סיפור על שלמה( סיפור אמיתי )

סיפור על שלמה( סיפור אמיתי )

אהלן מה המצב? לפני חודשיים נסענו אני וכמה חברים עם גיפ´ וירדנו לים ופתאום ראינו גיפ´ תקוע בחול התקרבנו , ואת מי אנחנו רואים בגיפ´ כן כן שלמה ארצי . איזה קטעים אנחנו שואלים אותו מה נשמע וזה , הוא רק הנהן לנו עם הראש באדישות שלו . חליצנו אותו תוך איזה 10 דקות , התרתי את החבל שהיה קשור אליו והוא פשוט נסע לא אמר תודה לא כלום אחרי שעשינו בשבילו דבר כזה.......... מי יודע עד מתי הוא היה שם , לפחות כמה שעות כי אנחנו היינו היחדים בחוף. גם אחרי המקרה שאתה עושה בשביל מישהו משהו - חשוב שבאמת עזר לא והוא לא יכל להסתדר בלי זה - ואת המינימום הוא לא עושה שזה להגיד תודה. גם אחרי המקרה אני אוהב את השירים שלו . וכרגע ממש עכשיו אני שומע על פי תנועת הרכבות שחר ר , משתף אותכם בחוויותיו בקשר לשלמה ארצי .....

R o M

New member
אתה בכלל לא יודע מה קרה שם!!!../images/Emo2.gif

שלמה וחברתו, (
), נסעו להם לטיול, והחליטו לרדת אל הים. הם נסעו להם ברחבי החוף, כשהם נהנים ממשב הרוח הקליל, וציוץ הציפורים, כשלפתע נשר ענקי נחת על גג המכונית, תפס את חברתו בחולצה, ונסע אותה אל מעבר לאופק. מרוב עצבים, שלמה שם גז אל עבר הים, ושכח כי החול הוא מעט טובעני, וכך מצא עצמו מר ארצי, ללא חברתו, ותקוע עמוק בבוץ. הוא יצא החוצה וניסה לחלץ את המכונית במשך שעות רבות, כשלפתע, הגיחה לה מדוזה ענקית
מהים, ואיימה לטרוף אותו. המדוזה רדפה אחרי ארצי המסכן לאורך כל החוף, (היו לה רגליים. אל תתערבו לי בסיפור!
) עד שהוא הצליח בשארית כוחותיו להגיע בחזרה למכונית. המדוזה נעמדה בצד וחיכתה שהוא יצא. מבואס, מפוחד, עצוב ובודד, הוא ישב במכוניתו וחיכה שמישהו יבוא להצילו. נראה לך שאחרי כל היום המפרך הזה, יש לו כוח לנימוסים????????? I Don´t think so.

../images/Emo6.gif

רום, מה יהיה איתך? אתה מבהיל את האורחים! שחר, לא יודעת מה עבר עליו באותם רגעים, אולי הוא היה ממש עצבני על משהו, או לא יודעת. לכל אחד יש את הרגעים האלה, שלא ממש בא לו להיות נחמד לכל אחד, ובמיוחד אם אתה בנאדם שכל היום מטרידים אותך מעריצים ואנשים שחושבים שאתה שייך להם, וצריך להתאים את חייך למה שהם רוצים באותו רגע. נכון, שהוא יכל להיות טיפה יותר מנומס, אבל אפשר להבין אותו. ברוך הבא, אגב

למברטה

New member
תיקון לסיפור האמיתי ../images/Emo52.gif

זה היה בקיץ שעבר לקראת הסתיו בחוף עתלית ובאמת שלמה היה לבד וקבוצת חברה נחמדים באמת ניגשו לעזור לו אך לא סתם מתוך רצון טוב בלבד. שלמה כן הודה אך מהר להסתלק מהמקום פן יבואו להטריד אותו אחרים. שכחת לציין שאותו שלמה שבועיים אח"כ הגיע לאותו חוף מלווה בסינגולדה ומישהו פרץ לרכבו וגנב לשניהם את הארנקים וכך מצאו את עצמם שניים שניים בודדים בחוף הים בעתלית בלי ארנקים, מעניין איפה היית אז. נ.ב. כל מי שגר באזור חיפה ועתלית מכיר את הסיפור על התחפרות הג´יפ רק הוא צריך להיות קצת יותר מעודכן לגביי הזמן כדי להגיד שהוא ביצע את תרגילי ההצלה, ואתה טעית כי העניין היה כבר כמעט לפני שנה. שבת שלום לך.

למעלה