סיפור, התיעצות, וסתם להוציא...

mehirke

New member
סיפור, התיעצות, וסתם להוציא...

נפגשתי לפני שבוע עם בחורה משפחה טובה בחורה טובה בלה בלה.. אבל אני יש לי בעיה
.. אני שופט אנשים מהר!.. אני נפגש עם בחורה ולרוב תוך רבע שעה אני חורץ את גורלה לשבט או לחסד.. קיצור זרמנו בפגישה קרוב לשעתיים אחרי שחרצתי את דינה אחרי 5 דקות שזה נגמר.... למרות כל הלחצים של השדכנים הורים בני דודים חתכתי וזהו. סיבה לא היה לי וזה עוד בעיה שלי
.. היא חמודה, מקסימה, "בראש", והכל.. אבל "אני לא רואה את עצמי מתחתן עם הדבר הזה" זה הסיבה הרישמית והלא רישמית.. --- "אני לא רואה את עצמי מתחתן עם הדבר הזה" עד מוצאי שבת הייתי שלם עם עצמי מוצאי שבת 3 בלילה.. אני נכנס למיטה ואז החלו המחשבות... אחרי ששמעתי כ"כ הרבה סיפורים מבחורים שהם רצו לחתוך ובסוף היה פגישה שניה והם נשואים באושר.. זה התחיל לחלחל. קיצור ממוצאי שבת אני מסתובב יומים בהרגשה של אולי פיספוס
וככל שעובר הזמן אני יותר חושב שאולי היה מצב.. אני מבין שהייתי צריך לעשות עוד פגישה. ועכשיו ברור לי שהייתי עושה עוד פגישה! אבל עכשיו זה לא אז... פתאום כל מיני דברים שהציקו לי מקבלים מימד אחר. וזה בעיה
נוספת שלי שלוקח לי זמן להבין......................... אני לא שלם עם עצמי. אבל מנסה לשכנע את עצמי ש "אני לא רואה את עצמי מתחתן עם הדבר הזה" חשבתי לבקש עכשיו פגישה נוספת למרות האי נעימות אבל אני חושש שאם אני יוריד שוב יהיה לגמרי לא נעים..... מה אומרים? (3 בעיות שלי...) דעתכם? או לפחות תנחמו אותי
....

לא יקרה כלום אם

תעשה עוד פגישה הפגישה רק תעשה לך טוב משתי סיבות: 1. אולי באמת תתפוס את זה לפני שתפספס או 2. תוריד מעצמך את הספק שהורדת אותה לחינם. בהצלחה

שידוכית

New member
מנסיון דומה

הייתי כמוך בדיוק. ההתרשמות הראשונית שלי היתה חורצת את גורל ההצעה ברגע הראשון. הפגישה היתה רק מתוך נימוס.. מאז קצת בגרתי והגעתי למסקנה שעדיף לתת צ`אנס נוסף גם כשזה לא הכי נראה... תכלס, כשלבסוף מורידה התחושה הרבה יותר טובה כשיודעת בוודאות שזה לא זה. אהממ.. בנוגע לדילמה שהעלית, חושבת שלאחר מעשה הייתי מוותרת. במידה וההצעה תעלה שוב תוכל לנסות. עצה שלי, אל יאוש! יש עוד מליוני נשים בעולם... :)

sbhtk24

New member
אני מכיר ממש מקרוב את התחושה

אני לא הייתי ממשיך אחרי כמה ימים שוכחים, אבל אני לא יודע בן כמה אתה ואת מכלול האלמנטים הכרוכים בך, אז תתייעץ עם מי שמכיר אותך. בהצלחה

א.אם אתה יכול אז תעשה עוד פגישה חבל לפספס

ב.פעם הבאה אל תענה תשובה ישר אלא רק למוחרת ככה תוכל כבר להתחיל להרגיש הרהורי חרטה או בטחון. ג.לא מורידים בגלל שאני לא חושב שזה הבחורה שאני רוצה לחיות איתה 80 שנה(בכ"א זה לא חפץ שאומרים הדבר)בפגישה ראשונה ועוד תוך כמה דק' כשהרבה מאד אנשים לא הכי יצוגיים בהתחלה ולאט לאט מגלים מי הם באמת ולפעמים זה פנינים

TipToli

New member
אין חכם בעל ניסיון

יש אנשים שלומדים דברים רק על בסיס עצמם ואתה נשמע אחד כזה שכמה שיגידו לו הוא לא ישמע אלא ישאר איתן ועקשן בדעתו עד שאתה בעצמך תחליט שבאמת יש מקום לעשותX דברים.. גמני הייתי כמוך כמה דקות אחרי הפגישה כבר ידוע לאיזה סלקטור הוא נכנס.. אבל אחרי מחשבה מעמיקה ושורה של בחורים הבנתי שאין מושלם, והחלטתי שכן, אני אתן עוד צ'אנס לבחור שספק יראה לי, וסתם לא לומר לא, אהיה חייבת לנמק לעצמי בכדי להסיר מעל עצמי את חמת הספק וכן על הפחד של דחית הזיווג. תהיה יותר סבלני אין מנוס... בהצלחה

קליט

New member
השאלה מה מפריע לך בבחורה ??

ולמה הורדת אותה ? . . . אם היא דוחה אותך - אין מה לדבר . אלא א``כ היית מרוגש בפגישה ואתה לא ממש בטוח . יתכן שאתה יכול לעבד את הענין בינך לבין עצמך, או עם חבר, או עם מישהוא פיקח . אין שום בעיה לקבוע פגישה גם אחרי שבוע - שאמרת `לא` , רק חשוב שתגיע מוכן ופתוח לקבל אותה . #ידידי, אין לך שום בעיה ! . אתה נשמע בחור מוכשר ונבון . יש הרבה שמחליטים תוך כמה דקות - באופן כמעט ודאי . בהצלחה !

ארטיימר

New member
אולי אם אתה מרגיש

לא שלם עם ההחלטה תעלה את זה שוב, תאמר שטעית בשיקול הדעת ואם אפשר להעלות את זה שוב כי אתה רוצה לבדוק עוד דברים לפני שאתה נותן תשובה סופית ובמקביל תבדוק בעצמך מה גורם לך לחרוץ גורל במהירות למרות שבפנים אתה מבין שיש זוגות שהתחילו רע ובסוף נגמר בחתונה אולי זה פחד שכן תרצה אותה אם אתה במצב שאומר לא ולא יודע למה, קצת אולי זה פחד שגורם לך לסגת ולא לרצות, אבל במקביל השכל אומר את שלו שאין באמת סיבה ולכן ההרגשה המבולבלת

mehirke

New member
תודה לכולכם.

נכון לעכשיו זה לא נראה לי הצעד של עוד פגישה למרות שככל שהימים עברו אני לא סגור. בעז"ה אני למדתי את הלקח ולהבא אני לא יוריד אחרי סיבה ראשונה בגלל רגש בלי סיבה אמיתית. תודה לכם בכל אופן. ובהצלחה לי ולכולם.

למעלה