סיפור הלידה של נויה

liligolden

New member
סיפור הלידה של נויה../images/Emo68.gif

היי, בנות, קודם כל מה שלומכן? איך מתקדמים ההריונות שלכן ומי מכן כבר ילדה? אני סופסוף חזרתי קצת לשיגרה...והפעם עם נסיכתי בת השבועיים-נויה. ילדתי ב-16/02/04 . הייתה לי לידה...חבל על הזמן...טראומה (בשבילי לפחות...)
הגעתי ב-15/02/04 בשעה 8:00 בבוקר לבית החולים עם ירידת מים, בלי צירים ובלי פתיחה. עשו לי מוניטור עוברי+בדיקת רופא. הרופא החליט לאשפז אותי במחלקה להריון בסיכון גבוה ואמר שאם לא אקבל לבד צירים עד 15:00 בצהריים, ייאלצו לתת לי זירוז פיטוצין... "איכסנו" אותי בחדר המתנה לצירים (זהו הכינוי לחדרי שבו שהיתי). משפחתי הגיעה לבקר אותי, הזמן חלף, שעה ועוד שעה והגיעה השעה 15:00 והנסיכה כנראה החליטה להישאר עוד קצת בבטן של אמא... הוכנסתי לחדר לידה רק ב-18:00 בערב! תארו לכן-לחכות 3 שעות עד שיתפנה חדר לידה! נכנסתי, החלפתי את הכותונת לכותונת לידה והתחלתי לקטר ולבכות שאני מפחדת מהלידה, מפחדת מזריקות. בעלי היה איתי בחדר והוא ספג את תלונותיי... האחות מריאנה הגיעה ודחפה לי "ברכות" אינפוזיה לוריד. אח"כ הגיע רופא ובדק אם יש פתיחה ולא הייתה... האחות החדירה לעירוי חומר מזרז צירים-חברנו הפיטוצין אבל...השעות חלפו והצירים לא מגיעים... בשעה 22:30 בערב, נכנסו רופא ומיילדת אחרת, איזבלה, וייעצו לי לקחת קוקטייל לזירוז נוסף ולשיכוך כאבים... לא הספקתי לענות ולפני ששמתי לב, היא דחפה לי לישבן זריקת פפורין (להרפיית צואר הרחם). בכיתי כמו שלא בכיתי בחיי מאף זריקה, אפילו רופא שיניים כבר לא נראה לי מפחיד אחרי הזריקה הזו...אמי החזיקה לי את היד וכל הזמן ניגבה אותי במגבונים לחים, הרגיעה אותי וצחקה איתי ... לבסוף, לקחתי את הקוקטייל, למרות שבהתחלה לא רציתי בגלל כל השמועות הרעות על הסם.... אחרי הקוקטייל, עד חצות וחצי, התחילו לי צירים שהולכים ומתחזקים...התפלאתי על עצמי שלא צייצתי אפילו, למרות שכאב, רק נשמתי כמו שהמיילדת הסבירה לי... אמא שלי ברגעים האלה ניחמה אותי ודיברה בטון אמהי:"כמה שאת גיבורה, אני כבר מזמן הייתי מעמידה את כל בית החולים על הרגליים". בחצות וחצי, בפתיחה של 5 ס"מ, קיבלתי אפידורל. בעלי בינתיים הלך לישון בבית כי גם ב-16/02/04 ב-8:00 בבוקר הוא היה צריך לגשת למבחן בסטטיסטיקה של המה"ט (המועצה הטכנולוגית). האפידורל איפשר לי לישון קצת אבל, אבל, בשעה 4:15 בבוקר הכל התחיל. אבי התקשר לבעלי והאיץ בו להגיע (הבית שלנו 5 דקות נסיעה מבית החולים) כי הלידה מתחילה... בשעה הזו התחילו לי כאלה צירים שחשבתי שעומד להיקרע לי הישבן! בעלי הגיע במהירות הבזק, כולו עייף וסחוט , מתרגש ואדיש בו בזמן... המיילדת אמרה שעכשיו מתחילה העבודה הקשה-שלב הלחיצות...כל פעם שיש לי ציר, אני צריכה ללחוץ...אני לא הבנתי איך אפשר ללחוץ כשיש צירים כאלה כואבים! אבל, כאשר הציר הראשון הגיע, כל כך כאב לי ולחצתי כל כך חזק שכמעט הוצאתי לבעלי את היד מהמקום... ועוד ציר מגיע ועוד אחד, ואני לוחצת ולוחצת ומרגישה את פניי מתנפחות ונעשות כחולות וצועקת שיעזרו לי כי אני לא יכולה יותר והמיילדת בשלה : עוד קצת! עוד קצת! חצי ראש בחוץ! ונכנס רופא ולוחץ לי בחוזקה על הבטן ודוחף את נסיכתי כלפי מטה והלחיצות שלו כאבו לי יותר מהצירים והוא עוד העז לומר שאני לא עוזרת לו ולא לוחצת נכון... והצירים ! איזה כאבים!!! המיילדת צועקת שאני יכולה לגעת בחצי ראש שיצא ואני חושבת: מה זה לעזאזל מעניין אותי לגעת בחצי ראש! העיקר שהילדה תצא!! ועוד ציר הגיע והרגשתי שפורץ ממני זרם של דם (שאח"כ התברר שהזרם כתוצאה מהחתך, שאפילו לא הרגשתי אותו) ואני שוב לוחצת והראש בחוץ ועוד לחיצה והיא בחוץ! זהו, זה הסתיים. בעלי מסתכל אליי במבט המום ואני עליו, חצי כואבת,חצי מאושרת שזה נגמר. אחרי שנייה, נויה התחילה לבכות ואני ובעלי עדיין מביטים זה בזה ולא יודעים מה לומר... הרופא מוציא את השילייה בזמן שהמיילדת שוטפת את נסיכתנו הקטנה... ומגיע שלב התפרים , השלב שהיה כואב אבל כבר לא היה לי איכפת מה עושים אתי. ועד היום יש לי בראש תמונות מהלידה ...למרות שכולם אמרו לי :"אחרי יומיים תשכחי". איזה תשכחי ואיזה נעליים! עוד היה לי חום 38 בלידה, דבר שעוד יותר היקשה עליי לעבור אותה... זאת הייתה לידה, לא מהעולם הזה, פשוט סיוט. היום, שבועיים אחרי הלידה, אנחנו בשלב ההסתגלות אחד לשני. אני מניקה אותה ומנסה להכיר אותה כל יום מחדש. אז,זהו,בינתיים, ונשתמע... נשיקות לכולכן, לילי

