סיפור על כמה אנרגיות טובות ומלאכים

smile2life

New member
סיפור על כמה אנרגיות טובות ומלאכים

רציתי להשמיך את המשפט בכותרת "על גלגלים" אבל אי אפשר אז הנה הכותרת השלמה "סיפור על כמה אנרגיות טובות ומלאכים על גלגלים"
אתמול נסעתי לירושלים לעזור לנכים השובתים במשרד העבודה והרווחה. בערך בשעה 20:00 נכנסתי לכנסת בתור אורח של נשמה טובה בשם אילן גילאון (ח"כ) באזור שעה 21:00 יצאו מנהיגי המאבק והודיעו שכולנו מתבצרים עד שראש הממשלה מגיע לדבר איתם. - רק הקדוש ברוך הוא וכמות מאוד מצומצמת של אנשים יודעים כמה סבל עובר על אנשים שאפילו לערבב כוס קפה לא יכולים. הייתי שם ועזרתי לאנשים (עם היד האחת הפעילה שלי) לשתות, עשינו שמח ובעיקר נשאנו תפילה. כל אחד נשא תפילה משלו לאל בו הוא מאמין ולא חשוב כרגע אם זה השם או כל אל אחר - שישלח מלאך לשמח את החברים ולחזק אותם במאבקם. כנראה שמישהו שם למעלה שמע מכיוון שרוב הנכים השובתים היו מוכנים להשאר במשכן הכנסת והחלו לשיר. וכן היו שם כמה מלאכים (חלקם על גלגלים וחלקם לא) שעזרו לכל השאר לעבור את השעות הקשות. באזור חצות - שעה יפה לכל הדעות - קציני משמר הכנסת הגיעו לסיכום והמשכן פונה - גם אז כולם עזרו לכולם ושאבו אנרגיות טובות ופיזרו סביב: בעלי כסאות גלגלים ממונעים עזרו לכאלו חלשים להתנייד בצורה של גרר לכיוון משרד העבודה. בקיצור נראה לי שכל העסק הזה הוא מבחן לחוזקם של אלו אשר נבחנים מדי יום באמונתם ובחוסנם הנפשי - הייתי שותף אתמול בלילה לדברים יפים שגרמו לי להסתכל מחדש על החיים - כולם מוזמנים לעלות למשרד העבודה בקריית הממשלה בירושלים ולתת מטובם לנכים השובתים. יהללום מלאכים מני

מני יקר../images/Emo101.gif../images/Emo24.gif

ידיד מואר ויקר בדרך שאני רואה את זה אתה הוא המלאך-- אתה ועוד שכמוך שלוקחים מהזמן שלהם ועוזרים בכל דרך שמתאפשרת לאחרים-מלאכים הם לא בהכרח גופים אסטרלים- יש בינינו מלאכים בשר ודם- כמוך- שבאו לגילגול הזה במטרה לעזור ולהאיר לאחרים- וזאת עושים על ידי העברת ידע- עזרה הארה ואהבה- הנתינה והעזרה מטעינה אותם- ומהנה אותם- וממלאת אותם במטרה למענה הגיעו עולם ארץ-ואתה איש יקר- ברור לחלוטין אחד מהם- ממה שלמדתי להכיר אותך מהפורום הזה- אתה באמת מופלא-והלוואי יהיו מסתובבים הרבה מופלאים פילאיים כמוך בינינו לעולם-אמן אני קוראת לכם שליחים- בשליחות האור הגדול תבורך על כל פעלך- אביגיל

למעלה