סיפור על רופאת אנטי הנקה

tookish

New member
סיפור על רופאת אנטי הנקה../images/Emo46.gif

הכול התחיל בזה שהרופא הקבוע שלנו שהוא מאוד פרו הנקה לא מקבל היום אחה"צ. הלכנו לרופאה שמקבלת בקניון- איתי כבר שלושה שבועות די משלשל ושלחתי בדיקת צואה ורציתי שיעיפו בו מבט ליתר ביטחון. איתי- אוטוטו שנה , 72 ס"מ על 7.500 קילו (יעני רבעי עוף) היא ביקשה כרטיס טיפת חלב ורצתה לדעת סדר יום . פתחתי בזה שאני מניקה אותו בבקרים שהוא מתעורר וקיבלתי מתקפה - על כך שההנקה לא רלוונטית מגיל חצי שנה והילך ובטח לא בגיל שנה, על זה שאני מרעיבה את הילד שלי וגורמת לו נזק מוחי התפתחותי בלתי הפיך, ההנקה גורמת לו לשובע ולכן דופקת אותו מבחינת המוצקים (הילד אוכל כמו פאקמן) ושאני צריכה לתת לו המון קורנפולור על מנת להשמין אותו. יצאתי מזועזעת
דיברתי עם אורנה מתל השומר שסיפרה לי שאני החמישית בחודשיים האחרונים שמספרת לה על אותה רופאה ואותם דברים. מה אפשר לעשות נגד רופאה כזאת?

אולי לפנות לרופא מחוזי

יש הרי כזה דבר רופא שאחראי על כל האיזור, תנסי אצלו. וסתם רופאה מעצבנת.

תכתבי לקופה.

פשוט תתלונני - את יכולה לצרף להם את הנחיות משרד הבריאות, ובמיוחד נספח שלוש עם הקווים המנחים להזנת התינוק, ומציינים מפורשות חלב אם כחלק מהתזונה גם מעבר לגיל שנה. ואת יכולה גם לשלוח לרופאה העתק של הנחיות משרד הבריאות. בתופעות המעצבנות האלו צריך להילחם בכלי הנשק שלהם - הנחיות המשרד שמעסיק אותם

tookish

New member
וואווו...תודה ../images/Emo140.gif

מאוד מעניין מה ששלחת לי. אני חייבת לציין שלמרות שאני מניקה כבר שנה(וואווהזמן טס) ואני מאוד בטוחה במה שאני עושה , היא פשוט הצליחה לערער את ביטחוני לגמרי וגרמה לי להרגיש כאילו באמת אני מעוללת נזק לילד שלי. מקווה שהמכתב שאני כותבת יעשה משהו.

rnati

New member
../images/Emo46.gif הייתי מפקפקת בכל מה שהיא אומרת

כשרופא כל כך לא יודע לגבי משהו אחד, לא הייתי סומכת עליו לגבי הייתר

tookish

New member
ושכחתי עוד משהו ../images/Emo46.gif

שבכלל גמר אותי. הרופא שלנו הפנה לתרבית צואה -שיצאה שלילית לחלוטין אבל היא החליטה לתת לנו סירופ אנטיביוטי נגד אמבות .

choopi3

New member
על זה אל תקפצי מהר מידי

למיקה כבר היו תולעים פעמיים, נשלחנו לבדיקה שיצאה שלילית בעוד אני בהחתלה רואה את התולעים בצואה שוכבות להן בנחת שם.

אהבת M

New member
אבל היו מגלים את התולעים בתרבית

ובכלל, בתור 'מומחית', לצערי
בתולעים, לא ממליצה לטפל בהן בשום תכשיר תרופתי מלבד דברים טבעיים.

choopi3

New member
תתפלאי - פעמיים תולעים ופעמיים

תרבית נקיה. שמעתי שזה קורה המון. התולעים היו שם. אני דווקא סומכת על תרופות - זה קצר וקולע איתן.

גררררר ../images/Emo46.gif

להחליף. את הרופאה, לא את הילד. ומהר. ואפשר במקביל להתיעץ עם דיאטנית ילדים לגבי העשרת מוצקים. בגילו המופלג יש המון מה לעשות. ותיכף תצטרפי לזקני השבט. (מרבע הוא נהיה חצי ועכשיו מה הוא?)

לאה_מ

New member
../images/Emo46.gif להתלונן בכתב להנהלת הקופה

עם העתק למשרד הבריאות.

Shellylove

New member
וגם תשלחי את הפרטים שלה

לאסתר, בזמנו היא אספה אינפורמציה כזאת על רופאים. דווקא לתינוק משלשל הדבר הכי טוב זה הנקה (כך אמר לי רופא הילדים שלנו).

לא צריכה את הרופא שיגיד את זה

זה כל כך הגיוני. מה הכי מזין, נוזלי וקל לעיכול? ברור שחלבם. (גמני בבית עם וירוס שלשולים והקאות, וכמו שאביטלה אומרת, אותי אין מי שיניק
)

Shellylove

New member
../images/Emo101.gif לשניכם

וירוס שכזה זה באמת איכסה. רוצה שנחפש לך פה מתנדבת?

../images/Emo5.gif

ככה אני מרגישה. וכמו שאביטלה עוד אמרה, חלב חם ומתוק, ועוד מציצי של גיברת, ממש לא על הפרק

לדעתךהוירוס שלך עבר במייל?../images/Emo121.gif

כי אמיר מקיא ומשלשל
ואני מתחילה לחוש בחילה... (מזל שאני לא מקיאה אף פעם)

למעלה