מנופ

New member
סיפור מרגש

שהסתיים בטוב. הרבה מזל טוב והסתגלות נעימה. הגיע הזמן לשנות חתימה

אדר שלי

New member
וואו! מזל טוב ואושר עם נויה!../images/Emo65.gif

זה כבר מאחורייך. הרבה אושר!

mishmish25

New member
וואו איזה סיפור או יותר נכון סרט../images/Emo5.gif

קודם כל מזל טוב
להולדת בתך המתוקה
בחרת לה שם מקסים ומיוחד לדעתי.
אני מקווה שהטראומה
תעבור לך במהרה כדי שלנויה הקטנה יהיו עוד אחים ואחיות מתישהו
הסיפור שלך מדהים וכל הכבוד שהיית גיבורה... הצחקת אותי עם אמא שלך שאמרה לך שבמקומך היא כבר הייתה מרימה את כל הבי"ח... אני מאחלת לכם רק אושר ובריאות... נשיקות לנויה

meravido

New member
אוי אוי אוי - העלת בי זכרונות

התכווצתי יחד איתך. אבל כמה הערות: 1. חבל שלא נגעת בחצי ראש שיצא - בלידה הראשונה שלי המיילדת לקחה לי את היד ושמה על הראש שלו ועד היום (הוא בן 7) כשאני מניחה את היד על הראש שלו אני מתרגשת כל פעם מחדש. 2. תחליפי את החתימה שלך... וחוצמזה - הרבה מזל טוב להולדת נויה ושתזכו להרבה שנים טובות ביחד.

יעלי ס

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo140.gif סיפור לידה מזעזע 8-

באיזה בית חולים ילדת?

tami_c

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo140.gif

אחרי השורה בה כתבת שהלידה שלך הייתה טראומטית הפסקתי לקרוא
ואני מקווה שעכשיו כייף לך עם הילדה המתוקה .. מזל טוב .......................

rnati

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

מקווה שהנסיכה מפצה אותך על הלידה אני הפסקתי לקרוא כשהתחלת לבכות ועמדתי לבכות איתך...

sipor

New member
ראשית מזל טוב..

נראה לי לילי.. שאת בטראומה מהלידה הזאת ונראה שיש לך את כל הסיבות בעולם לכך. מה שחשוב לעשות עכשיו זה לנסות לעבור את הטראומה הזאת (אם את רוצה עוד ילדים) ואומרים שפשוט צריך לדבר על הלידה ולהוציא כמה שיותר. עם הזמן שהתפרים יעברו והכל ירגע שם למטה תתחילי לשכוח , שוכחים זה נכון, אני שכחתי שניה אחרי שהילדה יצאה, אבל מצד שני לא סבלתי כל כך הרבה כמו שאת מתארת. אל תשכחי שברוב הלידות לא עוברים מסכת יסורים כזאת עם כל כך הרבה סוגי זירוזים ונראה לי שנתנו לך הכל. בכל מקרה, הרבה נחת וכייף מגידול הילדה, שם מקסים בחרת לה עם הרבה "הגנות" מבחינת הקבלה (אני מקווה שאת יודעת) תתאוששי וקחי כל יום ביומו.

liligolden

New member
sipor אשמח לשמוע על ההגנות...

תודה קודם על איחולי המזל טוב! בחרנו את השם נויה מאחר והיא כל כך יפה ונוי זה הרי יופי. אני רציתי להוסיף את האות ה מכיוון שצירוף של י ו-ה זהו שמו של האל. אם יש הגנות נוספות של הקבלה, אשמח לשמוע ממך. זה מאד מעניין אותי. תודה...

sipor

New member
זה בדיוק ההגנות שעליהם דיברתי.

מבחינת הקבלה זה שם מושלם עם כל ההגנות.. ולכן זה בדיוק הסיבה של האותיות האלה . ובלי שום קשר שם יפה ומיוחד.

../images/Emo141.gif../images/Emo42.gif מזל טוב להולדת נויה !

אכן נשמע שעברת לידה לא קלה אבל אני מקווה שמעכשיו הכל יהיה קל יותר ! דרך אגב ילדנו באותו היום !

המון מזל טוב!!! הילדה שלי בת 5

ולא שכחתי את הלידה הטראומטית שעברתי איתה. אני מקווה שהפעם תהיה לי חוויה מתקנת.

liligolden

New member
../images/Emo51.gif לכולכן על האיחולים ו-../images/Emo25.gif

אני מיניקה כעת את נויה ואני בטוחה שגם היא מוסרת לכן תודה , הריון קל ונעים ולידה קלה!!!

מזל טוב לך

להולדת נויה
לא תמיד לידות עוברות בקלות, בלידה הבאה יהיה לך יותר קל

למעלה