סיפור קצר לפני השינה.....

סיפור קצר לפני השינה.....

הייתה פעם מקופלית...... מסכנה וחמודית..(חי חו חה)..... שהיית נורא חולה.... והייתה צריכה לשמור על בסיסה........ מידי אנשים רעים מאוד....(שלא מתקרבים לשם בכלל.... חי חו חה) ו...... מקופלית... לא הרגישה טוב..... בכלל לא.... חשבה היא... שהולכת לאבד את חייה המקופלית.... ואז..... היא הגיעה.... כולה שטופת זיעה.....(חחחחחחח סתם לא הזעתי בכלל חחחחחחחח) למשק"ים.... וביקשה טופס 102... המש"ק אמר לה... בקול רועם....."קופלה? למה לא עשית זאת קודם..? למה את ניזכרת עכשיו..? למה לא חיכת לרופא ביום שלישי..." אז ענתה המקופלת בפחד נורא..." הרגשתי יותר טוב... אז לא הייתה לי ברירה...(חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)"...... המש"ק הסתכל לה בעיניים....(כן... גם עשה לה עיניים.. חי חו חה!).... ו.... אמר...." טוב.... תחכי לי.....בנשקייה.."...(המממממ מעניין לאיזה נשק הוא מתכוון חי חו חהההההההה)...... אז קופלה המסכנונה.... הלכה לנשקיה... וחיכתה לו כ יותר מחצי שעה..... בסופו של דבר.... הוא הגיע.... אמר..... כל הבנות.....לעמוד מולי.... בלה בלה בלה..... ואז שאל בקול רועם... " יש מישהי שלא חשה בטוב... ומאודרוצה להקפיץ את חברה שלה...".... קופלית.. הרגישה רע מאוד.... והרימה את ידה.... כשהיא רועדת בחוזקה........ וחייכה...... אז..... הוא אמר..." קופלית בואי תעמדי פה..."..... (דווקא הפעם שקופלית... הייתה אמורה לעשות משו... טוב.....(לא ממשנידפקה כצעירה פעורה היא חולה איזה באסה!!) הקיצר... קופלית... נשלחה לה עם טופס 102.... ועוד חיילהאחת חמודית... למרפאה.... אחרי הליכה של חצי שעה בערך.....בחום המגעיל שהיה שם.... היא הגיע לשם.. ומה היה שם.... אל תישאלו.. בערך מיליון ו4 אנשים... אבל המש"ק חשב שקופלי מחפפת.. ומשקרנת לו... והיא לא חולה באמת... אז הוא רצה שהיא תגיע לעליית משמר... אז הוא התקשר לקצין העיר.. ודאג לה שתיכנס מוקדם..... אבל קופלית המסכנה.... הייתה באמת חולה.. עם חום 38.5... וגרון אדום אדום........ הקיצר....... קופלה נכנסה לרופא... קיבלה ת´גימלים שלה.... נידפקה לשמור חג במקום שבת..... וזה סוף הסיפור.... אוווחחחחחחחחחח אני יודעת שזה לא היה מעניין... אבל...... היה לי משעמם רצח...! ... ורציתי להראות לכם כמה שאני כישרונית חחחחחחחחחחחחחחחח מצטערת.... אתם לא חייבים לקרוא.. קופלית-זאת שחולית!

אלינור*

New member
תגובה לאחותיש !!!

