סיפור משעשע - פרק 1

לבונה

New member
אדמדם נו...כולם במתח..

הגברים במתח..אולי סוף סוף מישהו יפצח את הקוד והם תוהים אולי- משפחה, אהבה, יהלומים בילויים ולרקוד ואני הנשים נעמוד כאן בצד ונצחקק נאשר או לא......בנתיים נתאפק....

עינת.. :-)

New member
אדמדם...... שמע משו......

אני, בכלל יש לי לב חלש... אז עד שאתה לא כותב ``סוף`` אני לא קוראת..... יש מבין? :) ע י נ ת . .

patishon

New member
אני נשבע!!!

אני תופס את אדמדם עושה ממנו סגלגל..... חחחחחחחחחחחחחחח תפתח מפלגה עם פטריה סגולה

אדמדם

New member
פטרייה...

מה אתה אומר שנלך על זה???? רגע מה מינה פרח אומרת? עשתה כבר סקר לא? אתה יודע מה? תחליט אתה. רגע ומי יעמוד בראשה? נו דבר כבר נו מה אתה אומר?

Purple Mushroom

New member
אני כבר מיזמן רציתי להקים מיפלגה

מיפלגת רטרו מפא``י ההיסטורית וציונים כלליים . אבל לא ניראה לי שזה ילך , כי אני עצלן :0) ואין לי גם את היכולת .

Purple Mushroom

New member
זה קל

עוד לא קראתי את הפרק השני אבל אני יודע , אישה רוצה אהבה . וגם הגבר רוצה אותה , אני חושב .

אדמדם

New member
חחחחחחחחח תולעת

ממתין למה? הסיפור נגמר ונפתרה התעלומה. אם עוד לא קראת כדאי למהר כי הסיפור כבר נגמר ותיכף מתחיל אחר..

ODED99AA

New member
אדמדם

לא חשבתי שי לסיפור שלך כזה שירשור אני ראיתי רק את חלק א` ניקראט את השאר בקרוב

ODED99AA

New member
אדמדם 2

בחית הית נותן לפטישון לערוך את הסיפור שלך ואז הוא היה מותח לאללה ודורש שירשור רציני בחית קפצת מנושא לנושא חבל אבל עדיין נחמד אל תעלב שלך עודד***********

עינת.. :-)

New member
עודדי...........

זוכר מה כתבתי לך פה לפני מספר ימים, ומה ענית לי? אז ככה..... ממש מומלץ שתפסיק להעביר ביקורת (לא בונה) לכל מיני דברים שנכתבים פה... פעמים רבות אתה מותח ביקורת על אחרים פה... כמו על הבדיחות שלהם למשל... למה? מה גורם לך לא לפרגן לאחרים, (או לפחות לשתוק כשאין לך משהו חיובי לאמר?) לדעתי, הביקורת שלך פה על אדמדם ממש לא במקום... הוא כתב פשוט נפלא... אני יודעת שיש פה מקום בפורום להעברת ביקורת, אבל נראה לי שאתה הופך את העניין לאיזה תחביב... חבל... (ובגלל זה, אבל רק בגלל זה, כתבתי לך את מה שכתבתי בפעם הקודמת, כדי שתחוש כמה זה לא נעים לקבל ביקורת ...) יאללה, חלאס, הגיעה עונת הפירגון... ע י נ ת . .

ODED99AA

New member
גברת עינת

כל מי שמכיר אותי יודע שביקורות שלי כלפי אנששים נאמרת ברוח טובה בלא שום רצון לפגוע או להעביר ביקורת כי אני לא יכל להגיד שאני יכול להתבטע טוב כמותם ולפני שאת מטיחה בי האשמות אולי כדי שתקראי טיפה לעומק מה שאני כותב ורואים שאת לא מכיאה אות אז..... ואגב את מדברת על ביקורת? כל דבר שכתבתי פה הערת לי על השגיע הכי קטנה לתשומת ליבך

אדמדם

New member
עודד ועינת....

ראשית, באמת חבל על המיריבות בינינו , באמת שאין טעם במיוחד אחרי ימים ממש לא קלים שאני מאמין שעוברים על כל אחד פה במדינה הנפלאה שלנו. אז באמת לא כדאי להשמיץ ולהעיר אחד לשני דבר אשר גורם רק לתסיסה פה. לך עינת, מודה אני לך מאד מאד על הפירגון והאהדה. ולך עודד, גם לך אני מודה על קריאת הסיפור למרות כל הסתייגותך וזהו זכותך להביע כל עמדה כזאת ואחרת לגבי דבר כזה או אחר,אני יכול להסכים לכך ויכול גם לא להסכים (למשל : לקפוץ מנושא לנושא? למה? הרי הכל התחבר אחד בשני, ממש כמו ככפה ליד חחחח - כך למשל לפי דעתי). בכל אופן כולנו אנשים שונים ולרוב עם דעות והתנהגות שונה זו מזה וחובה עליינו גם להביע את דיעותינו אולם בצורה יפה ובמחשבה של לפני הכתיבה דבר שיכול להפוך כל דיעה לדבר חיובי ביותר. לסיום אני מודה לא רק לשניכם אלא לכל מי שקרא השתתף והביע עמדה הן בפורום והן בצ`אט. תודה לכם.

למעלה