סיפור על מתנה מדליקה + בקשה לרעיון

abolotsky

New member
סיפור על מתנה מדליקה + בקשה לרעיון

שלום לכולם, הרבה זמן שלא שוטטתי בפורום המקסים שלכם. והנה נפל דבר, ואצה לי הדרך לתור אחר עצתכם הנדיבה. אך ראשית, אשלם את חובי לחברה: 1. רעיון נחמד למתנה - חברתי הטובה חגגה 27 אביבים, ומכיוון שאני אוהב לתת מתנות אישיות (וזולות - מתנות יקרות זה לא חוכמה), החלטתי הפעם ליצור לה דיסק אוסף של שירים לאוטו. אני מודה, על פניו הרעיון נשמע די בנאלי (שלא לומר דבילי). אבל מה שהפך אותו למדליק הוא: א. בחירת השירים - למעלה מחודש וחצי סיננתי והקשבתי ובחרתי וסיננתי שוב. ב. השוס הגדול - העטיפה!! לכל דיסק יש עטיפה מעוצבת היטב. ובתור אחד שידוע בשתי ידיו השמאליות, חיפשתי מוצא נוח: בדקתי אילו אירועים בהיסטוריה התרחשו ביום ההולדת של הקורבן שלי, מצאתי תמונות מתאימות באינטרנט ועל גבי התמונות "שתלתי" את מילות השירים. התוצאה היתה דיסק יפהפה עם עטיפה סוף, ובא לציון גואל. חברתי התרגשה נורא נורא וכבר חודש היא מתקשרת אלי מדי פעם לדון מחדש בשירים ובתמונות. כיף אמיתי (75 ש"ח כולל הכל) (אם יהיה ביקוש, אוכל להוסיף קובץ של העטיפה ורשימת השירים). אם הצלחתם להגיע עד הנה, אז יש לי בקשה לעצה: לאשתי יש חברה לעבודה, ולבת של החברה יש בת מצווה. אנחנו צריכים לקנות לחוגגת הצעירה מתנה, ומה שאנחנו יודעים עליה זה: א. היא רוקדת ג'ז ב. היא לא קוראת ספרים. ג. אוהבת בגדים. אילוצינו הם: א. מתנה עד 100 ש"ח (עדיף פחות!!!) אנא הושיעו, תודה אריאל.

מנסה...

[אני אשמח לראות את התמונות אגב!]
אמ אולי משהו לחדר? פופ-מראה-כרית? בגד - חולצה יפה מרשת מוכרת שתוכל להחליף? אולי תכשיט? עגילים - שרשרת - טבעת כל דבר שקונים - עדיף שיהיה בר החלפה

abolotsky

New member
כריות? זה עדיין באופנה?

אני זוכר שעוד בימי נעוריי (כשחנן גולדבלט היה עדיין גשש בלש...) היה נהוג לתת במתנה כריות רקומות כאלה. לא ידעתי שהמנהג הזה עוד שרד. בכל אופן, כנראה שבאמת נלך על אופציית הבגד-הניתן-להחלפה. אני לא מצליח לצערי לצרף את הקובץ. הוא ענק. ואי אפשר לצרף קבצים "מקומפרסים". אם יש דרך אחרת, אשמח לנסות. אריאל.

Rioter

New member
יש ביקוש לקובץ. ../images/Emo88.gif../images/Emo8.gif

בנוגע למתנה - אמממ.. אולי איזו כרית\בובה גדולה ופרוותית לחדר שלה? פוף לחדר? זה מה שעולה לי כרגע..

abolotsky

New member
בהיעדר ידע טכנולוגי, ניאלץ להסתפק

ברשימת השירים. אנא זכרו, כמובן, שזה מתאים לטעם מאוד פרטי. בכל אופן, הנה זה בא: Johnny Cash- A boy named Sue Don Mclean - Starry starry night Cat Stevens - Sad Lisa Doris Day - Que Sera Sera ארז הלוי - כך ברא אותך הטבע שבע - הנה היא באה מאיר אריאל - 2 מקסיקנים שלום חנוך - בלי לומר מילה Tracy Chapman - Give me one reason Janis Joplin - Mercedes Benz Paul Anka - Wnderwall מאיר אריאל - לא יכול להוריד ממך את העיניים בית הבובות - סיגפו מיקי גבריאלוב - אבא סיפור Tori Amos - Enjoy the silence שבע - שיר למעלות הפרויקט של עידן רייכל - אולי הפעם Cat Stevens - Father and son Bob Dylan- Blowing in the wind Nancy Sinatra - Bang Bang (kill bill בית הבובות - שיר בעיפרון אייל גולן - צליל מיתר

למעלה