שאני אוהבת כל כך.....כל כך... אחותיש את כישרון הכתיבה המאוווווווווווד יצירתי שילך את ירשת ממני זוכרת אני הבכורה או שבעצם זו את .....הקיצר זה לא ממש מישנה כי אנחנו תאומות ועוד זהות אז הכל אותו דבר......חי חו חי !!! בקיצור הנה לך המשך לסיפורון שלך המשך של "לאחר השיייייינה"......אז ככה: היה הייתה לה קופילתית קטנית שהייתה מסכנה כי הייתה קצת חולית ולקופיליתי הזו הייתה אחותיש שהייתה מאוד מאוד יפה וכמוה גם כישרונית (חי חו חי !!!) בקיצור מפה לשם ומשם לפה... מקופלנת שהייתה קצת חולה הייתה אמורה לבלות את הלילה בשמירה...אך למרבה המזל יש אלוהים ואחותיש הצליחה לדלות מהרופא הצבאי כמה גימלים... מה שאומר שמצבה כבר השתפר כי קצת גימלים בחיים זה תמיד עוזר!!!!!!!! קופיליתי חזרה מהצבאיישן בשמחה וישר ישר מהר התקשרנה לאחותה (והעירה אותה ב11:53 אבל זיי בסדר מותר לה.....חי חו חה!!!!!!!!!!!!) אני שהתעוררתי לקולה הסקסישי של אחותיש (קופיליתיש) קפצתי ושמחתי לאור ההודעית מהר מהר נכנסתי לצ´ט שמה אחותיש החליטה אותי בהתחלה קצת לייבש.......חי חו חי!!!!!! סתםםםםםם בקיצור משם לפה ומפה לשם בכל הסיפור זה מ-מ-ש לא העיקר!!!!!!!!! העיקר הוא שהיום אני ומקופלנת נצא (אמן לטרבין) ויהיה סוף הדרך !!! אח כמה חיכיתי ליום שישי והייתי מאוכזבית שאחותץיש לא תהיה אבל היא כן תהיה!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואני הכי שמחית בעולם !!! (חוץ מזה שאניכועסת על מישהו ..לא חשוב!!!) אז קופליתי שילי אוהבת אותך הכי ועל הכישרון שלך... א-י-ן א-י-ן א-ח-ו-ת-יייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!
יו הרבה הרבה ואפילו יותר!!!!!!!!! מאחותך האובית המונים!!!!!!! ותרגישי טוב יא מתוקית

אבל גם אני

רוצה לבוא אבל אני חולה וצריכה דחוף
נו חיבוקי בוא כבר וזה לא יפה שאת לא מזכירה אותי יותר בהודעות שלך אוח הראש שילי אני מחפשת ראש אחר למישהו יש למכירה? אני חולה ועצוב לי משי שמחכה לחיבוקי שיבוא לשמחח את ליבה ואתם תהנו היום בערב

אלינור*

New member
משייייייייי !!!!!!!!!!!! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

הלוואי שהיית יכולה לבוא איתנו היום עכשיו אני אצטרך לקחתן עליונית כי לא תחבקי ותחממי אותי חי חו חי ו...הממממ........אוף למה את חולית!!!!!!!!???????? המממממ.......זיייייהו תרגישי טוף מתוקית אני בריאההההההה עלייך כל כך !!!!!! נו איפה חיבוקי שיבוא כבר???!!!!!!!!!!!!

אלינוררררררררר!!!!!!!! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

באמת הלוואי אבל אני גם חולה וגם חיבוקי שלי בא וגם אם הייתי בריאה אז לא הייתי יכולה לבוא כי הזמנתי אליי אנשים כי אמאבא לא בבית ואפשר לעשות מסיבה, אבל הכל בוטל בגלל המחלה. אני מרגישה רעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע וחיבוקי בדרך

Purple Mushroom

New member
פססס כישרונית פחד ! ../images/Emo5.gif

סיפור ממש ממש מעניין . אז את בגימלים עכשיו ? מה קרה בסוף ? קופלית הבריאה ?

חחח.... סגלגל...:)

חחחחחחחחח נכון מדהים...?! חחחחחחחחחחחחחחחחח ו.... הסוף עדיין לא ידוע.... קופלית אמורה לחזור יום ראשון לבסיסה המכוער..... אבל... מצבה בכי רע... והיא תנסה להוציא עוד גימליישן... לכן.... מחר.... יש מפגש בקצין העיר!!!!!!! אני מודיעה מ-ע-כ-ש-י-ו!!

Purple Mushroom

New member
הסוף עוד לא ידוע ...

מחר אבל יום שבת .! . לא ? יו , איזה מתח . אני מחכה ומצפה ליום ראשון . בעצם גם למחר .

יו........ יו.. יוווו!!

מחר בלילה.... נדע מה עלה בגולה של הקופלית.. החולית.... תאחלו לה בהצלחית..... כדי שתוציא עוד גימלית... ולא תעשה את החג בבסיסית..... כי זה מה שהולך לקרות כאן..... ואז..... ואז...... יהיה ממש עצוב..! וואי.... אני עצוב עכשיו... :(

Purple Mushroom

New member
למה עצוב עכשיו ?

יש לך זמן עד מחר בלילה . את צריכה להיות שמחה עכשיו .

Purple Mushroom

New member
עד סוכות יש עוד זמן .

תנצלי את הגימלים שיש לך עכשיו ותשמחי כל עוד יום שישי עכשיו .

למעלה