סיפור יפה ששמעתי

סיפור יפה ששמעתי

על זוג ששנים יחד ביום מסוים בחודש הם פשוט קובעים פגישת אהבים ובוגדים יחד אחד עם השני/ה. אני אהבתי את הרעיון מעלה לי מחשבה איך באמת אפשר לשמור על האש שמציתה את האהבה לאורך זמן..

ערסlight

New member
מכיר את הסיפור...

הם מתפשטים, מכינים ארוחת גורמה, מדליקים נרות, שמים מוסיקה של לאונרד כהן, האשא אומרת... חם לי בחזה כמו אז... לפני עשרים שנה. והבעל עונה... בטח... תוציאי את הציצים מהמרק.

../images/Emo9.gif לא נכון ולא מצחיק ../images/Emo8.gif

זה סיפור אמיתי על זוג שהולך לאיזה מלון/מוטל ומרגיש "פרפר"

יערית

New member
ברור

אפשר גם אורגיות וחילופי זוגות.אנשים יותר אוהבים את ה"נתינה" בסתר
,חושבת שיש הרבה דרכים להכניס פַּאשֶן למערכת יחסים ארוכה,קצת מעוף ודימיון טוב ורצון הדדי. בגידה קצת צורם לי,אם זה מתוך הסכמה הדדית,לא רואה שום בגידה בעיניין.

לא דיברתי על אורגיות ולא על חילופים

דיברתי על אהבה טהורה אחד לשני ועל דרך התמודדות יותר נכונה ורצויה שהשיגה את המטרה. ועדין נקיה.

יערית

New member
נקייה

מה נקי לאחד לא מחייב נקי לאחר.אם זה הולך להם אחלה. אהבה טהורה.....טוף.

מצוטטת

New member
מחייכת

לא שואלת כבר לא תוהה בוודאי לא מרימה גבה עוד פחות מתפלאת מציאות חיים...{קצת} עצובה

איש איש ודרכו ../images/Emo140.gif

למדתי עוד קצת על אנשים והחיים לא כל מה שעובר לי בראש זה מה שעובר אצלהם למדתי גם לכבד כל אחד באמונתו. דעתי האישית יותר עצוב לבגוד בבן זוג עם אחר/ת או להחליף זוגות וכו

מצוטטת

New member
מחייכת

לא שואלת כבר לא תוהה בוודאי לא מרימה גבה עוד פחות מתפלאת מציאות חיים...{קצת} עצובה

maof

New member
וכי למה...תוהה מרימה מתפלאת../images/Emo13.gif

כי הרי נאמר....."מכל מלמדי השכלתי" מעוף

מצוטטת

New member
נו....

אני מבינה שצריך פם הבאה ל'שות | הדגש | | סדגש | כדי ל
שאני אומרת לא למה אני ת'כוונת...

maof

New member
תראי....../images/Emo13.gif

לצערי נגמרו לי הסוללות בתרגומון
מעוף

יש מחזה

של פינטר שנקרא "המאהב" - הסיפור שלך נמצא שם שחור על גבי לבן וכל הפנטזיות בו מוגשמות... קריאה מהנה

למעלה