.net/?refer=kennyz1988

למעלה