סיפור מטורף שאני לא יודע איך לצאת..

BoByBiRd

New member
סיפור מטורף שאני לא יודע איך לצאת..

..ממנו! שלום לכולם! אני יוצא עם בחורה מדהימה זה חודש וחצי, היא רוצה אותי, אני רוצה אותה, והיחסים בינינו מעולים. ביום שישי, החבר שלה לשעבר (היא זרקה אותו כי הוא התייחס אליה כמו רכוש) גילה שאנחנו יוצאים. היא נפרדה ממנו בערך בסוף אוקטובר. החבר הציק, הטריד ואיים לפגוע בה קשות, בגלל הגילוי, והיא הלכה למשטרה אחרי שהוא הגיע לבית הספר שלה (יש לציין שהוא חייל) וחיפש אותה. הסיפור הסתבך - הוא נלקח אתמול בערב לאבו-כביר, ואנחנו חשבנו שהוא יקבל זבנג שכזה, יתאפס (יש לומר שהוא מבית טוב וכמובן ילד שלא היה מזיק), ויחזור לקדמותו, או שיבוא להתנצל. כנראה שהאיש אידיוט, והוא עשה בעיות במעצר, ולכן הוא שם עד יום רביעי. העניין שמי שאני יוצא איתה מפחדת פחד מוות שכשהוא יצא משם, הוא ינסה לעשות לה משהו, וגם היא לא חשבה שזה יגיע לכזה מצב. היא לא רוצה לדפוק אותו, היא רק רצתה שהוא יקבל איזשהי אזהרה לגבי הלאה, ויפסיק. מה עוד שהיא מפחדת עליי, כמטרה לפגיעה. בשביל שלא תהיינה בעיות, הסכמנו בינינו שהקשר בשבוע הקרוב יהיה טלפוני ולא ניפגש, כי אם הוא או מישהו ממקורביו יראו אותנו ביחד, זה רק יחמם את האווירה וזה יכול להיגמר רע לשנינו. אני אמרתי לה שאני איתה בכל הדרך הזאת, ואני לא רוצה להיפרד לגמרי, אלא לשמור על הנושא ב"על אש קטנה", אבל היא מפחדת והיסטרית ואומרת לי שהיא מסכנת אותי ולכן היא דואגת ורוצה שניפרד לגמרי. יש לציין שהיא רוצה להמשיך להיות בקשר הרומנטי הזה איתי, אבל היא פשוט מפחדת בפגיעה פיזית שתהיה לי (אני אישית לא מפחד, אך נוקט אמצעי זהירות). מה לעשות בכל העניין?

emperor28

New member
תנקטו אמצעי זהירות

אין טעם להשאיר קשר על אש קטנה כי האקס מאיים... אני לא מאמין שזה מה שצריך להפחיד אתכם.. שיעשה מה שבא לו הוא יסתבך ופשוט תנקטו אמצעי זהירות כשאתם ביחד למשל תפגשו רק בבתים או תצאו למקומות עם המון אנשים וכו'

BoByBiRd

New member
את לא מבינה...

הבעיה היא לא הקשר בינינו. הקשר בינינו הוא קשר מדהים, עד עכשיו! הבעיה היא שהאקס מאיים לפגוע בה, והיא מתה מפחד. היא ואני פשוט רוצים לחזור אחורה, ושהכל יהיה שקט. זה הרי פוגע בשנינו (במיוחד בה). איך גורמים למשטרה להחזיר את הגלגל אחורה ולעצור את המפולת הזאת. אנחנו גם לא רוצים להרוס לו את החיים, ולא לדפוק אותו. אנחנו רק רוצים שהוא יעזוב אותה בשקט!

emperor28

New member
בן

והבנתי אין לכם מה לעשות עדיף לכם לדאוג לביטחון שלכם ולא לביטחון של מישו משוגע? לא ככה? כמו שאי פעם אמר מישו פה "כל אחד צריך להיות אחראי למעשים שלו" אז אם הוא טעה ואיים ועשה שטויות הוא יהיה אחראי לזה אין שום סיבה שהוא לא ישלם על מה שהוא עושה/מתכוון לעשות רק בגלל שזה על גבול הפלילי.. ודווקא מאבוכביר יוצאים אנשים אחרים סמוך על מישו שיש לו חבר שהיה שם...

באמת מצב קשה

אין לי דעה איך לצאת מזה.אולי רק הזמן יעזור. אבל אחי אני חושב שעצם זה שאתם מורידים את הרמה של הקשר זו טעות. זה בעצם מה שהוא רוצה...וחוץ מזה לא חבל להפסיד דבר כ`כ מדהים בגלל זה???

BoByBiRd

New member
אתה צודק ב100%

אבל שוב... היא דואגת מאוד לביטחון האישי של שנינו. אנחנו בקשר מעולה (למרות שהוא טלפוני כעת, עד סוף השבוע), ואני לא רואה פגיעה. אפילו התקרבות. היא מתקשרת אליי לבקש עצות ובערך כל לילה היא או אני מתקשרים אחד לשני ומדברים על מה היה לנו היום. העניין הוא שרק זה שהיא צריכה לקום מוקדם לביה"ס בבוקר מפסיק את השיחה בעל כורחה. הקשר לא ינותק.

אז זה טוב

אם לא יירד הערך של הקשר זה מצוין...ואחי תתעודד יעבור זמן וזה יעבור לו.ואתם עוד תצחקו על הימים האלו...בהצלחה ושהזמן יעבור מהר...

א0תי

New member
אם זה איתך זה עם כולם

אז שלא היה לה חבר בגלל בחור קנאי?אין מה לעשות צריך להמשיך עד הסוף והשני יתייאש ויעזוב אותכם..אל תפרדו ,חבל.

א0תי

New member
אם זה איתך זה עם כולם

אז שלא היה לה חבר בגלל בחור קנאי?אין מה לעשות צריך להמשיך עד הסוף והשני יתייאש ויעזוב אותכם..אל תפרדו ,חבל.

למעלה