סיפור מצחיק שהיה -כך היה

ryonatan

New member
סיפור מצחיק שהיה -כך היה

בהודעות למטה סיפרו חבר´ה שקנו את דה בנדס אחרי שהיה להם אותו צרוב. ובכן, זה היה הדיסק הראשון של רדיוהד שהיה לי , צרוב כמובן , אבל עם עטיפה מודפסת ומושקעת... הלוותי אותו לידידה שלי ואחרי חצי שנה לא היה לה נעים והיא סיפרה לי שאיבדה אותו אז היא קנתה לי חדש! אמיתי! את אותו אמיתי הלוותי לחבר שאוהב מוזיקה וניסיתי שיאהב את רדיוהד וכולם יודעים שדה בנדס זה דיסק שגורם להתאהב בהם , כמובן שהוא איבד לי אותו! ובינתיים יש לי את כל הדיסקים של רדיוהד חוץ מ.... דה בנדס! NP - faith no more - Ashes to Ashes

או.. אז כדאי שתעשה משהו בנידון! ../images/Emo13.gif

ספריית דיסקים ראויה חייבת לכלול את דה בנדס..
Pixies- Where Is My Mind

MarcyPlayground

New member
לא חבל ?

אנשים למה לא מקורי של רדיוהד ? רצח עם ממש ככה. וגם אל תעשו לאפאחד צרוב של רדיוהד.

Major Thom

New member
כי יקרררר .. ../images/Emo4.gif

(איך שמוצאת עבודה ומקבלת את המשכורת הראשונה - קונה את אלה שחסרים לי)
sparklehouse - all night home

ועכשיו אני יכול להעיד

לאחר ביקור בחנות דיסקים ש...הסתיים המבצע של NMC. אוף. לא הספקתי לקנות כמעט אף דיסק מאלו שהיו בתכנון.

Fish in the sea

New member
נוסבאום בפורום רדיוהד?

מה קרה? משעמם באלטרנטיבי?
radiohead- kid a - everything in its right place

MarcyPlayground

New member
אהה.

אכן יקר, אבל בשביל רדיוהד משקיעים. וחוץ מזה בגירסאות הצרובים מפסידים ממש הרבה. בקיד A את החוברת המוסתרת, ובככל זה לא כל כך בסיידר לקנות צרוב של האנשים שאתה אוהב. יש לי חוק. לא ברי ולא רדיוהד צרוב :) ושהעולם ישרף .

Major Thom

New member
לי יש את קיד איי ..

ולא היתה בו החוברת
זה מאד מתסכל.
eels - hospital food

ryonatan

New member
לצערך זה יצא במהדורה מוגבלת

החוברת הזו הייתה רק בהתחלה, עכשיו אין אותה למזלי רכשתי את הדיסק על היום הראשון אז הופתעתי למצוא אותה וגם כעת אני מחזיק את המהדורה המגניבה שהיא מעיין ספרון קטן מקרטון שבפנים יש את הדיסק אז יש לי פעמיים את קיד A יופי לי... (הערה עוקצנית כלפי)

polyethylene

New member
אולי בגלל מקרים כאלה של דיסקים

שלא חוזרים, אני נורא פנאטית לגבי הדיסקים שלי. מין שריטה כזאת שלא כולם מבינים, אבל נורא קשה לי לתת לדיסקים לצאת מתחום החדר שלי, שלא נדבר על דיסקים של רדיוהד או סינגלים ישנים ונדירים. ככה זה, פעם הייתי "נדיבה" עד שהפסיקו לחזור אליי דברים ולא עקבתי איפה נמצא כל דיסק, היום להוציא לי דיסק מהחדר כרוך בעינויים.
blonde redhead - hated because of great qualities

Esmena

New member
המחרוזת, גירסת המילניום?../images/Emo13.gif

המילה הזו עוד תודה לי על שהוצאתי אותה מהבוידעם.

למעלה