סיפור נוגע ללב הקשור לשיר עוף מוזר

שרית7

New member
סיפור נוגע ללב הקשור לשיר עוף מוזר

לפני 10 שנים באחד מעיתוני סוף השבוע, התפרסמה כתבה על חייל שהתאבד. מסתבר שהבחור (שאת שמו אינני זוכרת כרגע) היה מעריץ מושבע של גלי. חבריו סיפרו על אהבתו הגדולה אליה וכי קירות חדרו בבסיס היו מעוטרים בפוסטרים שלה, ושגלי היתה האור שלו בחיים. במכתב שהשאיר אחריו הוא ביקש להקריא את מילות השיר "עוף מוזר" מעל קברו. "ועוד לפני שהיא המריאה זיהו את היסוד הזר בקן המשותף בקעה וקצת אחר היה טבעה... קראו לה עוף מוזר..." השיר מספר למי שלא מכיר או לא יודע על האחר החריג העוף הוא כמובן מטאפורה. בטבע האכזר כשנולד בע"ח שהוא שונה או בעל מום הוא מנודה על ידי השאר. העופות מנקרים את החריג לעתים עד מוות ולצערנו הרב בקטע הזה אנחנו לא שונים בהרבה מהחיות הברוטאליות. מאז אותו יום השיר הזה שגם ככה אהבתי אותו, קיבל אצלי משמעות חזקה עוד יותר. באותו סוף שבוע שהתפרסמה הכתבה הזו פנו לגלי ממערכת העיתון וביקשו את תגובתה זה מאוד נגע ללבה ונסתבר שהיא כלל לא הכירה את הבחור. הכתבה פורסמה ביום שישי ולגלי היתה הופעה יום למחרת במוצ"ש ב"לוגוס" בת"א. בתום ההופעה היא ניגשה אליי ולעוד כמה מעריצים שלה (רובי, רינה ועוד) ושאלה אותנו אם שמענו על המקרה ואם הכרנו את החייל הזה. היא ממש לקחה ללב את הסיפור הזה ונורא הצטערה שלא הכירה אותו היא חשבה בטוב לבה שאולי אם היא היתה מכירה אותו היא היתה איכשהו מצליחה להניע אותו מזה...אף אחד מאיתנו לא הכיר אותו ולא ידע על קיומו לפני פרסום הכתבה.

R o b b i e D

New member
נכון! אני זוכר את זה כמו אתמול

בכלל הסיפור הזה מהדהד בראשי מדי פעם. אני לא אשכח כי גלי ממש לקחה את זה ללב. בכלל הזכרת לי עכשיו שרית את ההופעות בלוגוס. היה נחמדדד. לפני ההופעה היה רשום על השולחנות ואני מצטט: "גלי מבקשת להמנע מעישון" זוכרת?? לא להאמין שלקחתי מפית כזאת הביתה ועד עכשיו יש לי אותה. תגידו שזה לא מחלת נפש
)

שרית7

New member
אכן מחלת נפש אבל אני מכירה מחלות

קשות יותר... יש לגלי מעריצה ואני לא אזכיר את שמה למרות שהיא לא בפורום הזה... היא היתה רצה לקנות לגלי תמיד שתיה אחרי הופעות והיה לה בבית אוסף של פחיות ובקבוקים שגלי לא סיימה... אני מכירה עוד מישהי שיש לה קופסת גפרורים שגלי שירבטה עליה בזמן שהיא שוחחה בטלפון במשרד של האמרגן שלה לפני שנים. יש עוד הרבה סיפורים ששמעתי שאת חלקם גם אתה ורינה מכירים ואת חלקם לא אך לא נעלה אותם בפומבי...

רינה7

New member
באמת מחלה קשה

בטח שאני זוכרת ויודעת למי את מתכוונת. את אותה קופסת גפרורים אני ממש זוכרת זו היתה פגישת מעריצים, שהיתה במשרד של אבי פרץ. זו היתה פגישה עם מעט מאוד מעריצים, אני זוכרת את זה כמו חלום. או , גלי, שלא יגמר לעולם. תמיד , עוד מכיתה ג' אני חושבת, אמרו לי : תגדלי זה יעבור לך. גדלתי ולא עבר. אמרו לי: יהיה לך חבר, תשכחי אותה. וכו' וכו' ועד היום בגילי המופלג, זה לא עובר בכלל. אין כמו גלי בעולם!!!!1

שרית7

New member
אני לא מדברת על זה...

תקרא עוד פעם את ההודעות... הם מדברים על תופעות הלוואי של המחלה... הסטיות הכי גדולות שלי בבי"ס היסודי היו: הייתי קמה לפעמים באמצע הלילה ושומעת תקליטים של גלי באזניות כדי לא להעיר אף אחד (בהחלט אובססיה) על נעלי ההתעמלות שלי היה רשום גלי עטרי. הייתי בכלל מקפידה ללבוש בגדים של אפנת גלי כדי שהלוגו שלהם יודפס על הבגד. המחברות והספרים היו עטופים בפוסטרים שלה וגם הייתי רושמת את השם שלה מאחורי כל מבחן בכתב קטנטן למזל. בגיל 13 פעם ביום הייתי עושה מסדר ומנשקת את כל התמונות שלה אחת אחת... (אז רק התחלתי לאסוף חומר... אם היו את כל הכמויות שהצטברו במהלך השנים זה היה לוקח לי ימים שלמים...) אלה הסטיות שהיו לי אני מודה. הם מדברים כנראה על דברים הרבה יותר חמורים...

בשבילי זה מספיק../images/Emo3.gif

סתם, את האמת שהדברים שקורים היום אצל מעריצי המורדים, הם הרבה יותר חמורים. אנשים ממש לא נורמלים
בכל מקרה את יודעת שאני צוחק...

שרית7

New member
שום בעיה מבחינתי להפך...

זן ה"מחלה" הנעימה ביותר עם הסימפטומיים הטובים ביותר שאני מכירה מאחלת לכולם. אגב יש לי חברה שלפני שנים היתה לה יציאה נורא משעשעת לכינוי למעריצים. יש ביטוי כזה שאני מניחה שכל הילדים בפורום לא מכירים (אלא אם כן תפתיעו אותי) והוא נקרא חוליגנים (HULIGANIM)הכוונה לפושטקים (יענו ביטוח מקביל לערסים של היום...) בקיצור היא שידרגה את חוליגנים לחוליגלים...

למעלה