סיפור הלידה של אורי

סיפור הלידה של אורי ../images/Emo99.gif

כמו שהבטחתי, סיפור הלידה של אורי שלנו.. גילוי נאות- זה יצא קצת ארוך.. אבל כנראה, שכך תינוק נולד. כמו הצחוק, כמו שיר.. ולפעמים- זה ארוך ומתגלגל ולוקח זמן (ולפעמים גם ההקדמה מעט ארוכה..). מאחלת לכולכן לידה טובה, קלה ובמועדה נשיקות עוגיונת ופצפוץ
(שלא נעלמה, אבל לא ישנה ולא מספיקה להגיע למקלדת)

../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

כמובן שהאייקון של הדמעות זה מהתרגשות.. את כותבת מקסים בצורה כל כך בהירה ואמיתית שממש אפשר להרגיש איתך את החוויה (בטוחה שרק ב 0.00001% ממהרגשה של החוויה האמיתית..). ונשמע שבסופו של דבר הייתה חוויה מיוחדת ומעצימה!!!! כל הכבוד על שלוות הנפש גם בהתמוודות עם התרחיש של אחרי הלידה! וב"ה שהיום אתם בבית שמחים ומאושרים
! ועייפים
... שיהיה המון הצלחה בגידולו של אורי ושתמשיכו לזכות ממנו לנחת ושמחה רבים!!!

אדנא

New member
סיפור מקסים!

יחסית ליולדת טרייה נשמע שהיית רגועה מאוד בכל מהלך הלידה (אני סופרת את כל השבוע של ההתרחשויות). אורי מקסים ואני מאחלת לכם שתמיד תהיו מאושרים איתו.

רגועה? אני?

יתכן שהייתי רגועה- אבל פיציתי על זה בשבוע רצוף של בכי והורמונים לאחר מכן, במיוחד בכל הקשור בהתמודדות עם ההנקה........ תודה על המילים החמות(-: עוגיונת

מודאגת29

New member
מרגש מאד!!../images/Emo140.gif

מאחלת לך שתדעי רק אושר ונחת...ממש התרגשתי לקרוא!!

יקירתי כל כך חיכיתי לסיפור הלידה

....את פשוט מדהימה....ואיזו שליטה בגוף שלך...ואיך שלא וויתרת לעצמך.....
תשמעי הוא קופי האיש שלך איזה יפה הוא....
המון ברכות ומזל טוב לתוספת המדהימה שקוראים לה אורי...
כמה אושר את אמא
פוסט קל ושפע חלב

שמחה מאד לקרוא

תודה ששיתפת! בהחלט גרמת לי לחשוב על כמה וכמה דברים... הזירוז שלי עוד 10 ימים... שוב מזל טוב

איזה סיפור נפלא, את נהדרת

אורי זך ומופלא ויש לך איתך "צוות מנצח"! מאחלת לכם המון בריאות, אהבה ומשפחתיות!
ששיתפת אותנו!

imahit

New member
וואו, התרגשתי מאוד לקרוא!

ואפילו היו לי דמעות בעיניים. התמונות שלך מהממות והשיר שהוספת בסוף....אין לי מילים. מרגש. המון אושר עם אורי

happy

New member
איזה סיפור מרגש ../images/Emo77.gif

המון מזל טוב להולדת אורי
בלון|. תהנו ממנו כתבת פשוט מדהים.

אוי עוגיונת

את כותבת מקסים. נדמה לי שרק אתמול קראתי את הודעת הבטא של בפוריות, והתמסררנו על tsh וזלוצובר... עבר לי מהר
(שלי עובר יותר לאט...) את כמעט עושה לי חשק ללדת טבעי... המון מזל טוב, לילות עם הפוגות לשינה, ושפע חלב אם את מניקה.

MuStar

New member
עוגיונת! מזל טוב!!!../images/Emo65.gif

הכתיבה שלך ממש סוחפת לתוך הסיפור. מרגש לקרוא... באיחור מסויים
עשית לי חשק ללידה טבעית. תהיו מאושרים, תדעו רק נחת, ותהנו מכל רגע ורגע של המשפחתיות
והכי חשוב - הבריאות
עוד שנה+- סבב ב' (ובלי תירוצים
) אז לא להיעלם לנו.

טלולי2

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

סיפור לידה מאוד מרגש עד דמעות, שתראו המון נחת מהקטנצ'יק

לוקה1972

New member
אמא של אורי - מזל טוב !!!!! ../images/Emo23.gif

הסיפור שלך, שכתוב כ"כ כנה ויפה, גרם לי להתרגש, לפחד, לשמוח, לנשום לרווחה ובקיצור לחוות קצת ממגוון החוויות שעברת. את מדהימה, את מקסימה, את חזקה ואת אמא !!!!
אמא של אורי המקסים... המסע שלך בהריון ובלידה מעורר השראה. הדרך שאת מציגה את החוויות (שלעיתים היו לא פשוטות) והטלטלות שעברת במסע שלך, ממחישות את הכוח שלך ואת היכולת שלך להישאר בפוקוס אופטימי, דבר שבעניי הוא רחוק מלהיות מובן מאליו. כל הכבוד ויישר כוח. אני בטוחה שהגישה הבריאה והמדהימה שלך תלווה אותך גם בהורות ואורי כבר הרוויח ובגדול
אתם משפחה מקסימה, יפה ושלמה ואני מאחלת לך מכל ה-
רק בריאות, אושר, שלווה ונחת מה-
היפה שלך. עשיתם עבודה טובה. קחי לך תקופת התאוששות ויאללה... לעבודה...
שולחת לך
ו-
ונ.ב. - בדיוק 10 ימים אחרייך, שכבתי על אותה המיטה בחדר מס' 4 כשלצידי ענבל (בזכותך, שוב תודה !!!) וילדתי את הבת שלי...

אני מרגישה שיצאתי מהקולנוע

את מדהימה וכתבת מקסים זורם מרגש מרתק אני עם דמעות של אושר , עצב ושמחה מתחלפות..... אתם משפחה יפהפיה שיהיה רק טוב

למעלה